Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brylant

Komiksy w CD-A

Czy komiksy powinyy wrócić?  

308 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy powinny wrócić?

    • Tak
      165
    • Nie
      34
    • Tak, jeśli cena się nie zmieni
      109


Polecane posty

Głosowałem za więc powiem że to by było ciekawe urozmajcenie pisma. Wiem że papier kosztuje ale już były grube numery więc chyba strona czy dwie to nie jakiś mega problem. Wiem że można by dać na coverku ale jak już ktoś wcześniej powiedział papieru nic nie zastąpi. Więc jak mówiłem obiema rękami głosuję na tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie marzenie iż pewnego dnia kupię CDA a tam np na końcu działu AR lub Na Luzie znalazłbym komiks "pasek" z przygodami kota Garfielda :wink: No cóż to tylko marzenie, a tak całkiem serio to może Lenc kiedyś się pokusi na jakiś ciekawe krótkie komiksy do CDA ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatków i innych rzeczy w CDA jest już po pasa. Poniekąd komiksy występują w formie dzieł naszego rysownika pana Lenca :) Są też te bardziej kolorowe na pierwszych stronach pisma. Jak już wspominałem dodatków jest dużo i nie należy chyba poważniej podchodzić do pomysłu zwiększenia objętości komiksów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież komiksy (a raczej rysunki)występują pomiędzy wypowiedziami w AR. Zresztą dlaczego w magazynie technologicznym powinno dawać się recenzje filmów czy innych rzeczy nie związanych z przeznaczeniem i tematyką danego pisma. Nie rozumiem dlaczego ludzie chcą takich infantylnych, niepotrzebnych dodatków. Wszystkiego po trochu i dojdzie w końcu do sytuacji, że CDA będzie po prostu pismem wielotematycznym (wyspują w ogóle takowe?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być jedna strona poświęcona tylko i wyłącznie twórczości lenca, najlepiej parę komiksów z klarą lecz zadowolą się czymś równie humorystycznym. Stronę można wygospodarować z Na Luzie, i tak ile by nie było to za mało, więc jedna strona mniej nic nie zmieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiksy na coverze czy to na ostatnich np. dwóch stronach czasopisma albo raz na jakiś czas taka mała książeczka "tomik komixów" coś a la tipsomaniak - czemu nie ? 3x TAK : moje, brata i Kuby W. :wink: Czego mogłyby dotyczyć -> bohaterzy gier w dość dziwnych konfiguracjach : Mario i Lara idą do kina na komedię romantyczną "MassLove Effect Story" :wink: tylko oczywiście nic na siłę i zapchaj dziura - bo jeśli miało to by być robione na siłę i upychane bo prosiliśmy to ja podziękuję. IMO dobrym pomysłem mogłoby być również ukazanie scenek z redakcji CDA - jak piszecie recki, dostarczenie pizzy & szamka albo deadline w obiektywie Smugglera :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje skromne zdanie: stanowczo NIE. Po pierwsze: CDA będzie mi się wtedy kojarzyło z Playem, gdzie komiksy są i to na tragicznym poziomie, a po drugie, to nie lubię komiksów, bo zwyczajnie mało które mnie śmieszą.

Lepiej dodać więcej Klary niż jakieś bzdetne obrazki na całe strony pewnie jakiegoś słabego autora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale warto zauważyć że gdyby komiks opowiadał historię która ciągnie się przez kilka numerów, to było by jeszcze większe oczekiwanie na pismo i takie ''co się stanie dalej''. Jeśli historia była by ciekawa, z humorem to byłbym jak najbardziej usatysfakcjonowany. Może Otis podołałby się temu zadaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...