Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

brylant

Gry gore

Recommended Posts

Mario- gdy hydraulik potrąca głową cegiełki, te spadając go rozgniatają. Oprócz tego może on w podobny sposób rozgniatać wrogów.

Snake- albo zalicza krwawe zderzenie ze ścianą, albo krwawo gryzie się w swój drugi koniec.

Counter Strike- heady są po stokroć brutalniejsze. Wszędzie jest pełno krwi i flaków; bomby rozrywają ludzi na strzępy

To tyle, wymyśliłbym więcej, ale zostawię innym.

Link to comment
Share on other sites

Saper - Jak trafimy na minę to pokazuje się bardzo krwawa i dokładna animacja... No tego co się stanie jak na takie żelastwo trafimy :)

PES & FIFA - Faul = oderwana kończyna. I istniały by power upy, które zmieniały by piłkę w szalejącą kulę śmierci.

Neet for Speed - Jeździmy po mieście i rozjeżdżamy policjantów, którzy robią przerwę na pączki (za komendantów specjalne bonusy) i w określonych miejscach (posterunek, parking policji) piszemy (oczywiście czerwonym :tongue: ) sprayem

CHWDP

Simsy - chodzi o to by w jak najbardziej brutalny i efektywny sposób pozbawić życia wszystkich mieszkańców miłego miasteczka. Grę umila ścieżka dźwiękowa, która zawiera min. "Jestem taki zimny drań" i "marsz żałobny"

No to tyle ode mnie może jeszcze potem wpadne na jakiś genialny pomysł :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Tibia: dodane krwawe animacje walki. krwawe plamy nie znikają. Ludki mogą się utopić w morzu krwi.

Guitar Hero III: Bohater gdy przegra utwór rozwala gitarę o głowy kilku widzów.

Burnout Paradise: Każdy dzwon jest efektem wielu krwawień i kilku operacji(oczywiście na żywo.)

Tony Hawk: Tony może np. roztrzaskać głowę o krawężnik a tego typu wpadki są 100 razy częstsze niż w realu

Link to comment
Share on other sites

Tetris - Na dnie planszy biegają ludzie którzy uciekają przed spadającymi klockami z góry. Jak zmiażdżysz kogoś pokazuje się bardzo krwawa animacja pokazująca dokładne zgniatanie ciała poszkodowanego/poszkodowanych, każda animacja jest automatycznie tworzona przez silnik gry. Kiedy jakiś rząd się niszczy przypomina zawalenie się budynku z wszelakimi wybuchami i ludzmi wyskakującymi przez okienka w klockach ^^

wiem że troche mnie poniosła, ale jak gore to gore :P

Link to comment
Share on other sites

Simsy - chodzi o to by w jak najbardziej brutalny i efektywny sposób pozbawić życia wszystkich mieszkańców miłego miasteczka.

Ja tak właśnie w to grałem...

Worms - symulator zabijania dżdżownicy. Wcielamy się w rolę czteroletniego dziecka, Adasia, zafascynowanego tym, że po przecięciu dżdżownicy na pół, obie połówki się jeszcze poruszają. Podczas gry można zdobywać lepsze bronie - zaczynamy z podniesionym z ziemi kijkiem, a kończymy, dzierżąc w rączkach prawdziwy skalpel! W finałowym etapie, obserwujemy epicką bitwę, między bohaterem, a dżdżownicami, których po deszczu pełno na drogach wsi, w której spędza wakacje. Po zakończonej walce, obserwujemy epilog, w którym Adaś, już jako trzynastoletni uczeń gimnazjum, dowiaduje się szokującej prawdy o tym, co dzieje się z dżdżownicami po przecięciu na pół. Prawda ta, odmieni całe jego życie.

Link to comment
Share on other sites

Fajny temat, niektórzy maja wyobraźnię :)

Bomberman

W grze wcielamy się w tytułowego Bombermana. Stajemy na środku zatłoczonego przez niewinne istoty miasteczka, mając za pasem garść bomb. Przedzierając się przez wąskie uliczki budynków rzucamy ładunki wybuchowe, które robią z biednych stworzeń krwawy kisiel, a ich resztki pożeramy, by po chwili zniknęły. Bo każdym wybuchu zostają zniszczone budynki, żyjątka w środku rozbryzgują się na ekran, miażdżą tych, którzy stali nieopodal. My niszczymy architekturę, w poszukiwaniu uranu zwiększającego moc rażenia bomb, by kontynuować zniszczenie. W końcu, gdy wymordujemy wszystkie stworzenia i znajdziemy wrota, ukryte w którymś budynku, możemy przejść do następnej dzielnicy i dalej mordować.

