Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Szkoła

Polecane posty

Ja też to sobie przypomniałem w porę. :D Rozbiór trzeci był w roku 1795? :-k

Te perfumy ma moja mama. :D Ale nie sa jakieś za specjalne, niestety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Carti

Shadow, chodzi Ci o wiek, w którym działy się rozbiory, czy w którym zanikł podział społeczny ze względdu na ubrania? Bo w tym drugim napisałem XIX, ale nie wiem, czy dobrze... Chyba źle...

W ogóle niektóre powaliłem, chyba mam z 6 błędów. Np. z tymi perfumami, dla mnie to były naturalne zapachy używane przez kobiety w starożytnym Rzymie, a nie żadne starogrecki kolumny :(.

Ale spojrzę na to z innej strony - 40 p to nie taki zły wynik... No dobra, jest zły :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AmaD

A mnie i tak nie pobije - 50 punktów bez pisania. Co do pytanie (niektóre powiedzieli mi koledzy) część była debilna. Jak ktoś może nie wiedzieć kiedy była okpuacja niemiecka w Europie?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow' date=' chodzi Ci o wiek, w którym działy się rozbiory, czy w którym zanikł podział społeczny ze względdu na ubrania? Bo w tym drugim napisałem XIX, ale nie wiem, czy dobrze... Chyba źle...[/quote']

Ja też nie wiedziałem jak na to pytanie odpowiedzieć... Wybrałem bodajże 18 wiek... No cóż zobaczymy jutro odp. w Wybiórczej.

A jak jesteście przygotowani do matematica? :D Ja nie liczę na dużo. Swoją drogą próbny był dla mnie ździebko trudny...

:P+-->

("Amadeusz Mocart :P)
A mnie i tak nie pobije - 50 punktów bez pisania. Co do pytanie (niektóre powiedzieli mi koledzy) były debilne. Jak ktoś może nie wiedzieć kiedy była okpuacja niemiecka w Europie?!

Uwierz mi - sa tacy. U nas gość nie wiedział jak sie wyznacza kieunki świata na próbnym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AmaD
A jak jesteście przygotowani do matematica? :D Ja nie liczę na dużo. Swoją drogą próbny był dla mnie ździebko trudny...

Ten niestety muszę pisać. Cóż, coś około 30-35 punktów będzie dla mnie bardzo dobry wynikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow, chodzi Ci o wiek, w którym działy się rozbiory, czy w którym zanikł podział społeczny ze względdu na ubrania? Bo w tym drugim napisałem XIX, ale nie wiem, czy dobrze... Chyba źle...

No właśnie o to drugie. Tak mi się wydawało...

Z matmy to zawale pewnie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fr0nieK
A mnie i tak nie pobije - 50 punktów bez pisania. Co do pytanie (niektóre powiedzieli mi koledzy) część była debilna. Jak ktoś może nie wiedzieć kiedy była okpuacja niemiecka w Europie?!

Nie pisałeś? U mnie w szkole nawet laureaci konkursów musieli pisać, co prawda i tak im wpisywano maxymalną ilość punktów, ale pisać musieli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AmaD
Nie pisałeś? U mnie w szkole nawet laureaci konkursów musieli pisać, co prawda i tak im wpisywano maxymalną ilość punktów, ale pisać musieli

Ja NIE MOGŁEM, nawet gdybym chciał (a nie chciałem). Cóż każdy dyrektor inaczej robi w swojej szkole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką postać wybraliście do rozprwaki? ( temat: Nie szata zdobi człowieka[...] bla bla )

JA cos o Hiobie napisałem, a później już ogólnie :D

Cześć rodzinko. :D Pamietasz? :D

Moje postaci to: Mark Twain, Leonardo da Vinci, Albert Einstein, Aragorn, Salomon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AmaD
A mnie i tak nie pobije - 50 punktów bez pisania.

Ciota. :D A jaki konkurs wygrałeś? Bo chyba nie kangura. :P

Ja Kangura? Buhahaha. Ja zostałem laureatem konkurs z historii. Nawet o tym pisałem w FOS 2. Ale Ty chyba wtedy "byczyłeś się" w Hiszpanii hehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość f.r.e.d.
A jaką postać wybraliście do rozprwaki? ( temat: Nie szata zdobi człowieka[...] bla bla )

JA cos o Hiobie napisałem, a później już ogólnie :D

Wybrałem Ramzesa z "Faraona" - nie ubierał się wystawnie, jak król, ale prosto, żołniersko, a mimo to był dobrym władcą etc.

