Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czytelNICK

Wiedźmin - jak walczyć z roślinami na bagnach?

Polecane posty

Są dwa typy (nie pamiętam nazw) te które odbierają po 8-10 życia przy ataku i takie z 18-20. Te mniejsze biorę mieczem na potwory i stylem szybkim, te większe zabijają mnie jak chcą. Używam stylu szybkiego, silnego, różnych mieczy... Jaką macie strategię na nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skolopendromorfy. to robactwo. Wieeelkie robactwo :)

Chodzi ci o Echniopsy i Archespory.

Echinopsy tłucz szybkim stylem, a Archespory silnym. Gdy stracisz trochę życia, a już sięleczysz, to wal stylem szybkim i co chwilę odskakuj. I ważne - jak najczęściej atakuj Igni! Roślinki nie lubią ognia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu przed walką wypił eliksiry jaskółka, puszczyk i ewentualnie grom. Używałbym też stylu silnego i szybkiego oraz spróbowałbym wykorzystać znak odpowiadający za używanie ognia, rośliny te są na to bardzo podatne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter39 to raczej Ty nie wprowadzaj w błąd jako, że te potwory wyrastają na grobach więc w ten sposób są powołane do życia poprzez magię i dlatego używa się stylu silnego, miecz srebrny i Igni. Zresztą sprawdź sobie w bestariuszu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, że ze Srebrnego biłem 1-2, a ze stalowego O WIELE więcej, nie?

To nie jest dziwne, każdemu może się coś pomylić, nawet Tobie :)

Srebrnym Silnym kładziesz Echinopsa na 2-3 sewkencje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na patchu 1.3 wystarczyło raz pokonać Archespora i już więcej (w danym akcie przynajmniej) się nie pojawiał.

Ja cały czas go wymijałem, aż doszło do tego, że wyrósł mi

przed wieżą maga

i nie mogłem dalej grać ;/

Igni to podstawa. Staraj się zapisywać grę na bagnach często, bo ta roślinka pojawia się losowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archespor ( jeden ) pojawia się w 2 akcie, i tylko tam sprawia kłopoty. Gdy go raz zabijesz, już więcej ( w 2 akcie ) się nie pojawi. Ale na szczęście, potem, gdy jest ich trochę więcej, to nie sprawiają już takiego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...