Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Szkoła

Polecane posty

Gość Ramzes
A jedno pytanie to mnie rozbiło centralnie. zetempowski. Toć ja i bez ABCD wiedziałem co to jest, a oni jeszcze ABCD dają :P Normalnie ROTFL. Jak ktoś zrobił tam błąd to normalnie ciota jakas mui być :lol:

To ja jestem ciota, bo nie wiem nawet do tej pory, co trzeba było zaznaczyć :P

A jesli moge spytac- jak brzmialo to pytanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe testy testy. Ja od razu wam mówię. Wiek trzeba było wpisać 18 nie 19. przekonacie się w jutrzejszej wyborzczej. A jedno pytanie to mnie rozbiło centralnie. zetempowski. Toć ja i bez ABCD wiedziałem co to jest, a oni jeszcze ABCD dają :P Normalnie ROTFL. Jak ktoś zrobił tam błąd to normalnie ciota jakas mui być :lol:

No nie? :D Toż to samo z siebie wychodzi CO powinno dać się zaznaczyć.

Ale może to jakieś uchybienie, wnuk Miodka sie bawił w komputerze Ministerstwa? :D

Tak samo z pytaniem, kiedy Niemcy okupowali Polske. Normalnie ROTFL. © by Mejste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_padawan
ZMP.Zwiazek Mlodzierzy Polskiej. A nawet Zwiazek socjalistycznej mlodzierzy polskiej. Nie wiem dlaczego inaczej bylo... Ale jak tego mozna bylo nie wiedziec? Przeciez jak sie popatrzylo na inne to nie pasowly do skrotu... LoL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli moge spytac- jak brzmialo to pytanie?

Chodziło mniej więcej o to, że w tekście było napisane "zetempe", i trzeba było napisac, od czego to jest... skrót mozna to tak nazwać?)?

A to jest Zwiazek Młodziezy Polskiej (czy coś takiego, w kazdym razie jedyna odpowiedz z pasującymi literkami) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiazek Mlodzierzy Polskiej. A nawet Zwiazek socjalistycznej mlodzierzy polskiej. Nie wiem dlaczego inaczej bylo... Ale jak tego mozna bylo nie wiedziec? Przeciez jak sie popatrzylo na inne to nie pasowly do skrotu... LoL

No to ok, aż taka głupia jeszcze nie jestem ;) AMEN. Módlcie się za jutro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_padawan
Znowu pisze posta klikam wyslij a tu juz 3 posty przede mna Lol. A z ta okupacja... Geez no to po prostu... W ogole te pytania jaies takie cos za proste byly... Tylko 'Przestroga dla mlodej panny' czy cos takiego, trudny wiersz :P do zrozumienia. Dziwacznie pisany. Napisaliscie ze to zyczliwarada?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzes

A jesli moge spytac- jak brzmialo to pytanie?

Chodziło mniej więcej o to, że w tekście było napisane "zetempe", i trzeba było napisac, od czego to jest... skrót mozna to tak nazwać?)?

A to jest Zwiazek Młodziezy Polskiej (czy coś takiego, w kazdym razie jedyna odpowiedz z pasującymi literkami) :wink:

Oki, dziex...ja egzaminy mam dopiero za 2 lata :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_padawan
Aj tam, do Pana TAdka byly proste. Do tego wiersza tez, tylko sam wiersz jakis dziwny.Tez tak napisalem (z kolumna). Btw. jeden gosciu, do wlosow napisal 'Takie wlosy nosili w renesansie' LoL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu pisze posta klikam wyslij a tu juz 3 posty przede mna Lol. A z ta okupacja... Geez no to po prostu... W ogole te pytania jaies takie cos za proste byly... Tylko 'Przestroga dla mlodej panny' czy cos takiego, trudny wiersz :P do zrozumienia. Dziwacznie pisany. Napisaliscie ze to zyczliwarada?

