Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Crevious

Zasilacz

Polecane posty

Co sądzicie o tym?

[ CoolerMaster - Real Power 450W (RS-450-ACLY) ]

Produkt AcBel, uciekinier z wysypiska (produkcja 2004-2006 -> jeśli sprzedawane są choć trochę podobne do tego na fotkach w aukcji).

http://www.silentpcreview.com/article205-page3.html

Kiedyś to był dobry zasilacz, obecny stan zależy od tego ile dany egzemplarz przepracował i w jakich warunkach. Fotki w aukcji pochodzą "z internetu" (np. stąd: http://www.tomshardware.pl/firstlook/20040830/index.html ), więc faktyczny wygląd sprzedawanych zasilaczy i ich stan techniczny mogą być ... różne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem taką odpowiedź na temat tego coler mastera:

zasilaczy mamy kilkaset sztuk, gwarancja jest u nas

nie wiem na jakim sprzęcie pracowały

serdecznie pozdrawiam

Napaliłem się na ten zasilacz bo wygląda rozsądnie... wogóle firma jest porządna bo ma 16tys punktów a to dużo. Tylko ta cena jest jest za niska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dobra informacja, że sprzedawca nie zna przeszłości sprzedawanego produktu...W okolicach 100 pozostają Fortrony GHN, HLN. Może nie mają jakiegoś super wyglądu ale pracują przyzwoicie kosztując przy tym relatywnie mało na tle tego co trzeba uiścić za dobrej klasy zasilacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze do niego czy ewntualnie gdyby sprzęt nie była taki jak w opisie istniała by możliwość zwrotu.

A gdyby produkt nie spełniał tego wszystkiego co w opisie to czy istniała by możliwość jego zwrotu? Druga sprawa- czy zdjęcia pokazane na tej aukcji przedstawiają aktualny stan sprzętu i potwierdzają jego autentyczność?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zapewne prowadzi działalność gospodarczą a Ty zapewne jesteś konsumentem a wiec będziesz mógł skorzystać z Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej czyli niezgodności towaru z umową regulacji którą znajdziesz w treści rzeczonego aktu. Co do zdjęć...Zapewne tylko sam autor wie czy rzeczywiście jest tak jak napisał. SwisteK wykazał już pewne podobieństwo zdjęć umieszczonych na aukcji ze zdjęciami jednego z artykułów. Także trzeba zachować rozwagę. Dla mnie zasilacze są po przebiegu - zresztą sam autor to przyznaje w stwierdzeniu "zasilacz z demontażu". Wypytaj się dokładnie co i jak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmiało tak: "A gdyby produkt nie spełniał tego wszystkiego co w opisie to czy istniała by możliwość jego zwrotu? Druga sprawa- czy zdjęcia pokazane na tej aukcji przedstawiają aktualny stan sprzętu i potwierdzają jego autentyczność?"

Tam pisze że jego żywotność to 4000 000- co daje 45lat!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak na moje, koleś chce się tego wszystkiego pozbyć i więcej się tym nie przejmować (pewnie ulotnić), a w razie czego Ty się martw. Zasilacz jest ostatnią rzeczą na której warto oszczędzać, lepiej kup coś nowego, będziesz mieć większą szansę, że będzie działać jak należy no i nie będzie problemów z gwarancją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...