Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Gość Elendil

A może kącik poetycki? Tzn. znajdowały by sie tam, wszelkie przemyślenia związane z ksiązkami, moze krótkie ( lub dłuższe:) ) wiersze etc. Wiem, wiem , ze jest juz dzial "Książki", ale moze przydałby się taki osobny temat? Co o tym sadzicie? Wiem, ze tu i tam pojawiały sie prosby o zalozenie takiego tematu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Levy[LY]

A ja proponuję taki temat. Otóż forumowicze będą mogli zadawać pytania dla moderatorów. Oczywiście będzie on cenzuralny, ale moderatorzy będą musieli trochę przystopować z wycinaniem postów. Będą tu prośby, zażalenia :D, opinie, który moderator jest The Best itp. itd.

EDIT: Dzięki i sorry - niezauważyłem... :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]A ja proponuję taki temat. Otóż forumowicze będą mogli zadawać pytania dla moderatorów. Oczywiście będzie on cenzuralny, ale moderatorzy będą musieli trochę przystopować z wycinaniem postów. Będą tu prośby, zażalenia :D, opinie, który moderator jest The Best itp. itd.

Taki temat istnieje już w dziale "Off Topic" ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Levy[LY]

Temat może być ciekawy, ale wymyślany na siłę: "Jak będzie wyglądać CDA w przyszłości?". Może ten temat się już wcześniej pojawił, nie wiem, nie sprawdzałem. Mnie by zależało na czymś innym, a mianowicie na ankiecie. Pytanie: "Kiedy CDA da DOOM-a 3 w pełnej wersji?" :D (Sądząc po tym, jakie gry CDA daje obecnie, nie jest to pytanie beznadziejne :lol: ).

Odpowiedzi byłyby mniej więcej za dwa lata (ale ze mnie optymista. :D ), za 100 numerów, itp. itd.

EDIT: Szkoda :D:D , no nic, będę myślał dalej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Temat może być ciekawy, ale wymyślany na siłę: "Jak będzie wyglądać CDA w przyszłości?". Może ten temat się już wcześniej pojawił, nie wiem, nie sprawdzałem. Mnie by zależało na czymś innym, a mianowicie na ankiecie. Pytanie: "Kiedy CDA da DOOM-a 3 w pełnej wersji?" :D (Sądząc po tym, jakie gry CDA daje obecnie, nie jest to pytanie beznadziejne :lol: ).

Odpowiedzi byłyby mniej więcej za dwa lata (ale ze mnie optymista. :D ), za 100 numerów, itp. itd.

Kolejny raj dla statsiarzy. Już widzę te posty typu: "Cędzie full wypas", "Będzie mieć 3DVD i 300 stron, kosztować będzie trzypieńdziesiąt jewro". "Zostanie tylko Smuggler i bedzie składał całe CDA wraz z armią swoich klonów".

A druga kwestia, pytanie o Dooma 3. IMHO kolejna beznadzieja, bo po pierwsze opierałoby się to wyłącznie na nieuzasadnionej spekulacji i zgadywaniu w ciemno, a kazdy i tak pisałby co mu ślina na język przyniesie.

Konkludując: NO WAY.

P.S. Levy[LY], pomysl trochę dłużej, zanim napiszesz kolejną propozycję tematu. Widzę, że bardzo chcesz, zeby jakiś topik został założony z Twojej propozycji, ale do tego to się trzeba przyłożyć i wymyslić coś naprawdę oryginalnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze temat w stylu "Jak myslicie dlaczego CDA stało sie tak popularne i zdeklasowało konkurencje"

Chodzi o to zeby forumowicze mowili jak to sie stało (ich zdaniem) dlaczego CDA tak dobrze sie sprzedaje itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endriu_1000
No to moze temat w stylu "Jak myslicie dlaczego CDA stało sie tak popularne i zdeklasowało konkurencje"

Chodzi o to zeby forumowicze mowili jak to sie stało (ich zdaniem) dlaczego CDA tak dobrze sie sprzedaje itd.

Wszystko fajnie pięknie, tyle że podobny temat już istnieje, o ile mnie moja wysłużona pamięć nie myli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, chętnie dowiem się czegoś o zagranicznych pismach i porównam je z CDA....

tylko, że ...........

jak bedziemy na ten temat rozmawiać, jeśli wiekszość czytelników CDA nigdy nie miała w ręce magazynu o grach z zagranicy? No i jak je porownamy? Pal licho, jesli to anglojezyczne, wtedy zrozumiałbym wiekszośc, niektórzy wszystko, a inni choć troszke, a jesli mówimy o piśmie francuskim, hę? Pewnie, że znajdzie sie kilka osób, ale..... W każdym razie zakup takiej "gazetki" to nie problem. Wystarczy sie wybrac do Empiku, wiele razy kupowałem tam anglojęzyczne magazyny o grach.

Pomysł w każdym razie niegłupi, jeśli tylko ktos go rozwinie w ciekawy i wykonalny sposób.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niesprawiedliwa i stronnicza krytyka CDA w innych pismach"
temat gdzie podyskutujemy o pismach zagranicznych
Jak myslicie dlaczego CDA stało sie tak popularne i zdeklasowało konkurencje
"Jak będzie wyglądać CDA w przyszłości?".