Tak. Nic innego w/g mnie tam nie pasowało... Życzliwa rada po prostu. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Volt

Ciekawe kto jest autorem poniższych frgmentów pewnego wykładu, aż się łezka w oku kręci:)

"Szkoła to dużo FIRMA, nauczanie to jej USŁUGA, uczniowie to KLIENCI. Jeśli uczeń nie chce chodzić do szkoły to jego sprawa, i tak musi zdać określoną liczbę testów... Po co więc coś takiego FREKWENCJA!? Ano po to, bo gdyby jej nie było sale świeciłyby pustkami, dlaczego? No bo "Polska Szkoła" to jeden wielki Skandal, Świątynia kłamstwa i obłudy...

Efekt? Frustracja, brak nadzieji, niepowodzenia w życiu, kłopoty z prawem, bezrobocie...

(...)

Tu nie potrzeba kolejnej REFORMY, tu potrzeba prawdziwej REWOLUCJI!

(...)

do tej Rewolucji dojdzie wcześniej czy poźniej...

(...)

Nauka pamięciowa nigdy nie była dobrym sposobem na edukacje a ten rodzaj nauki to 95% nauki w całym toku..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Suchy
Wrócmy jeszcze na chwilę do tych perfum. Ja napisałem mniej więcej, że źródłem była starożytna indyjska lampa (Alladyna :)). Nie byłem pewny co do fiolki więc obadałem zakrętke.

Zakrętka to góra kolumny moim zdaniem. Jońskiej ;) Ale sie głowiłam, aby sobie przypomnieć jak to się wabi :)

Zakrętka to głowa kobiety. :-P Wogóle ta cała fiolka przedstawia kobietę (mama mi mówi, że gdzieś o tym czytała), ale ja napisałem, że inspiracją była kolumna ze starożytnej Grecji, no bo kobieta nie musi być przecież ze starożytności, no nie?

Ja tam mam cichą nadzieję, że mi to uznają. W końcu chodzi o inspirację twórcy tej buteleczki. A co takowemu chora wyobraźnia podpowie, tego nie wie nikt. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu

Fajnie, że powstał ten topic. Kilka godzin i już 3 strony.

Jeśli chodzi o szkołę, to może wywołam małe zdiwienie, ale szkoła ze złym mi się nie kojarzy. Bo dlaczego ma mi się kojarzyć jak klasa fajna, nauczyciele fajni, źle się nie uczę i ogólnie jest ok? Lubię prawie wyszystkie przedmioty, trudności sprawiają mi tylko języki obce. Za to strasznie nudzę się na lekcjach plastyki. Specjalnie uzdolniony "rysowniczo" nie jestem, a gadanie o rodzajach barw mnie po prostu nudzi. Mam nadzieję, że na egzaminie gimnazjalnym nie będzie pytań z plastyki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Carti

A co napisaliście "Jakie przemiany społeczno-polityczne sprawiają, że popularnym tematem w mediach jest UE?". Ja napisałem głupio... Że nowe perspektywy przed młodymi Polakami i poprawa sytuacji gospodarczej... A tu chyba chodziło po prostu o wejście do Unii, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co napisaliście "Jakie przemiany społeczno-polityczne sprawiają, że popularnym tematem w mediach jest UE?". Ja napisałem głupio... Że nowe perspektywy przed młodymi Polakami i poprawa sytuacji gospodarczej... A tu chyba chodziło po prostu o wejście do Unii, nie?

Eee ja tam napisałem, że tylko dlatego iż unia sie rozszerzyła 1 maja w tym o Polske.

A wiecie co mnie najbardziej wnerwiło w tym całym egzaminie? Przypadek mojego kumpla. Koleś był ciężko chory, jeździl do wawy na chemie i takie tam. ogólnie miał przesrane. w drugiej klasie to wogóle do szkoły nie chodziłtylko nauczyciele przychodzili do niego. Teraz na dodatek złamał sobie obojczyk. i wiecie co? Normalnie dostaje 100 punktów z egzaminu. Ja rozumiem że był chory itp, jest mi go szkoda ale kur.a ten egzamin mógłby napisać w innym terminie jak mu sie reka zagoi. a tak koleś przez to że nauczyciele do niego przychodzili to same 4 i 5 ma mimo iz zawsze był sredniosładym uczniem. i za co takim ludziom 100 punktów... ech ja się mecze a koleś pomimo tego iż teraz jest całkiem zdrowy 9oprócz tej reki) sobie egzaminów nie musi pisać. Chamstwo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Mejste, precz z aborcją u kur, co nie? :D

Ale przypadek nieco dziwny... Nawet nie tknął egzaminu?

