Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fl4sh00

Karta graficzna do 300 W:/

Polecane posty

W tym przypadku radzio 4850 to jest max co można z sensem dołożyć do tej konfiguracji.

Nie, to też będzie przerost formy nad treścią.

Max to 8600GT (nie, nie przesadzam).

Kup coś takiego:

Delta 350W

Karta np. z tej aukcji:

8600GT

+ 1GB RAM (30-40zł).

Razem modernizacja wyniesie ~200 zł.

Najlepiej zacznij już zbierać na nowy komputer... ale nie kupuj już w supermarkecie, tylko zapytaj tutaj, coś Ci doradzimy.

EDYTA:

Jeśli uda się coś podkręcić, to może być 9600GSO + jakiś Fortron GLN + 1GB 667.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś z PCF dam ci fotkę(jakość nie ta bo z kom):

aaa, ten wynalazek. Spoko, przynajmniej zasilacz ma typowe wymiary.

Na mojej płycie głównej pójdzie 800 Mhz ram?? I jeśli mam 1 GB 667 Mhz to mogę dokupić do niego 800 czy 667?

RAM zostaw na później, po wymianie płyty. Nie ma sensu kupowanie 667, bo potem ograniczy ci możliwości OC. Płyta ma tylko dwa sloty pamięci, i w obu są kości (512MB) więc nic nie dołożysz - możesz co najwyżej wymienić na większe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mogę sprawdzić jakimś programem najlepiej czy mam Ram w jednej kości czy w dwóch, bo wydaję mi się że mam w jednej.

W CPU-Z piszę żę mam 1024 MB Channels: Single Czyli mam w jednej?

Skoro uważacie że nie warto inwestować w niego ja powiem inaczej, moi szanowni rodzice, powiedzieli że stopniowo będziemy go "ulepszać" zacznę od zasilacza, i potem właśnie rozmyślam co z robić z tą płytą główną, o ile mojego procka bym na niej podkręcił?

Co myślicie o tym zasilaczu? Jest dobry??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CPU-Z piszę żę mam 1024 MB Channels: Single Czyli mam w jednej?

CPU-Z -> zakładka SPD (pokazuje dane każdego zamontowanego modułu RAM osobno)

Skoro uważacie że nie warto inwestować w niego ja powiem inaczej, moi szanowni rodzice, powiedzieli że stopniowo będziemy go "ulepszać" zacznę od zasilacza, i potem właśnie rozmyślam co z robić z tą płytą główną, o ile mojego procka bym na niej podkręcił?

Na obecnej płycie i chłodzeniu które jest mniej wydajne niż "Box"? wcale.

Co myślicie o tym zasilaczu? Jest dobry??

który?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej płyty. Od 300zł w góre dopiero.

A na tym ModeCom Carbon 530 W pójdzie ten Radek 4870 1 GB??

Tak.

Ogołnie chcesz kupić drogą karte do bardzo przeciętnego sprzętu, 1GB RAM i 4870 + E4300 1.8Ghz i jakas plyta za 200zł to troche jak żart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że RAM dokupie:P No a czy jakieś dobre tanie mobo dostanę żebym mógł "dopalić" w miarę procka?? Bo moje mobo podobno jest kiczowatę i nic nie podkręcę na nim

Stopniowo będę dorzucał nowy sprzęt do mojego PC, najpierw tego ModeCom Carbon 530 W pod koniec miesiąca kupię, potem jakieś Mobo + 4 GB Ram 800 mhz, i na końcu kartę graficzną, a procek chyba zostawię, podkręcę ilę się da i chyna wystarczy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast takiego wynalazku od ModeComa weź sprawdzonego Fortrona, na allegro ten Twój Carbon kosztuje ok 180zł, za 150 zł wyrwiesz Fotron 500W APN. Na razie nie bierz 4GB RAM, spokojnie, na 2GB też wszystkie gry ruszą (oczywiście po oc procesora i nowej karcie graficznej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej chyba dopłacić do zwykłego P5K :). U mnie na P5B-V Deluxe też ładnie E6420 działa. A ile podkręcisz procesor zależy od jego rewizji i chłodzenia, a Ty masz chyba stockowe, więc rekordów bić nie będziesz :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...