Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja gram aktualnie w Gothica 3 z CD-A (mimo opinii o bugach ja z takimi się nie spotkałem po zainstalowaniu patchy) i DA Origins (naprawdę super gra - BioWare odwaliło kawał dobrej roboty) oraz Settlers 6 (też niezła gra)

A przeszedłem już Dark Messiaha (bardzo dobra zabawa fizyką i bardzo dobrze zrobiona gra - polecam każdemu)

Edytowano przez ssdd112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram w Riddicka Dark Athena bo go odkupiłem. Po za tym zobaczę czy nowy patch coś naprawił i może będę w stanie skończyć nareszcie Wiedźmina 2 (na razie co 20 min wywalało mnie z gry...). Po za tym w kolejce czeka Serious Sam 2. A i jeśli uda mi się kupić w biedronce Dawn of War II to w niego też pogram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukończyłem 'Fable: Zapomniane Opowieści'. Chciałoby się krzyknąć: wreszcie!, bo do tej pory nie było nam po drodze. Tydzień spędzony z tą grą był naprawdę przyjemny. Obszerne wrażenia z gry zamieściłem w wątku jej poświęconym.

Wczoraj rozpocząłem swoją przygodę w 'Bioshocku 2' i pierwsze godziny zwiastują naprawdę ciekawą historię. Naprawdę, łezka się w oku zakręciła, gdy powróciłem do Rapture, tym razem w skórze Big Daddy'ego! Równolegle gram w 'Project Gotham Racing 4' na X360 - naprawdę udana ścigałka od Bizarre Creations, tych z demoniczną dynią w logo, tych, którzy upadli przez średniego, aczkolwiek IMO grywalnego 'Blura'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią grą którą ukończyłem był NFS: Pro Street w którego ostatni raz grałem jeszcze na PS2 :tongue: Tak poza tym czekam na UT III z Platynowej Kolekcji i mam nadzieję, że przyjdzie dzisiaj pocztą -.-

Edytowano przez undeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem God Of War II już po raz drugi. Przeszedłem również Gothic III i IIIZB dołączone do płyty CDA. Jutro kupię najnowszy numer i zabieram się za Mass Effect. Obecnie gram online w LoL'a (League Of Legends) oraz CS:Source.

Zastanawiam się również czy nie powrócić do mojego Warlocka w WoW'ie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrywam się teraz w Dirta 3(na prawdę świetna gierka IMO dużo lepsza od 2 części choć Dirt 2 również jest dobrą pozycją), zamierzam się w końcu zabrać za GTA IV, bo zawsze były jakieś przeciwności.

A dla rozluźnienia lubię popykać w, któreś Call of Duty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pomykam w RRR z CDA i Heros of Might and Magic III. : ] Gierka genialna, kto nie grał, polecam. Zastanawiam się nad kupnem tej części gry z dodatkami. Na gram.pl jest za dwadzieścia złotych. No nic, jeszcze zobaczę co z tego wyjdzie. Wracam do gry. : ]

Edytowano przez Tenebrae
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ,że ostatnio nabyłem dwie wspaniałe gry za 9.99 zł to gram właśnie w nie. A tymi grami "som": DiRT 2 (premierówka, promocja na muve.pl/allegro) - popykam zarówno w "DiRT Tour", potocznie nazywany "kampaniom";) jak i przez sieć. Natomiast drugą giercą jest "Dałn of łor" 2 z biedry. Gram zarówno wątek fabularny i przez internet, z naciskiem na tryb "Ostatnia linia obrony". Teraz mówię o czasie teraźniejszym natomiast ostatnio grałem w Diablo 2 z dodatkiem i w Mass Effect z CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu miesiącach poszukiwań gry SC: Conviction wczoraj ją dorwałem i... dzisiaj skończyłem :D 4 godziny to niezbyt dużo, ale za to wbrew zarzutów recenzentów gra cały czas trzyma klimacik poprzednich gier z Samem Fischerem w roli głównej. Ba, jest nawet lepsza, bo nie tylko się skradamy. Czasem misja polega wyłącznie na zrobieniu rozróby! Grę polecam ;)

Tymczasem wracam do HL 2: Episode One ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w multi w Bad Company 2 i mimo, że grę mam "już" tydzień nie mogę zabrać się za zakończenie kampanii, która jest bardzo dobra, ale tryb wieloosobowy jest jeszcze lepszy . Od 2 dnie pykam też w Killing Floora z biedry(świetna, klimatyczna gra ze świetnym coopem). Bawię się, bo grą tego nazwać nie można w Postala X . Przeszedłem Painkiller: Ressurection , w Painkiller Overdose i BooH jestem mniej więcej w połowie. Muszę przyznać, że Pandemonium za 19,99 zł był bardzo dobrym zakupem :D. W najbliższym czasie mam zamiar kupić SS:Złota Edycja .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ? A teraz to pogrywam w KB Legendę - jestem już (chyba) pod koniec gry, w kolejce czeka Amelia :) W międzyczasie dla niepoznaki Dawn of War: Soulstorm, nadal ciągnę Puzzle Quest 2 i DiRtA 2 :) na X360 - Overlord, Gears of War & Alan Wake :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...