Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fl4sh00

Karta graficzna do 300 W:/

Polecane posty

Troszkę ciężko będzie Ci dostać mobo poniżej 200 posiadające potencjał do o/c i żeby było jeszcze nowe...Mimo to coś znalazłem taniego i zarazem przyzwoitego w tej kwestii:

http://www.allegro.pl/item740303924_nowa_f...7_1_gbelan.html

co tu dużo mówić, przyzwoite mobo oparte o P965 na którym to można pobawić się w o/c. Do tego przystępna cena :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do końca aukcji zostało 12 dni ale może ci ją ktoś wykupić a jeśli faktycznie masz fortrona to nie powinno na razie ci sie z kompem nic stać-kupisz mobo/zasilke/ram/grafe i będzie gitara

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę kupować pod koniec miesiąca, stopniowo nie wszystko naraz.

Więc tak myślę że kupię te rzeczy:

Mobo - Foxconn P965 (mała dostępność? Boję się że jak będę chciał kupować to jej nie będzie)

RAM - GoodRam 2 x 2 GB 800 MHz

Zasilacz - ModeCom Carbon 530 W(jeszcze nie jestem pewny ale raczej go kupię, planuję właśnie najpierw zasilacz kupić potem resztę)

Karta graficzna - Sapphire Radeon HD4870 1 GB(lub coś tańszego, ale grafikę na samym końcu kupię)

I mam problem co do coolera na procka, więc pytanie:

Ile na tym Foxconnie wyciągnę z mojego E4300? Ile z Coolerem Karakorum, a ile z zwykłym Intelowskim??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z intelem powinieneś dojść do 2.2 a z karkiem może 3 a może więcej?tylko ja bym sie na poważnie nad tym abitem zastanowił bo to najwyższa klasa na tej półce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno chcesz kupić te części jeśli komp ma być do gier do może coś mocniejszego taki e7200 i Gigabyte EP35-DS3L spokoje poleci 3 GHz nawet bez wymiany coolera :) nawet e5200 powinien dać rade i nie mieć wysokich temp. ram jest dobry, zasilacz też, karta gicior, może też kupić tańszego 4850 gry będą również dobrze chodzić, chociaż jednak 4870 to zakup na przyszłość ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki słuchajcie... więc oficjalnie ogłaszam że mam dwie szansę na jakiś zakup, może w next tydzień jeśli jutro klient kupi samochód(mój tatuś sprzedaje autko:*), albo dopiero początek października, najbardziej obawiam się o kartę graficzną, bo kupię taką a za kilka miech będzie dodupna:/

eskel według mnie wystarczy ten proc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od gotówki którą się dysponuje. Jak byś miał inwestować w mocniejszą maszynkę to raczej już dziś nie opłaca się zmieniać C2D 65nm na C2D w 45nm...Lepiej byłoby już zakupić jakiegoś Quada bądź coś od AMD na X3, X4. Tak to widzę. Chyba, że ktoś potrzebuję sprzetu do zabawy w o/c. Wtedy jakiś Tpower I45 + E8500 ewentualnie jakieś Dominatory, przyzwoity kontener i do przodu. Jednak myślę, że to opowieść na inny raz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...