Wszystkie te tematy, oraz masę podobnych znajdziecie w "Archiwum" .... zamknięte i wywalone wraz z argumentacją dlaczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł mam taki. Stworzyłoby się temat, gdzie uzytkownicy sieci mogliby podsuwać redakcji linki do nieznanych redakcji stron z zabawnymi obrazkami, flashami, patchami, tapetami, solucjami czy innymi ciekawymi rzeczami, które mogliby bez problemu i legalnie oczywiście zamieścić na krazku Cda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że wymyśliłem niezły temat.

"Ulubiony Redaktor w magazynie Cda".

Każdy mógłby napisać swoje zdanie na temat redaktorów.Który lepszy?

itp.

Temat mógłby mieć fomę ankiety. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że wymyśliłem niezły temat.

"Ulubiony Redaktor w magazynie Cda".

Każdy mógłby napisać swoje zdanie na temat redaktorów.Który lepszy?

itp.

Temat mógłby mieć fomę ankiety. :)

Pytanie-ankieta

Czym zaproponowany temat różni się od już istniejącego: "Najlepsi recenzenci"?

No ludzie nim coś zaporoponujecie to się przynajmniej porozglądajcie trochę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje temat "mam pomysł na grę" - wasz pomysły. W tym temacie forumowicze podawali wy swoje propozycje do tego kącika w ar.

no nareszcie jakis lepszy pomysl, stamtad mozna by brac txty do ramki w AR jak dla mnie dobry pomysl, gdyby ludzie jakos strasznie nie statsowali, bo Colidor ni wytrzymalby juz chyba umyslowo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Matt_Entor
A ja proponuje temat "mam pomysł na grę" - wasz pomysły. W tym temacie forumowicze podawali wy swoje propozycje do tego kącika w ar.

no nareszcie jakis lepszy pomysl, stamtad mozna by brac txty do ramki w AR jak dla mnie dobry pomysl, gdyby ludzie jakos strasznie nie statsowali, bo Colidor ni wytrzymalby juz chyba umyslowo...

to po pierwsze, żeby forumowicze trzymali się regulaminu, bo w innym wypadku dział nie ma sensu, ale uważam, że skoro pomysł wrócił do AR (bo dla tych co niewiedzą już kiedyś -dawno,dawno- takowy istaniał) to może zaistneć też na forum.. :wink: wtedy pomysłów pojawiałoby się więcej, najlepsze mogłyby być w AR, poza tymi które polecą normalną pocztą e-mailową.. :wink: a więc jak? możemy liczyć na ten topic?? :D

może temat "spoilery". Dzięki niemu pewni IDIOCI nie będą wyjawiali oceny Dooma3 w temacie "Zawartosc CDA 10/04

".

A tu to się zgadzam, że ujawnienie oceny DOOMa przez prenumeratorów to była przesada.. :evil: na niektórych forach (też phpBB) spotkałem taką specjalną funkcję spoilerowania textu, co pozwoliło go ukryć (kolor czcionki = kolor tła i aby zobaczyć co tam pisze trzeba było "zaznaczyć niewidoczny text") przez co czytały go tylko osoby, które tego chciały.. :) może wprowadzić to na Forum Actionum?? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy razem z ukazaniem się nowego numeru CDA (następnego, nie tego z CHROME) można umieścić temat z krótką notką na temat TPP Planet? Bo chodzi o to, że kącik zawiera mały błąd, który zauważyliśmy dopiero bo wysłaniu numeru. Okładka, która jest w głównym katalogu powinna po kliknięciu odpalić plik data/index.htm - jednak tego nie robi, ponieważ jeśli ona sama znajduje się w katalogu z # w nazwie, to siada. A niefartem nazwałem to TPP Planet #5. Więc pozostaje albo zmienić nazwę, albo uruchomić plik ręcznie. I o tym chciałbym poinformować czytelników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje temat "mam pomysł na grę" - wasz pomysły. W tym temacie forumowicze podawali wy swoje propozycje do tego kącika w ar.

Napisałem tego posta prawie dwa tygodnie temu. I od tego czasu żaden moderator nie napisał czy takie coś mogło by zaistnieć. Zapomnieliście o tym temacie czy co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Crazy_Demon
A ja proponuje temat "mam pomysł na grę" - wasz pomysły. W tym temacie forumowicze podawali wy swoje propozycje do tego kącika w ar.

Napisałem tego posta prawie dwa tygodnie temu. I od tego czasu żaden moderator nie napisał czy takie coś mogło by zaistnieć. Zapomnieliście o tym temacie czy co?

Poczekaj grzecznie na odpowiedz i nie denerwuj modow bo to sie nmoze niecekawie skonczyc... jak kogos z "gory" zainteresuje twoj post to doczekasz sie odpowiedzi, a jak nie to mowi sie trudno... A wedlug mnie ten temat powinien zaistniec na Forum CDA!

Peace :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat "Praca moderatora"? Tam czytelnicy mogli by zadawać pytania moderatorom, jak wyglada Ich praca, co trzeba zrobić aby zostać moderatorem itd. Dowiedzieli by się takze, czy o pracę modka trzeba zabiegać, czy ktoś z redakcji sam proponuje czy jak. Co prawda to by bardziej pasowało do Off Top, ale...

Tak troszkę off top. Ktoś na początku tego tematu mówił, ze pisze tylko przemyślane posty, kiedy może wnieść coś do dyskusji. Zdałem sobie sprawę, ze jescze rano ja kurde zwykłym statsiarzem byłem. Na szczęście Colidor mnie naprostował. I chwała Ci za to!!! Od dzis postaram się stwaiać na jakość, a nie na ilość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...