Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rad586

The Longest Journey

Polecane posty

Czy jest sequel gry podanej w temacie ? Jak jest to jaki ma tytuł i gdzie ją można kupić :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Niestety z tego co wiem. Nie ma jeszcze sequela tej gry. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie przejścia gry. Jak dostać się do kina? Gliniarza już spławiłem chociaż nie wiem po co :? . Jak byście mogli nie mówcie co mam zrobić wprost, tylko dajcie jakąś wskazówkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie przejścia gry. Jak dostać się do kina? Gliniarza już spławiłem chociaż nie wiem po co :? . Jak byście mogli nie mówcie co mam zrobić wprost, tylko dajcie jakąś wskazówkę.

Spróbuj otworzyć skrzynkę pod latarnią .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podziałać przy skrzynce pod latarnią .

Tylko czym? Wydaje mi się że aby ją otworzyć potrzebny jest klucz znajdujący się na stacji metra, natomiast żeby wziąść ten klucz trzeba podziałać sciskaczem, ale wtedy April mówi że nie sięgni tak nisko. Sciskacz można jakoś przerobić ale niestety nie wiem jak. Podajcie jakąś wskazówkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podziałać przy skrzynce pod latarnią .

Tylko czym? Wydaje mi się że aby ją otworzyć potrzebny jest klucz znajdujący się na stacji metra, natomiast żeby wziąść ten klucz trzeba podziałać sciskaczem, ale wtedy April mówi że nie sięgnie tak nisko. Sciskacz można jakoś przerobić ale niestety nie wiem jak. Podajcie jakąś wskazówkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podziałać przy skrzynce pod latarnią .

Tylko czym? Wydaje mi się że aby ją otworzyć potrzebny jest klucz znajdujący się na stacji metra, natomiast żeby wziąść ten klucz trzeba podziałać sciskaczem, ale wtedy April mówi że nie sięgnie tak nisko. Sciskacz można jakoś przerobić ale niestety nie wiem jak. Podajcie jakąś wskazówkę.

Najpierw napisz , jakie masz zebrane przedmioty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw napisz , jakie masz zebrane przedmioty

karta kredytowa, zabawkowa małpka, fotografia, oko małpki, pamiętnik, organiczny plastik, zapałki, pinezka, rękawica robocza, cukierki, lepki cukierek, chleb, kapelusz, zacisk, złoty pierścionek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blobbel

Właśnie sobie przypomniałem: w domu wyjrzyj przez okno, zobaczysz gumową kaczkę; żeby ją zdobyć potrzebujesz okruszków chleba (albo bułki - nie pamiętam) dalej sam wykombinuj (w końcu chciałeś tylko wskazówki :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw napisz , jakie masz zebrane przedmioty

karta kredytowa, zabawkowa małpka, fotografia, oko małpki, pamiętnik, organiczny plastik, zapałki, pinezka, rękawica robocza, cukierki, lepki cukierek, chleb, kapelusz, zacisk, złoty pierścionek

Wejdź do swego pokoiku i otwórz okno, a potem wyjrzyj przez okno i - aby zwabić mewę - rzuć chleb na nadmuchiwaną kaczkę. Potem pociągnij za łańcuch , co uwolni sznur od bielizny. Wyjdź i wróć na placyk przed kawiarnią, a potem weź niebieską dmuchaną kaczkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zbyt wiele czasu , więc się będę streszczał . Podam tylko linki do stron z opisem bohaterów The Longest Journey : Dreamfall

http://www.dreamfall.com/characters/kian

http://www.dreamfall.com/characters/april

http://www.dreamfall.com/characters/zoe

A więc mamy jedną bohaterkę z 1 części ( April , ale dekadę starszą ) i dwójkę nowych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poważne pytanko. Nie wiem co robić na lotnisku ;)

w solucji pisze ,że wyjąć pizze ze śmietnika a jak tam zerkam ;) to nie ma opcji akcji co robić?

Musisz dać mapę nieba , którą dostałeś od ludzi Mroku , temu zwariowanemu hakerowi . Dopiero po wykonaniu tej czynności w koszu na śmieci pojawi się pudełko po pizzy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanko odnośnie gry. Jaki przedmot potrzebuję aby spławić gliniarza, który pilnuje rozbitego promu obok komisariatu policji? Napiszcie co jest potrzebne, ale nie piszcie gdzie to znaleźć, bo sam też trochę chcę pomyśleć. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanko odnośnie gry. Jaki przedmot potrzebuję aby spławić gliniarza, który pilnuje rozbitego promu obok komisariatu policji? Napiszcie co jest potrzebne, ale nie piszcie gdzie to znaleźć, bo sam też trochę chcę pomyśleć. :wink:

Skoro tak :P:P:P . Potrzebujesz wstrząśniętej puszki z napojem gazowanym .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...