Skocz do zawartości

Polecane posty

Bodycount - Tej grze muszę napisać reckę na bloga, bo niewiele brakowało i byłoby nieźle, bardzo nieźle. Gra zajęła mi ok. 6 h ( starałem się szukać jakiś znajdziek... na próżno:/) Szkoda, że nie dali tej grze jeszcze trochę czasu bo po dopracowaniu kilku elementów grałoby się naprawdę super, a tak to jest typowy średniak który warto pożyczyć, przejść i zapomnieć...

Właśnie dzisiaj sprzedałem tę grę, bo po prostu nie mogłem jej już znieść. Najgorszy wybór w moim życiu, średniak jakich mało, a udaje niewiadomo co. :/

Teraz raczej nie mam w co grać, tylko czasami coop GoW2 z braten na konsoli (ah te hordy) i poza tym staram się na razie skupić na nauce. :P Ale wkrótce planuje coś nowego, korci mnie na Skyrim...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Seria Mass Effect z przerwą na betę Path of Exile.

Po ukończeniu pierwszej części rzuciłem się na dwójkę, która to mnie delikatnie rozczarowała i zmusiła do zmiany klimatów.

Wybor padł na Path of Exile, całkiem fajny h'n's do którego będę regularnie powracał.

A od jutra biorę się za trzecią część Mass Effect.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakoś wzięło mnie na strzelanki o.O wydałem 300zł na różne xd (w następnym miesiącu chyba będe musiał ograniczyć się do jakiejś 1 większej gry bo zbankrutuje :P) dzisiaj ukończyłem CoD Black ops i zamierzam rozejrzeć sie na allegro za 2 częścią bo czuje lekki niedosyt. Dawno nie wczułem się tak w żadną grę naprawdę , klimat jest boski polecam wszystkim fanom FPS. idę grać w Medal of Honor 2010 :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Fahrenheita, świetna gra szkoda tylko że fabuła pod koniec nie ma nic wspólnego z początkiem i od pewnego momentu całość to wyskakujące co chwilę QTE. Czekam na moda który podbija tekstury do HD (ma wyjść pod koniec lutego) i zabiorę się za drugie przejście.

Far Cry 3, w singlu ruszyłem fabułę tylko po to żeby odblokować nowe umiejętności bo te zalegające 16 punktów do wydania aż się prosiły żeby coś z nimi zrobić. Ogólnie ukończyłem 51% całości i nie skończę póki nie wbiję 100%. Gram też w multi, naprawdę przyjemne o ile znajdzie się dobrą sesję, nie podoba mi się tylko to że fajne rzeczy takie jak łuk z wybuchowymi strzałami są dopiero na maksymalnym, 75lv i to że czasem nie można dołączyć do gry.

Na rzecz FC3 kompletnie porzuciłem Assassina 3 ale muszę się spiąć i go skończyć a też mam zamiar zaliczyć 100% synchronizacji. Poza tym czasem włączam Metro 33.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medal of Honor 2010 zaliczony :) nie wiem czemu ma taką słabą ocene na większości portali o.O mi się gra podobała zaskakiwała w niektórych momentach że ... gra 8/10 jedyny minus to trochę krótkawa kampania. Grę przeszedłem w około 6 godzin. Teraz biore się za Battlefield Bad

Company 2 :) ( oszalałem chyba bo dzisiaj od rana siedzę przy PC i się nie moge oderwać od napierdzielania :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka godzin z BF BC 2 już za mną. Żałuję że kupiłem grę z polskim dubbingem bo jest on tak banalny i sztuczny ... po co dodawać dubbing w grach FPS? :S btw. da się jakoś zmienić na angielskie głosy + polskie napisy?

@Edit Ok już zrobiłem

Edytowano przez karoliuss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż dopóki nie będzie nowej karty graficznej to tylko M&B oraz CS 1.6 :<. Pogrywam sobie też w freewary z CDA, bo w tym miesiącu naprawdę fajne. Najbardziej spodobał mi się The Island: Castaway, nie wiem dlaczego ale chciałem wejść na pół godziny, a zostałem na 2. I nie wiem czy to przez mojego skilla, czy ta gra naprawdę jest taka długa, lecz nie przeszedłem jej :D.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis 3 - w zasadzie mogę podpisać się pod wszystkim, co powiedziane zostało w recenzji CD-Action. Krótko, ale satysfakcjonująco, z obłędną oprawą audiowizualną. Co więcej, w mutli Crysisa 3 pocinam chętniej, niż w ten sam tryb przy okazji Halo 4. Się porobiło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem na Stamie Xcom: Ufo defence z '94 roku. I wiecie co? Mimo iż na początku strasznie cieżko ją ogarnać (zwłaszcza gdy gra się pierwszy raz) to potem tak wciąga, że oderwać się nie da. Polecam ludziom lubiacym strategie, którym pixele niestraszne! Razem z sequelem Terror from deep (dużo bardziej zaawansowany)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu skończyłem Red Dead Redemption, i jest to najlepsza gra tej generacji. Co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń, i podpisuje się pod tym! Ostatnio zacząłem grać w Heavy Rain, naprawdę świetna gra. Dodatkowo gram w Dark Souls który zjada mi mnóstwo nerwów dając jednocześnie wiele przyjemności. Powoli ciułam też w Sleeping Dogs a dzisiaj listonosz przyniósł mi Far Cry 3, wręczając przy okazji bilet na tą rajską wyspę. Także aktualnie jestem na piekielnych wakacjach i wszystkie gry idą w odstawkę :)

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...