I jak? :)

Link to comment
Share on other sites

SimCity:

Budujemy miasto do którego powoli przyjeżdżają niczego nieświadomi mieszkańcy, aby w spokoju pracować, zakładać rodziny czy szukać lepszej przyszłości. Czy jednak ta idylla może trwać wiecznie?

W drugiej części wcielamy się w niszczycielskiej żywioły niszcząc, paląc i topiąc wszystko co spotkamy na swojej drodze. Naszym celem jest zabicie jak największej ilości mieszkańców w jak najbardziej widowiskowy sposób używając dostępnych nam narzędzi (Atak potwora, powódź 1000 lecia, atak bombowy, UFO i wiele innych). Musimy uważać na uciekających mieszkańców, bo skubańcy robią co mogą by oszukać przeznaczenie. Naszymi osiągnięciami możemy chwalić się

w internecie, a grę urozmaicają dodatkowo Achievementy, za których zdobycie możemy zdobywać nowe katastrofy by jeszcze bardziej zgnębić ludność miasteczka.

Na końcu gra ocenia ilu ludzi udało nam się przyciągnąć do naszego miasta-pułapki i ilu w nim pozostało na zawsze. Gra zalecana od 15 roku życia ze względu na trudne elementy ekonomiczne w I części gry

Link to comment
Share on other sites

Call of Duty: Animal Killer - Wcielamy się w amerykańskiego marine, który rozpoczyna walkę z oszalałymi zwierzętami, lecz tak naprawdę to on oszalał. Nie rozpoznaje normalnych zwierząt , a każdy napotkany człowiek wydaje mu się szpiegiem w szeregach wroga (zwierząt).

Niesamowita grafika, efektywne, krwawe i brutalne finishery.Do wyboru rozegrania jest 52,34 misje w różnych zakątkach globu. Szerzymy zniszczenie za pomocą 50 rodzajów broni. A jak ukończy się grę... dostajemy bonusowy poziom, który pozwala nam się wczuć w rolę dowolnego zwierzęcia i poznać jakie naprawdę instynkty mają ssaki lub poznać zachowania zwierząt podczas godów. (Ze względu na misje bonusową gra jest od 19 lat)

Moto GP lub SBK - Jeździmy sobie po wybranym torze i robimy rozpierduchę na torze. Zasady? Nie ma zasad. Wszystkie chwyty dozwolone. Lewarkiem po łbie? Kataną na pół? Piłą mechaniczną w brzuch? Proszę bardzo. Tutaj się odprężysz po całym dniu szkoły lub pracy.

Link to comment
Share on other sites

Icy (Bloody) Tower - gra polegająca na skakaniu po platformach, w przypadku upadku niezwykle bolesny upadek zależny od wysokości. Kolana wbite w czaszkę? N.P.

Pasjans Pająk - w przypadku pomyłki zostajesz ukłuty przez Czarną Wdowę. Jeśli poddasz się wrzucają Ci taką za koszulkę.

Link to comment
Share on other sites

Zamiast Sim w Simsach normalnie umrzeć, to on z depresji idzie się powieśić/Lub w inny sposób popełnia samobójstwo :D

Inspiracja

:D Znudzony Zabjijaniem Bohater w swoim świecie zabije NAS :D

Realistyczne GTA

-Giniemy od JEDNEGO strzału

-gdy przechodzimy na czerwonym prosimy się :D o rosmarowanie na przedniej szypie pędzącego auta

-Gdy pędzącym autem jedziemy pośrud przechodniów oni swią krwią brudzą szyby (była taka flashowa gierka co taksówką po włoszech się jeżdziło i każdy potrącony brudził taryfę chyba Crazy Shuttle)

:D Więcej pomysłów nie mam

Prince of Persia

(Zapraszam tutaj :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=Ycf7zwxo6mc)

Link to comment
Share on other sites

Pasjans

Odgrywamy postać tonącego w długach hazardzisty z Vegas, któremu los gotuje niewesołą przyszłość w postaci wizyty windykatorów. Pewnego dnia przydarzył mu się straszny wypadek, w wyniku którego stracił władzę w rękach, i okazało się, że dziewczyna rzuciła go dla innego. Teraz złamany pod naporem swych problemów przebywa na rehabilitacji. Niestety jego długi wciąż są aktualne i musi jak najszybciej wrócić do gry, bo to jedyna szansa aby się z nich wygrzebać. W torbie spoczywa spora ilość gotówki pożyczonej od banku. To jego przepustka do dalszego życia. Problem polega na tym, że nasz bohater po wypadku ma poważne problemy z trzymaniem kart. Aby wrócić do formy dniem i nocą ćwiczy układając pasjansa. Zbliża się termin spłaty długu, a jak dotąd nie wyszedł mu żaden pasjans, do tego kilka razy talia wypadłą mu z dłoni podczas tasowania. Jeśli tym razem nie uda mu się go ułożyć jest gotów podciąć sobie żyły Jokerem...