Kolejny argument - da Vinci - geniusz, a chodził w szmatach...

Coś jeszcze o wyższych wartościach, jako przykład "Kamienie na szaniec"...

Wyszło mi podumowanie - coś takiego, że "w dzisiejszych czasach firmowa bluza przysłania wartości takie jak..."

Ogólnie test był prosty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzes
Podstawówka była jeszcze do zniesienia ale gimnazjum to beznadzieja, nienawidze swojej szkoły, jest beznadziejnie beznadziejna

A najfajniej jest jak jakas grupka kumpli-skinow postanawia ci wpier***ic :P Bardzo wtedy milo jest :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

A ja do fajnej szkoły chodzę tzn. gimnazjum im. Roberta Schumana. Dzisiaj pisaliśmy testy (próbne bo jestem w drugiej gim.) ale mi nieźle poszło. Ogólnie rzecz biorąc mamy fajnie bo szkoła jest profilowana na UE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek jest na bank XVIII. Teraz co do tych rzekomych 3 róznych testó. Kuratorium jak zwykle odwaliło kaszanę, i po prostu zrobili błąd w pierwszym zadaniu. Część testów miała poprawną odpowiedz A, a część (chyba, nie jestem pewien) D. Wiem to z pewnego xródła
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.L.>>>Cos mi sie dluuuugo wgrywa ta stronka MaonaRyja :P

Na razie to nie ma co włączać, bo nagrania i tak nie działają. Daj mi trochę czasu, a na pewno się tym zajmę:] Wszystko przez te głupie egzaminy, nie mam czasu nawet na strone...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Suchy

Wrócmy jeszcze na chwilę do tych perfum. Ja napisałem mniej więcej, że źródłem była starożytna indyjska lampa (Alladyna :)). Nie byłem pewny co do fiolki więc obadałem zakrętke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócmy jeszcze na chwilę do tych perfum. Ja napisałem mniej więcej, że źródłem była starożytna indyjska lampa (Alladyna :)). Nie byłem pewny co do fiolki więc obadałem zakrętke.

Zakrętka to góra kolumny moim zdaniem. Jońskiej ;) Ale sie głowiłam, aby sobie przypomnieć jak to się wabi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kiedy chodzimy do szkoły, wydaje nam się, że te wszystkie testy, klasówki, nauka i wyrabianie się na czas z lekcjami jest szczytem naszych możliwości. Jednak gdy za kilkanaście lat spojrzymy wstecz, do czasów szkoły, będziemy mieli poczucie, że wtedy nie blo zmartwień, problemów. Owszem były, tylko na inną skalę. Więc najbliższa klasówa z chemii nie jest końcem świata - jedynie w naszym wieki jest to duży (nie dla wszystkich) problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kiedy chodzimy do szkoły, wydaje nam się, że te wszystkie testy, klasówki, nauka i wyrabianie się na czas z lekcjami jest szczytem naszych możliwości. Jednak gdy za kilkanaście lat spojrzymy wstecz, do czasów szkoły, będziemy mieli poczucie, że wtedy nie blo zmartwień, problemów. Owszem były, tylko na inną skalę. Więc najbliższa klasówa z chemii nie jest końcem świata - jedynie w naszym wieki jest to duży (nie dla wszystkich) problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe testy testy. Ja od razu wam mówię. Wiek trzeba było wpisać 18 nie 19. przekonacie się w jutrzejszej wyborzczej. A jedno pytanie to mnie rozbiło centralnie. zetempowski. Toć ja i bez ABCD wiedziałem co to jest, a oni jeszcze ABCD dają :P Normalnie ROTFL. Jak ktoś zrobił tam błąd to normalnie ciota jakas mui być :lol:

A co do rozprawki. Ja chciałem się na nikogo nie powoływać, ale skoro trzeba było to się powołałem na Einsteina. A reszta to o stereotypach, nietolerancji, dresach, prostakach, wieśniakach, metalach, pierwszych randkach. ogólnie to za mało mi miejsca dali i musiałem w brudnopisie pisać :) Ale z rozprawki jestem zadowolony. w końcu mogłem się wyżyć literacko ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jedno pytanie to mnie rozbiło centralnie. zetempowski. Toć ja i bez ABCD wiedziałem co to jest, a oni jeszcze ABCD dają :P Normalnie ROTFL. Jak ktoś zrobił tam błąd to normalnie ciota jakas mui być :lol:

To ja jestem ciota, bo nie wiem nawet do tej pory, co trzeba było zaznaczyć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...