U nas jeden dyslektyk miał nauczyciela wspomagającego, który czytał mu ćwiczenia i zaznaczał mu odpowiedzi na karcie. I mógł pisać o godzinkę dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku powinien pisać egzamin w drugim terminie :? Moja kolezanka miała indywidualne nauczanie z powodu choroby, a jednak pisała dziś z nami w szkole... Dziwne.

A co do Unii to napisałam to samo. Moja koleżanka napisała coś o terroryźmie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

No a my mieliśmy kolesia ,złamana ręka etc.. Musiał dyktować w osobnym pokoju nauczycielowi odpowiedzi i pisownię wyrazów ,przecinki etc.. Poprostu bym wymiękł bo nie potrafie komuś bezbłędnie dyktować. a my na próbnym fajny mieliśmy temat "Społeczeństwo-komfort ,czy zniewolenie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu
A wiecie co mnie najbardziej wnerwiło w tym całym egzaminie? Przypadek mojego kumpla. Koleś był ciężko chory, jeździl do wawy na chemie i takie tam. ogólnie miał przesrane. w drugiej klasie to wogóle do szkoły nie chodziłtylko nauczyciele przychodzili do niego. Teraz na dodatek złamał sobie obojczyk. i wiecie co? Normalnie dostaje 100 punktów z egzaminu. Ja rozumiem że był chory itp, jest mi go szkoda ale kur.a ten egzamin mógłby napisać w innym terminie jak mu sie reka zagoi. a tak koleś przez to że nauczyciele do niego przychodzili to same 4 i 5 ma mimo iz zawsze był sredniosładym uczniem. i za co takim ludziom 100 punktów... ech ja się mecze a koleś pomimo tego iż teraz jest całkiem zdrowy 9oprócz tej reki) sobie egzaminów nie musi pisać. Chamstwo!

Czytam i nie wierzę. Ma koleś niesamowite szczęście w nieszczęściu. Chcociaż się tak zastanawiam i jak bym miał wybierać to wolałbym pisać egzamin niż złamać obojczyk i mieć te 100 punktów.

A jak tam ogólnie trudny egzamin był? Było się czego obawiać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carti - ten topic to był mój pomysł, że pozwole sobie skromnie dodać. Twój post tylko mnie poparł, dzięki.

!Chrząszczu - mi też szkoła dobrze się kojarzy. Nie jako instytucja, ale jako cała społeczność szkolna. Jednych lubie bardziej, innych mniej, ale cała ta zbieranina :) (nauczyciele + uczniowie) tworzy mieszankę wybuchową. Zresztą teraz kończe pierwszą klasę LO. I wiecie do jakich dochodzę wniosków :?: W gimnazjum musiałem się więcej uczyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Mejste, precz z aborcją u kur, co nie? :D

Ale przypadek nieco dziwny... Nawet nie tknął egzaminu?

Właśnie nie! Dziś siedział sobie w chacie. Od czasu tej choroby tak się wszyscy nim martwią jak nie wiem co, wszyscy go głaszczą, że jest takim dobrym uczniem i wogóle, a sam czasami ostro przegina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Carti

BROWAR, niech Ci będzie, bo nie chcę się spierać o takie głupoty. Ale przecież ja zaproponowałem topic egzaminacyjny, który potem bodajże Ty przemianowałeś na szkolny. A może uznajmy, że to wspólny pomysł? :)

Temat rozprawki był mniej więcej taki: "Skoro nie szata zdobi człowieka, więc co?". Albo coś w tym stylu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie wierzę. Ma koleś niesamowite szczęście w nieszczęściu. Chcociaż się tak zastanawiam i jak bym miał wybierać to wolałbym pisać egzamin niż złamać obojczyk i mieć te 100 punktów.

Wiesz, ja miałam kiedyś złamany obojczyk, a musiałam nawet do szkoły chodzić... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...