Czy zdołasz uratować tego nieszczęśnika przed zakorzenionymi w jego umyśle koszmarami? Pozwól się wciągnąć w tę ponurą historię, w czasie której dane ci będzie poznać napięcie towarzyszące głównemu bohaterowi, oraz to do czego może doprowadzić prawdziwy strach. Z każdą postawioną kartą odkryjesz kolejny fragment życia naszego hazardzisty i w końcu się z nim zidentyfikujesz, będziesz z nim dzielił drobne radości (kiedy uda ci się dopasować kolejną kartę) i przeżywał potworne dramaty (gdy okaże się, że los nie był dla was łaskawy, i nieomal słychać piszczenie gnatów kostuchy czającej się za szpitalnym oknem). Oto staje przed tobą ponury i do bólu realistyczny świat, w którym nie dane ci będzie zaznać krzty radości. Świat, w którym przyjdzie ci spędzić kilkadziesiąt upiornych, przepełnionym lękiem godzin. Przygotuj się, oto świat Pasjansa!!!

Jeśli ten tytuł cię wciągnął, to na pewno nie przegapisz jego drugiej części: Poker. W której nasz bohater dociera do kasyna i musi się odegrać aby móc spłacić swe długi...

Link to comment
Share on other sites

warcaby/szachy - pionków, którymi najlepiej mogliby być ludzie, nie zbija się - raczej unicestwia. w sposób podobny jak w filmie Cube - każde pole to inna pułapka, (kolce wystające z podłoża, "kwaśny" prysznic ...) i zależnie od pola, na którym "zbijany" "pionek" stał, taka śmierć go czeka. oczywiście wszystko w ładnych, realistycznych animacjach, pokazujących odpadającą skórę, krwawiące oczy i ten grymas niewyobrażalnego bólu...

Pacman - mniej więcej tak jak w oryginale - jest sobie labirynt, w nim jakieś jadalne dobra, ścigające nas duszki (tylko mogłyby straszniej wyglądać, np mieć wielkie ślepia, 20-calowe pazury i zębiska nie mieszczące się w paszczy) i my, czyli żółte żarłoczne kule. jeden tylko szkopuł - jedząc to, co napotkamy na drodze - tyjemy. dodatkowo nasz pokarm ciągle się będzie pojawiać (respawnować :P), a jeśli go nie zjemy - nie pójdziemy dalej. i tyjąc będziemy się poruszać coraz wolniej i wolniej, ze zwinnego, zgrabnego Pac-mana staniemy się spaślakiem, który w pewnym momencie nie przeciśnie się przez labirynt, utknie nie mogąc się ruszyć. a duszki - które nas znajdą po strudze lejącego się z nas potu - będą coraz bliżej, aż w końcu pożrą naszego biedaka... co oczywiście zostanie w dosadny sposób zobrazowane.

Link to comment
Share on other sites

Saper

Wcielamy się w rolę doskonale wyszkolonego komandosa, członka specjalnej jednostki, która wykonuje najniebezpieczniejsze zadania, zawsze na liniach frontu. To miała być kolejna z takich misji, komandosi spodziewali się wszystkiego. Wszystkiego, ale nie tego... Przelatywali właśnie nad ziemią niczyją, jednak niebezpiecznie blisko irańskich linii umocnień, kiedy ich helikopter został zestrzelony przez wroga. W czasie spadania oddział został rozbity, i rozrzucony po usłanej minami okolicy. Nasz bohater jest teraz sam, wokół jedynie nieprzyjazny teren, a do tego bardzo możliwe, że gdzieś w pobliżu czają się wrogowie. Najgorsze jest jednak to, że nasz bohater utknął w rejonie dosłownie usianym minami. Jego jedyną szansą na przeżycie jest odnalezienie wraku helikoptera, i jeśli to możliwe, pozostałych członków oddziału. Jeśli popełni choć jeden błąd, może być pewien, że czeka go bardzo bolesna śmierć...

