Skocz do zawartości

Polecane posty

Aktualnie pogrywam w:

Torchlight I - narazie ciężko mi sie przekonać do tej gry, niby ładna, niby dobra jatka, ale ta fabuła jakaś taka naiwna, ciągle te same lokacje - zobaczymy jak będzie później

Bioshock 2 - naprawdę świetna gra, niesamowity klimat, taki podwodny fallout fpp z nastrojową muzyką i niezłą fabułą

Tomb Raider Anniversary - miło po tylu latach zobaczyć "te same" lokacje w nowej odsłonie. Stara dobra Lara z podrasowanymi zderzakami tongue_prosty.gif

Dla oderwania się od tych mrocznych klimatów włączam:

Test Drive Unlimited - po latach pustki motoryzacyjnej jaka nastała po Most Wanted wkońcu można czerpać przyjemność z prowadzenia pojazdów, całkiem do tego ładnych.

Ostatnia gra jaką przeszedłem to Secret Files 2: Puritas Cordis, jako że bardzo cenię sobie przygodówki. Osobiście wolałem pierwszą część tylko z jednego względu - była dłuższa, choć obie mogę śmiało polecić.

Edytowano przez kamilozo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turok zakończony. Grając w tą grę doskonale widać , jaką drogę przebyły FPS od 2008 roku. Niestety Turok jest wyraźnie gorszy od wychodzących w tamtym czasie gier jak Gears of War , CoD 4 czy Crysis. Mimo świetnie zrobionych dinozaurów , gra tonie w morzu ( czy raczej oceanie) niedoróbek. Spokojnie grę można sobie odpuścić , no chyba , że w dzieciństwie byłeś miłośnikiem dionzaurów , wtedy poczujesz radochę z obserwowania gadzinek bijących super żołnierzy. Teraz sprawdzę Riddicka z CD Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Miasmat'ę

Powiem tyle - za historię, pomysł, muzykę (szkoda że tylko w obozach), widoki - 10/10

Niesamowicie mnie gra wciągnęła. Po prostu chwyta i nie puszcza do samego końca. Arcydzieło smile_prosty.gif

Szkoda że na końcu nie dostaliśmy jakieś konkretnej informacji o bestii, ale w sumie potwierdza to że

owa kreatura jest halucynacją bohatera. W jednym z obozów można znaleźć kartki na których są wymienione chyba 3 rośliny i z których rzekomo da się zrobić środki anty-halucynacyjne. Wygląda na to ze autorzy zrezygnowali z owych środków, bo z tych roślin po przebadaniu wychodzi że nie da się nic otrzymać.

System mapy i szukania pozycji - miodzio. Zmuszał on do nieustannego zaznaczania pozycji w celu odkrycia lokacji innych charakterystycznych punktów. Szkoda tylko że często przechadzając się po lesie/dżungli byliśmy w kropce, bo ani żadnej głowy, ani ruin, ani obozów czy tych kamiennych pomników.

Gra mnie naprawdę zachwyciła. Dałbym 10/10 gdyby nie całkowicie skopany system poruszania się. No ludzie, normalny człowiek nie spada, turla się, łamie, gubi wszystko i jeszcze dostaje gorączki po upadku z górki jego 1,5x wysokości. Ba - normalny człowiek bez problemu z takiej górki się ześliźnie....Na AI stwora nie ponarzekam - dwa razy się zdarzyło że się zacięła, ale akurat w takich sytuacjach że bez problemu sobie poszedłem. Można się czepiać że po jakimś czasie wiadomo gdzie się spawnuje

(90% to okolice miejsc w których znajdują się ważne rośliny, 10% to może 2-3 miejsca w lesie i na wybrzeżach, które jednak też są w zasadzie oskryptowane [non stop była na bagnach niedaleko Draco 1 oraz na wybrzeżu niedaleko pierwszej chatki prowadzącej do obozu Sirius])

ale mi specjalnie to nie przeszkadzało.

Cóż - polecam grę każdemu miłośnikowi gier typu przygodówkowo-eksploracyjnych (aha, survival horror to to nie jest tongue_prosty.gif), a z racji skopanego ruchu daję 8/10

Oprócz Miasmaty ostatnio gram w Planetside 2. Klawa gra, jak dla mnie Battlefieldy się mogą schować (a warto zaznaczyć że w BC 2 grałem dłuugo). Jak tylko poprawią optymalizację to będzie gitara....mogliby też dodać jakieś samouczki, bo przy pierwszym podejściu można się bardzo zniechęcić - po prostu nie wiadomo co to są te paski i numerki po lewej stronie, co to za generatory i osłony itp tongue_prosty.gif. Ale po tygodniu grania już wszystko samo przychodzi

Edytowano przez KafarPL
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem AC3 i wreszcie dokończyłem Wiedźmina 2 - przerwałem kiedyś grę i czekałem aż kupię nową kartę graficzną.

Wiedźmina oczywiście polecam - szczególnie ze względu na fabułę. AC3 mnie irytował. Miałem problemy z błędami. Z całej serii najlepiej wspominam AC2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję się przekonać do Bulletstorma, jednak nadal mam mieszane uczucia. Niby fajnie strzela się w łby tych pokrak, ale mam wrażenie, że to zbyt prymitywna strzelanka. Jestem na początku czwartego aktu, i oprócz superstrzałów gra nie oferuje nic więcej, oprócz hektolitrów krwi. W dodatku tępi wrogowie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu skończyłem Alana Wake, ehhh, mieszane uczucia mną targają, niby klimat fajny, niby cudne widoki, super soundtrack ale gameplay mnie irytował (momentami super, momentami gdyby nie to że kupiłem tą grę, to bym ją odinstalował i z miejsca zapomniał), ale za DLC mimo że dołączone do płyty już podziękowałem.

A teraz wracam do pozostawionego Deus Ex: HR, Divinity II i parę 'peestrójkowych' tytułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...