Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hirokaraka

Morrowind

Polecane posty

Gość Fr0nieK
Gdzie mozna znalesc kogos kto uczy zaklinania do 100????

Zaklinania do 100 uczy ehm... Qorwynn w Fortecy Indoranyon. Należy go najpierw potraktować czarem "uspokojenie humanoida". forteca ta znajduje się na północ od Tel Aruhn, a na wschód od obozu Zainab. Troche to długa wyprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jack_003
Gdzie mozna znalesc kogos kto uczy zaklinania do 100????

Zaklinania do 100 uczy ehm... Qorwynn w Fortecy Indoranyon. Należy go najpierw potraktować czarem "uspokojenie humanoida". forteca ta znajduje się na północ od Tel Aruhn, a na wschód od obozu Zainab. Troche to długa wyprawa.

To co on chce mnie zabic???? Gdzie mozna dostac ten czar???? :):):):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fr0nieK
To co on chce mnie zabic???? Gdzie mozna dostac ten czar???? :):):):)

No, chyba tak :). Czaru tego można się nauczyć w gidiach magów w Balmorze i Calderze, a także w paru innych miejscach, ale na pewno nie będzie ci się tam chciało chodzić.

Jeśli nie chcesz się uczyć to jest "Zwój pokoju Tevila" w Tel Aruhn u Barusi Venim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jack_003

Wie ktos gdzie jest "kryjowka" chryzamera??? Podobno to jest najsilniejszy miecz w grze, chociaz czasem powatpiewam :)

Tez mam problem z odnalezieniem ZLOTEGO OSTRZA - bardzo silne a w dodatku jednoreczne wiec mozna sie cieszyc tarcza a nie tak jak w wiekszascie takich molochow jak "miecz Umbry" albo "Daedryczny Claymore":) :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę rozwiązać questu z morderstwami w Vivec, przeszukałem całe podziemia, rozwaliłem jakiś oszołomów w kaplicy w podziemiach dzielnicy przybyszów, ale nic nie znalazłem , a nikt nie słyszał o kobiecie ze sztyletem którą widział świadek. Ludzie mówią że może to być wampir, ale żadnego nie widziałem :(. Ktoś wie o co w tym chodzi?

Aha jeszce jedno- czy są w Morrowindzie jakieś sklepy gdzie sprzedawca ma dużo kasy? (np.10000). Naznajdywałem sporo rzeczy wartych po 10k, a żaden sprzedawca nie może się sfinansować, a sprzedawać za 2tysiące trochę głupio...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszce jedno- czy są w Morrowindzie jakieś sklepy gdzie sprzedawca ma dużo kasy? (np.10000). Naznajdywałem sporo rzeczy wartych po 10k, a żaden sprzedawca nie może się sfinansować, a sprzedawać za 2tysiące trochę głupio...

Mogę udzielić Ci odpowiedzi na to pytanie, na poprzednie nie znam odpowiedzi :P

TUTAJ napisano:

"Najciekawsze moje osiągniecie - czyli jak sprzedawać sprzęt o wartości powyżej 5000 za pełną cenę - można w krótka chwile stać się milionerem. Na przykładzie Pełzacza - ma on początkowo 5000 i płaci zawsze pełną wartość przedmiotu. Wszyscy chłopcy wiedza, że aby wyciągnąć trzeba włożyć. Na początku robimy zakupy u kolegi Pełzacza na określaną sumę np. 10000 bo mamy do sprzedania przedmiot o wartości 15000 w ten sposób nasz Pełzacz dorabia się owych 15000 i w tym momencie stać go na zakup drogiego przedmiotu następnie czekamy 24h aż uzupełni konto i możemy mu odsprzedać wszystkie zakupione przedmioty poniżej wartości 5000. Tym sposobem możemy sprzedać każdy przedmiot nawet za 100000 tylko musimy mieć kasę na inwestycje czyli w przypadku 100000 =- 95000. Prawda ze proste i genialne zarazem."