Najnowsza wersja tej klasycznej gry oferuje to czego nie miał żaden z jej poprzedników: zapierającą dech w piersiach, wielowątkową fabułę, która nie raz was zaskoczy, i wyciśnie łzę żalu, bądź nawet wzruszenia, nawet z najbardziej zatwardziałych łamignatów. Wszystko to w zdumiewającej oprawie graficznej opartej na technologii DX10, z zaawansowanym systemem fizyki i zniszczeń, oraz efektami świetlnymi i cząsteczkowymi. Dzięki wszystkim tym smaczkom będziecie mogli się poczuć jakbyście naprawdę uczestniczyli w rozgrywających się na ekranie wydarzeniach!

PS. Najnowsza łatka umożliwia rozgrywkę, w której bardzo ważnym czynnikiem będzie czas. Wrogie wojska świadome tego iż zestrzeliły amerykański śmigłowiec, zechcą przeszukać okolicę, w celu odnalezienia ocalałych, i zabrania ich do swej bazy w celu poddania ich przesłuchaniu. Uważaj więc, bo z pewnością nie chcesz wpaść w ręce prawdziwych specjalistów od przesłuchań...

Link to comment
Share on other sites

Guitar hero czy inny Rock band

Musisz grać najszypciej jak się da bo jak wszystko zawalisz...bomba zamontowa pod sceną rozwali cała kapelę :D.

Gry z Soniciem

:D Rozpędzony Jeż Sonic, jeśli nie wyhamuje w odpowiednim momencie rozpaćka się na najbliszej ścianie, albo co gorsza wpadnie do morza.

Link to comment
Share on other sites

Guitar hero czy inny Rock band

Musisz grać najszypciej jak się da bo jak wszystko zawalisz...bomba zamontowa pod sceną rozwali cała kapelę .

Ludzie, trochę więcej wyobraźni. :) Przecież to wspaniałe podłoże do stworzenia dobijającej historii o powolnym upadku ongiś świetnego muzyka, który zniszczony przez pieniądze, alkohol i narkotyki stara się raz jeszcze odnaleźć choć odrobinę szczęścia w sztuce, którą kiedyś tak bardzo kochał! To doskonała opowieść o tym, że człowiek może jeszcze stanąć na nogi pomimo wyniszczenia organizmu, zszarpania strun głosowych, i pozdzieranych, krwawiących od bębnienia w struny palców!

W tym temacie istnieje potencjał, ale nie można go zarzynać mało ciekawymi jednozdaniówkami (tym bardziej, że wyciągnąłem go z groby, do którego wklikał go Kagex. :)).

Link to comment
Share on other sites

No Dobra Bomba zabija nie tylko kapelę ale i publikę, okazało się bomba była promieniotwórcza :D i ci co przetrwali zostali przemienini w bezmózgie zombie, co ruszają na miasto, które swoją krwią paskuszą każdy budynek, policja wysyła specialny odział do walki z tym czymś, ale okazuje się odział został zarażony tym wirusem poniewasz nie wiedzieli jak się go pozbyć.

Link to comment
Share on other sites

Trochę lepiej, ale i tak brakuje mi tu odrobiny makabry, krwi i tego całego gore. :) No i przydało by się jakoś wpleść tę historię w rozgrywkę. Np. Kapela, której członkiem jest bohater sterowany przez gracza to tak na prawdę łowcy zombie, która wykorzystuje swoją sławę w celu zgromadzenia na koncercie możliwie dużej liczby osób, by później ich wszystkich wymordować, gdyż są oni nosicielami wirusa!!!! (bo tak naprawdę muzyka kapeli podoba się jedynie nosicielom, i ściąga ich do zespołu jak ćmy do światła. MUAHAHAHAHAHAHA!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Lemings

Stada bezbronnych ludków znów są zdane na pomysłowość niesamowitego bóstwa, które byłoby w stanie bezpiecznie - albo w miarę z małymi stratami - przeprowadzić przez pełne czyhających niebezpieczeństw lokacje do safe point'u. Zaiste jednak, droga dla tych z nadczynnością płatu czołowego albo ADHD albo IQ tostera będzie piekłem na ziemi. W najlepszym przypadku czeka ich piękna, widowiskowa, kolorowa śmierć w akwarium pełnym piranii albo przejechanie na autostradzie. A to dopiero początek kłopotów... Kochane, ale głupie ludzki mogą zamienić się w kupę flaków i fontanny krwi wpadając sobie na herbatkę do grupy drwali-paranoików, żeby potem przejść przez szpital pełen żywych trupów a kończąc w otchłaniach piekła... Przy okazji, próbując ocaleć od przypadkowego ataku Obcych przez masową wściekliznę zwierząt albo uderzenie meteorytu... You will not survive *szaleńczy śmiech*. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Call Of Juarez : The Legen of Zelda (:D) .

