Jump to content

mrkATana

Forumowicze
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Słaba

About mrkATana

 • Rank
  Ork
 • Birthday 04/11/1995

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. mrkATana

  Betony

  Ja usłyszałem taki na stronie XXX i myślę, że warto się z wami nim podzielić: Jedzie sobie facet łódką po ulicy, zatrzymuje go dziadek Zdzichu i pyta która godzina. Facet wyjmóje termometr i mówi: - Wtorek.
 2. mrkATana

  Najgłupsza rzecz

  Ja też bałem się zostawać sam w łazience, ale dlatego, że myślałem, że przyjdą do mnie pokemony . Zawsze się kuliłem w wannie, zamykałem oczy i czekałem na powrót rodziców. Buka to był w moim dzieciństwie horror . Pamiętam jak siedziałem z kuzynką w pokoiku w górnej części domu i dziadek zmierzał w naszą stronę ( nasz dziadek lubiał chodzić bezszelestnie) . Jak usłyszeliśmy, że się coś zbliża zaczęliśmy krzyczeć ''Buka idzie'' i wskoczyliśmy pod stół. Zsikałem się wtedy ze strachu. .
 3. Tu się zgodzę. Możemy przypuszczać, że twórcami są psychopaci (po ich zdjęciach na to nie wygląda). Ja sam próbowałem stworzyć parę animacji ,ale po paru nie miałem już pomysłów. Tutaj mogę pochwalić ich pomysłowość.
 4. mrkATana

  Najgłupsza rzecz

  Przed chwilą mama jak zobaczyła ten temat to mi opowiedziała czego się bałem podczas kąpieli. Miałem jakieś 3 może 4 lata. Mama mnie rozbiera wsadza do wanny, a ja się z całej siły zapieram i wykrzykuje ,,Pasioki''! ,,Pasioki''! Mama nie mogła pojąć o co mi chodzi. Dopiero potem zauważyła, że chodzi o małe paproszki pływające w wannie .
 5. mrkATana

  Najgłupsza rzecz

  Temat może okazać się chybiony, bo niewiele osób może pamiętać swe dzieciństwo . Baliście się czegoś głupiego w młodości? Chcecie się tym podzielić? Proszę bardzo. Jak miałem 5 lat to myślałem, że zaraz pod ziemią jest piekło i jak tata kopał dół to płakałem ze strachu, bo myślałem, że go diabły porwą .
 6. Tak jak mówiłem dokładnie nie pamietam tego i mogłem coś źle napisać więc mnie nie wińcie. Znalazłem przed chwilą filmik na złym zakończeniu ale po niemiecku -
 7. Jeśli to już było to przepraszam. Spore - nigdy się nie ubierasz , niekiedy wkładasz tylko jakąś maskę lub przepaskę - kupujesz przyprawę ze wszystkich sklepów i próbujesz ją wcisnąć w innych sklepach po wyższej cenie - nie wchodzisz do głębokiej wody. Tam czai się przecierz potwór - mówisz jezykiem niezrozumiałym dla innych - kiedy chcesz ,by ktoś poszedł z tobom podchodzisz do niego i zaczynasz tańczyć i śpiewać - nigdy nie chodzisz w grupie większej niż 4 osoby
 8. Ten Żołnierzyk to Flippy. Kiedy mu się coś skojarzy z wojną to wydaje mu się , że jest na niej i zabija wszystkich. Jak to się stało , że ma to schorzenie wyjaśnia chyba filmik : . Ja wolę Lumpiego od Flippiego ,ale on też jest fajny.
 9. Masz rację. Niewidomy jest spoko. Właśnie on często wykonuje pracę w której trzeba uwarznie obserwować wszystko co się dzieje wokół , a nieuwaga grozi śmiercią. Fajny jest też Lumpy. Często uśmierca inne zwierzątka w głupi sposób np. używając kamienia zamiast śnieżki.
 10. <ciach> A kiedy trafiają się pytania na które nawet oni nie odpowiedzą? Przynajmniej większość dzieciaków powinna znać odpowiedź , a nie nikt. Co do katalogu i pliku to mi się wydaje że katalog to taki plik do przechowywania plików , a plik służy do przechowywania jakiś informacji lub do uruchamiania czegoś (mistrzem nie jestem więc nie wiem jak to innaczej opisać. Mogę się mylić). Czyli masz rację. MSaint>>>nie cytujemy całego poprzedniego posta. I znowu się wydurniłem na forum . Musze bardziej uważać.
 11. mrkATana

  Betony

  Idą dwie łodzie podwodne przez las. Jedna mówi: - Ty! Patrz! Telewizor leci! A druga: - Pewnie musi mieć gdzieś tu gniazdko.
 12. Ja czytałem sagę Zmierzch i muszę powiedzieć , że książki są nawet fajne. Z każdą częścią jest więcej akcji. Bywają też śmieszące momenty. Książkę polecam wszystkim. Jeśli nie możesz się zdecydować czy przeczytać książkę , obejrzyj film. Mnie on nakłonił do przeczytania książki.
 13. Wiesz co to jest google? Zapewne tak. Wystarczy wpisać ,,Wiedźmin a Vista'' i poszukać. Ja na 1 lepszym forum sprawdziłem i gościa się pytali czy ma ściągnięte aktualizacje. Tak więc chyba trzeba mieć ściągnięte aktualizacje.
 14. Ja wymyśliłem parę po obejrzeniu filmu ,,Kroniki Riddicka'' : -nie będę odczepiał bohatera od magnesu kiedy każę go zabić , przecierz przyczepiony nie może nic zrobić -nie będę ustanawiał głupich praw typu ,,co zabijesz jest twoje'' , bo każdy chce mnie potem zabić żeby zostać Złym Lordem -kiedy bohater będzie na gorącej planecie to nie wyślę na nią żadnych moich ludzi w celu zabicia go , tylko polecę osobiście -kiedy ktoś ma zadać mi ostateczny cios to najpierw popatrze gdzie niema bohatera i się tam steleportuję zamiast teleportować się blisko bohatera i dostąć z ostrza
 15. Kolega poniżej ma rację. Sorry.Moim zdaniem to nie był głupi pomysł. Było by nim wtedy za łatwo grać , a gra dla mnie i tak była łatwa ( no może pare miejsc zatrzymało mnie na dłużej).
×
×
 • Create New...