TUTAJ napisano:

"Jaki jest najbogatszy kupiec w grze? Czy jest kupiec, który płaci pełną wartość za sprzedawany przedmiot?

Jest dwóch takich kupców. Jednym z nich jest młokos (w ang. wersji "Scamp") Pełzacz (Creeper - taka mała Daedra), znajduje się na piętrze w posiadłości Ghorak w Calderze. Ma przy sobie 5000 złota. Drugim jest Krab, znajduje się on na malej wysepce (wysepka jest na wschód od wyspy z ruinami) niedaleko dwemerowych ruin Mzahnch pomiędzy Vivek a Tel Branora. I on jest też najbogatszym kupcem w podstawowej wersji gry (10000 smoków)."

Zacytowane porady pochodzą z serwisu www.elderscrolls.phx.pl :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę rozwiązać questu z morderstwami w Vivec, przeszukałem całe podziemia, rozwaliłem jakiś oszołomów w kaplicy w podziemiach dzielnicy przybyszów, ale nic nie znalazłem , a nikt nie słyszał o kobiecie ze sztyletem którą widział świadek. Ludzie mówią że może to być wampir, ale żadnego nie widziałem :(. Ktoś wie o co w tym chodzi?

Na pewno jest w Foreign Quarter w kanałach, musisz po prostu dokładnie je przeszukać. To nie jest tam w tej kaplicy tylko zupełnie gdzie indziej. Foreign Quarter ma dwa zajścia do kanałów, a ty weszłeś do nie tego co trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jack_003
Nie mogę rozwiązać questu z morderstwami w Vivec, przeszukałem całe podziemia, rozwaliłem jakiś oszołomów w kaplicy w podziemiach dzielnicy przybyszów, ale nic nie znalazłem , a nikt nie słyszał o kobiecie ze sztyletem którą widział świadek. Ludzie mówią że może to być wampir, ale żadnego nie widziałem :(. Ktoś wie o co w tym chodzi?

Na pewno jest w Foreign Quarter w kanałach, musisz po prostu dokładnie je przeszukać. To nie jest tam w tej kaplicy tylko zupełnie gdzie indziej. Foreign Quarter ma dwa zajścia do kanałów, a ty weszłeś do nie tego co trzeba.

:arrow: Jezeli nadal bedziez mial te broblemy to polecam zajrzec do wspomnianego juz wczesniej vortalu www.elderscrolls.phx.pl. Masz tam wszystko jak na dloni. Bardziej pochlaniajaca czas alternatywą jest poszukanie w CS`sie. Ale osobiscie wybralbym pierwszy sposob...

:arrow: Zna ktos lokacje czerpaka??? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morderca kabatów

Ja mam problem z questem. Jestem w rodzie Redhoran. Dostaje teraz3 zadanie od Athyn Sarethi. mam yzwać na pojedynek jakiegoś gosćia ale zadanie nie chce mi się dodać do dziennika. Na stronce pisze ze musze z nim pogadać o oszczerstwach ale nie umiem. Wogule nie mam takiego tematu do rozmowy :( :(. To jakiś byg czy co ?? Acha mam range Brata Rodu. Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem tego questu, ale wiem że gdy trzeba kogoś wyzwać do walki to należy, podczas rozmowy z nim skorzystać z opcji perswazja i wybrać zniewagę; ale uwaga- musisz mieć dobrze rozwiniętą retorykę bo inaczej goość cię wyśmieje i nie będzie chciał walczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morderca kabatów

Ale ja nie mam pogadać o oszczerstwach z moją ofiarą tylko z tym co mi zleca to zadanie. U niego mam perswazji 100/100 także pochlebstwa odpadają. kompletnie nie wiem w czym tkwi problem :( :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fr0nieK
Ale ja nie mam pogadać o oszczerstwach z moją ofiarą tylko z tym co mi zleca to zadanie. U niego mam perswazji 100/100 także pochlebstwa odpadają. kompletnie nie wiem w czym tkwi problem :( :(