Sterujemy żądną krwi Zeldą, która zrobi wszystko by dotrzeć do swojego pieska - Azorka. Na drodze stanie im wiele potworów, choćby Biała Śmierć (Kto grał w Ski wie o co chodzi, ten żądny krwi biały pożeracz który po wpadnięciu zjadał bohatera :() Po znalezieniu Azorka, w owym znalezisku wybucha bomba. Cały świat zamienia się w zombie i pozostaje jeden ocalały... NEO! Kolejna gra z serii : Call of Neo : Behind Enemy Lines

Link to comment
Share on other sites

The Sims 3: Apokalipsa 58967 dodatek do gry wprowadza możliwość zawładnięcia Sunset Valley (tam mieszkają simy jakby ktoś nie wiedział) Możemy robić krwawe egzekucje możemy władać potrzebami mieszkańców lub wprowadzać epidemie kaszlu :happy: Przywołujemy demony które pilnują aby każdy kto ma nawet 1 dobry nastrójnik został rozsmarowany na ulicy przez walec (bardzo dobrze odwzorowana animacja). Przy dużej ilości punktów nieszczęścia życiowego można zakupić: najazd kosmitów, grad meteorytów, powodzie pożary, krwiożercze kwiatki i śmiercionośne motylki (wielkości bazy wojskowej) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak wy, ale moim zdaniem każdy kto napisał chociażby jeden post w tym temacie (w i tym ja :P) powinien jak najszybciej skontaktować się z psychologiem lub psychiatrą w trosce o bezpieczeństwo reszty społeczeństwa.

No, ale żeby nie było to jeszcze moja jedna propozycja. Całkiem świeża koncepcja :D

Blooder Athletics 2012 - Wszystko skazuje na to, że to mają być kolejne spokojne zawody i ostra rywalizacja o złoto. Ale śmierć ma inne plany... W ciągu paru sekund rozpętuje się piekło. Stadion otoczyła magiczna bariera, która przy kontakcie z ludzkim ciałem pełni funkcję piekarnika. W basenie pojawiała się piranie, rekiny itp. W konkurencji skoku w dal piasek zamienia się w bagno, a w biegu przez płotki, płotki zamieniają się w wyrastające z ziemi kolce. Nie ma żadnej drogi ucieczki. W końcu pokazuję się śmierć i oznajmia czego chce. Otóż kostuch, żali się pozostałym przy życiu kibicom i zawodnikom, że nigdy nie miał swoich własnych igrzysk i teraz chce nadrobić zaległości. Zawodnicy i kibice zostają zmuszeni do uczestniczenia w zawodach pod groźbą powolnej, brutalnej śmierci. Nagrodą za wygranie wszystkich konkurencji jest możliwość powrotu do domu. Rozpoczyna się gorliwa walka z czasem i własnymi słabościami. Słabi posłużą tu jako pokarm do wygłodniałych bestii.

Do rozegrania jest 29 brutalnych dyscyplin sportowych, w których skład wchodzi między innymi: bieg na 200m, przy czym twoim przeciwnikiem będzie lampart; skok w wzwyż, ale zamiast poprzeczki jest wieka piła mechaniczna i inne. Efektowna fizyka ciała, realistyczna grafika i wspaniałe animacje lejące się hektolitrami krwi to tylko niektóre z wielu zalet tej gry.

Igrzyska czas zacząć!! Nie daj tej satysfakcji dla śmieci, bądź najszybszy, najzwinniejszy i najsprytniejszy.

Gra wydana w polskiej wersji językowej

Link to comment
Share on other sites

My little pony (różne freewarki) - Ultra brutalne gry. Pegi wystawiło im znaczek +70. W grze masz małego kucyka morderce ludzi. Naszym zadaniem jest uczenie go zabijania wszystkiego co się rusza np. igłą , kaktusem , poduszką.

Viva Pinata - Grupa zwierzątek z papieru ucieka z więzienia dla psychicznie chorych i zaczyna masowy mord. Gra oferuje bogaty arsenał broni do mordowania niewinnych m.in. kombinerki i grabie.

Mój wymarzony chłopak* - Wcielamy się w dziewczynę która chce zdobyć wymarzonego chłopaka. W tym celu zabija ludzi odcina im różne części ciała które jej się spodobają i buduje z nich swego ukochanego mężczyznę.

*moja siostra grała kiedyś w tą grę.Feeeee.....

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...