Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Po 3 latach przerwy wrocilem do World of Warcraft i obecnie poznaje wydane podczas mojej dlugiej nieobecnosci dodatki. Gra wciaz jest miodna, wciaz graja w nia moi znajomi, a i Pandarenem mnichem gra mi sie calkiem przyjemnie. Do hardkorowej zabawy i rajdowania z braku czasu juz raczej nie wroce, ale fajnie znow byc w swiecie Azeroth. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem na Steamie FEZ i Stealth Bastard Deluxe. Obie są bardzo przyjemne. Polecam, szczególnie że z odrobiną szczęścia można się zmieścić w limicie 10 euro. Poza tym miesiąc temu przekonałem się do Zewu Prypeci (tak, wiem..), którego dostałem na Boże Narodzenie w 2011 r. od Steama za wypełnianie jakichś tam zadań.

Edytowano przez Ogoorek1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Mafię 2, która na moim Steamie tkwiła od dłuższego czasu ale jakoś nie mogłem się do niej zabrać. Zacząłem jednak czytać "Ojca Chrzestnego" (wciąga jak diabli!) i oczywiście musiałem w końcu ją skończyć, poszło szybko bo gra na prawdę mnie wciągnęła, 7+/10 ode mnie, dobra fabuła, klimat lat 50. świetnie odwzorowany, bardzo fajne samochody (sam model jazdy też niezły), przyjemnie mi się także strzelało - kto nie grał, ten... musi to jak najszybciej nadrobić. Gra warta grosza i czasu. Teraz muszę się zabrać za Mafie 1 smile_prosty.gif mam nadzieję, że będzie co najmniej równie dobra.

Po za tym ciągle gram w różnorakie gry przez neta (podłe pożeracze czasu, przez które mniej gram w RPGi! biggrin_prosty.gif) DOTA 2, StarCraft 2, FIFA 14 i już baaardzo rzadko LoL (żeby nie spaść z Golda i dostać skórkę do Elise).

Następne gry do przejścia to prawdopodobnie Risen, Stalker Zew Prypeci lub Fallout 3.

Edytowano przez Seba77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się trochę tego nazbierało w ostatnim tygodniu skończyłem świetnego Mirror's Edge'a który urzekł mnie świetną ścieżką dźwiękową, swoją scenerią jak i fabułą, aż chce się do tej gry wrócić. :)

Dzisiaj zakończyłem Tomb Raidera i jestem pod wrażeniem. Dubbing rewelacyjny, fabuła wciągająca, grafika świetna. Mnóstwo sekretów i oczywiście główna bohaterka to w mojej ocenie daje dla tej gry mocne 9,5/10 :)

Teraz zabieram się za ukończenie Dead Space 3 i Medal of Honor. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając w Overlorda z CDA zaciąłem się w połowie (serio,nie mam żadnych questów,ostatnie jakie wykonałem to ta z posągiem goddes oraz z paladynem...Help ;p),pykam też w Starcrafta (U Terranów kończę wątek,a po przejściu kampanię z Brood War)<-- za dyszkę ŚWIETNY RTS,jak ja kocham Battlecruiserami gnębić Protossów.

A ogółem to kupiłem Super Meat Boya,którego chcę ograć.

Gry,które wypisałem polecam z całego serca.Szczególnie,że w nich uczycie się na własnych błędach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem w trakcie przechodzenia GTA V, ostatnio trochę mało grałem. Więc dopiero teraz będę nadrabiał stracony czas. Ale z oceną wstrzymam się. Potem zamierzam skończyć Killzone 2, bo chcę na święta kupić sobie 3. Tak w ogóle to muszę przejść mnóstwo gier, wtedy dopiero będę mógł kupić PS4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...