To jest bug w grze, musisz ściągnąć patch, możesz go znaleźć na

http://www.elderscrolls.phx.pl/pafiledb/pa...file&id=333

Kiedy go zainstalujesz wszystko powinno pójść dobrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jack_003

Robie właśnie twierdze i do następnego stopnia potrzebuje żony w moim osidlu (twierdzy). Gdy załatwie sobie żony (2 w Ald Ruhn i 2 niewolnice z Tel Aruhn) mam wrócić do Galsy Gindu i porozmawiać z nią. Ale u niej nic się nie zmieniło - - - mówi tak jakby zlecała mi to zadanie. Wybrałem się do twierdzyz nadzieją, że tak ktoś "uaktualni mi dziennik!" ale też nic. Jeszcze dodam, że wBal Isra była tylko jedna żona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem otoz obniza mi sie osobowosc i szczescie :( nie wiem czemu tak sie dzieje nie jestem chory czy zarazony. pozatym wypilem miksturki na choroby i zarazy. posprawdzalem tez przedmniote i zaden nie obniza mi ani osobowosci ani szczecia. nie dziala tez na mnie zaden czar. mam 7 level i jestem nordem. ktos moze mi pomoc? :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi chyba o dwemerowa lamiglowke.

No to tak jets ona w ruinach Arkngthand niedaleko Fortu Ksiezycowego, w sali Pustej reki. Jak zejdziesz na dol jaskinii to jak bedziesz mial wejscie do Sali plonacych dzwonow, to wejscie do Pali pustej reki jest nad tymi drzwiami ( pietro wyzej ). Jest jeszcze inne wejscie do sali pustej reki ale interesuje nas to, ktore opisalem ( chyba ze chcesz pozbierac troche dwemerowych artefaktow, ale na niskich poziomach moze byc ciezko ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz iść do świątyni. Użyć spacji przy kapliczce i wybrać Łaskę Almsivi (czy co takiego :)).

Oczywiście, ale należy pamiętać, że przed złożeniem proźby o łaskę, trzeba zdjąć z siebie wszystkie przedmioty działające tak dodatnio, jak i ujemnie na dany atut. Np. Jeżeli spadła ci szybkość, a masz na sobie buty oślepiającej prętkości, przed próbą przywrucenia wspułczynników trzeba je zdjąć (inaczej czar nie podziała).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o problemy z biednymi kupcami to najłatwiejszym rozwiązaniem jest ściągnięcie moda ze strony: http://www.elderscrolls.phx.pl

W zbiorze plików znajdziecie co najmniej kilka pozycji dotyczących uleprzenia kupców ( a szczegulnie pełzacza, który po "przypakowaniu" otrzymuje prawdziwą fortunę). Myśle, że to leprzy sposób niz bawienie się w te śmieszne inwestycje, które bądź, co bądźzajmują sporo czasu.

PS. Na tej stronie znajdziecie też wiele innych plików, a takrze odpowiedzi na wiele waszych pytań, no i co ważniejsze obszerne informacje tak o TES: 1,2,3 jak o nadchodzącej gwiezdzie: TES: 4

PS2 (nie, nie chodzi mi o konsole tylko o drugie PS :P)

Ja dzięki tym modom, na zbieraniu przedmiotów dorobiłem się małej fortunki. Nie powiem ile dokładnie ale jest to liczba 7 cyfrowa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja mam pytanko : czy da sie jakos zlikwidowac questy z dziennika?? Mam taki quest z rodu telvani a ze jestem w redoran to tamego niemoge skonczyc :(

W folderze z grą jest plik o nazwie journal (chyba jest to .htm nie pamiętam...) możesz go edytować i zmienić co trzeba. Tylko zanim zaczniesz się bawić to lepiej zrób sobie kopię zapasową tego pliku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...