Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość peightter

eMule

Polecane posty

Mam problem z moim eMulkiem: przy włączaniu pokazuje mi sie okno, ze nie odnaleziono wpisu 'serverlistadress' w pliku 'adresses.dat.'. Wczesniej to okno sie nie pokazywalo, ale za to, gdy chcialam sciagnac jakies pliki dostawalam wiadomosc o braku podlaczenia do serwera, choc wczesniej sie podlaczylam; (odkad sciagnelam Muła nie zadzialal jeszcze ani razu). Mam nadzieje ze ktos mi tu pomoze (zanim zaczne rwac wlosy z glowy) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na jakas strone z linkami ed2k, jak www.osloskop.net i pobierz liste serwerow.

Polacz sie z takim gdzie jest duzo ludzi.

Poczekaj az sie polaczy, bo czesto jest tak, ze serwer odrzuca polaczenie.

Jak napisze conected to powinno juz byc wszystko ok.

Ale pewnie nie napisze i tu jest problem. Musisz pozwolic eMule'owi polaczyc sie internetem. Musisz otworzyc odpowiednie porty w firewall'u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj dokładne treści obu komunikatów. masz jakiegoś firewalla zainstalowanego? jeśli tak to zmień mu reguły, albo najlepiej na chwilę testu byloby go wyłączyć.

gdzieś, kiedyś wyczytałem że do neo najlepszy jest emule morphXT, sam korzystam i jestem zadowolony. kiedy zdeinstalujesz muła upewnij się że usunięty został jego katalog - bo kiedy deinstalowalaś mogło coś zostać i nowa instalka wchłonęła te pliki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też miałem podobny problem, który pojawił się po grzebaniu w ustawnieniach, ale po jakimś czasie problem sam zniknał. Ale mimo tego mogłem pobierać pliki, itp. więc nie rozumiem w czym problem. A do serwera podłączam się ręcznie (prawy przycisk myszki na wybranym serwerze i klikasz 'Podłącz się do wybranego sewera').

Tak BTW: radze się podłączać do Donkey Serwer No1 lub No2, ponieważ jest tam najwięcej plików. :) Powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... nie zupełnie. Wyłączenie firewalla stanowczo odradzam, a Kerio pyta o dany program tylko wtedy gdy ma się włączoną ochronę systemu. Po prostu zrób regułę dla pliku wykonawczego (konfiguracja->ochrona sieci->filtr pakietów->dodaj) i wszystko powinno działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emule to na prawdę świetny program p2p - sądze iż jest to najlepszy ze wszystkich obecnych na rynku, ze względu na swoją prostotę i intuicyjność. Jednak wciąż jest kilka pytań które mnie trapią z tym programem. Otóż jaki server najlepiej wybierać do łączenia się? I jak sprawdzić czy plik który ściągamy nie ma zabezpieczeń hasłowych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emule to na prawdę świetny program p2p - sądze iż jest to najlepszy ze wszystkich obecnych na rynku, ze względu na swoją prostotę i intuicyjność. Jednak wciąż jest kilka pytań które mnie trapią z tym programem. Otóż jaki server najlepiej wybierać do łączenia się?

Zgadzam się. Emule to dobry i łatwy w obsłudze program. Kiedyś używałego sporo - teraz sporadycznie. Jeżeli chodzi o serwery to jeżeli już to łączyłem się zawsze z serwerem Big Bang 10. Podłączony do niego wszystko chodziło dobrze i bez problemowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sobie ściągam pliki i jeden z nich jest plikiem torrentowym. Niestety nie znam się na torrentach, a bardzo chciałbym sobie przejrzeć ten plik. W związku z tym proszę o informację, w jaki sposób mógłbym sobie przerobić ten plik na jakiś normalniejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam eMule Plus v1.1b i nie moge się połączyć do największych serwerów, bo mam low ID. Czy można jakoś je podkręcić do high?

Można. Jak masz statusy LowId i Firewalled prawdopodobnie korzystasz z firewalla. Proponuję w takim przypadku odblokować odpowiednie porty w firewallu, ew. wyłączyć wewnętrzyny firewall w Windows XP. Jeśli nie wiesz jak w opcjach włącz opcję "otwieraj i zamykaj porty w wewnętrznym firewallu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim eMulkiem: przy włączaniu pokazuje mi sie okno, ze nie odnaleziono wpisu 'serverlistadress' w pliku 'adresses.dat.'.

1xw5.th.jpg

ustawiasz tak ja mam i eMule nie będzie męczył.

a co do serwerów to naprawde trudno powiedzieć u każdego jest inny problem - u mnie np. problem został rozwiązany przez zwiększenie ilości połączeń - xp antispy. możesz też wypróbować innych wersji eMule - jakiegoś moda - www.emule-mods.de (polecam sivke, morpha, xtreme) - a te servery są wg. mnie najlepsze - donkeyserver no [każdy], big bang [każdy],

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...