Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja zacząłem grać w mod do Amnesii pt. "Whtie Night". Naprawdę dobrze zrobiony (patrząc po ok 45 min gry).

Polecam każdemu kto lubi tą grę. Poza tym realiami trochę bardziej do Penumbry (latarka zamiast lampy).

Wczoraj w nocy z 3 razy mi cairy przeszły :happy:

A tak to se pykne w Bf 3 raz na jakiś czas. Niekiedy robie dłuższą przerwę od gry, żeby nie naładować paska frustracji za bardzo. Nie, że mi, źle idzie ale gra wymaga jeszcze trochę pracy. (fanboje nie atakować :laugh: )

@up Minecrafta się da przejść o dziwo :P

Edytowano przez szczenku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczułam potrzebę wzięcia udziału w czymś wielkim i wspaniałym, więc właśnie ciągnę od Blizzarda StarCraft II: Wings of Liberty i mam zamiar nie przespać nocy ;) Jedynka dostarczyła mi wiele frajdy, zabawy i (czasem) nerwów, więc wierzę w dwójkę z całych sił.

Anno 2070 już skończyłam (kampanię) i teraz czas pograć w coś innego. Cała góra gier z Biedronki czeka, ale ja już tak mam, że u mnie to wszystko musi nabrać "mocy prawnej". ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym "save'em idealnym"? Nigdy w życiu czegoś takiego nie robiłam... Nawet nie przyszło mi do głowy, żeby robić. Hmm... Jestem chyba stanie się domyślić o co biega, ale ciekawość mnie zżera, więc proszę o wyjaśnienie :)

A żeby nie było, że offtop sieję, powiem, że Starcraft 2 jest przesupernieziemski :) No dobra, zrobiłam dopiero pierwsze trzy misje, ale gra podoba się! Oj podoba i coś czuję, że zostanę przy niej dużo dłużej niż zakładałam, a Amnesie i inne Dead Islandy, czy Majestyki poczekają sobie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio grane i ukończone?

Hmm... z racji, że miałem 2 tygodnie ferii, przeszedłem sobie na spokojnie Assassin's Creed II i Rayman'a 2 ( przy tym drugim było trochę wybuchów złości, nie mówię, że nie :) )

Pocisnąłem sobie jeszcze trochę w Black Opsa na multi a tak teraz w przerwach między nauką podbijam stary kontynent w Medievalu II: Total War. No i tyle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powróciłem do całkowitego oldschoolu i przechodzę wszystkie części jednego z najlepszych serii horrorów czyli SILENT HILL mimo że grafika się w nich zestarzała to wierzcie że muzyka i klimat w tych grach jest potęgą i gwarantuję że grając wieczorkiem przy zgaszonym świetle i w słuchawkach na uszach nie raz człowiek dostanie zawału serca i ewidentnie będzie się bał to do tego wskazane jest nałożenie pampersa =D. Naprawdę gorąco polecam a tak pozatym to standardowo WoW i raidy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osttanio kolejne rejsery z serri Superbike ale najwięcej satysfakcji mi daje odpalony w końcu po zmianie lapak na lepszego Dawn of War II, gra wspaniała, świetny mix RPG i taktycznej strategii, gameplay prawie kapka w kapkę identyczny jak Company of Heroes.

A od dziś/jutra, jak paczka dojdzie, obok Silent Hillów (te za miesiąc ;-) najbardziej oczekiwane Xboxowe rimejki tego roku - Metal Gear Solid HD 1,2,3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem pierwszą część Batmana ;] Nawiasem mówiąc gra piękna, kompletna, nie wiedzę wad xD... Niedługo moje urodzinki, więc z pewnością zdobędę kasę na Arkham City... W między czasie zabieram się za Prince of Persia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukończyłem na PC PoPa z CDA, Saints Row 2 i Torchlighta. A na X360 po raz trzeci ( tym razem na najwyższym poziomie trudności) Alana Wake'a i po raz drugi Batmana AA - na ukończeniu jest Forza 3. Pocinam na PC w The Next Big Thing, Handball Challenge 2012 i któryś tam już raz rozpoczynam KoTORa. Na konsolce - Dead Rising, SWTFU po raz drugi, Sonic Generations oraz Kinect Adventures - czekam na UFC Personal Trainer :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj po raz czwarty ukończyłem Mass Effect 2, tworząc sobie idealnego sejwa ^^

Teraz zabieram się za jeszcze ciepłe Deus Ex: Human Revolution, a w kolejce na ukończenie czekają Dead Island, Skyrim, Half-Life 2, Hard Reset, Prince of Persia oraz Mini ninjas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu pogrywam w Tribes: Ascend. Ta gra robi się coraz lepsza z patcha na patch, ostatnio przeszła kompletny overhaul rozwoju postaci. Teraz kupujemy nowe bronie i ulepszenia ekwipunku... Mniam.

I ta prędkość...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Fifa 12 odmawia posłuszeństwa przesiadłem się na Xboxa, na którym przechodzę GoW i Forzę 3. Na PC zacząłem Bulletstorma, który sypał mi się na innym systemie, ale teraz chodzi elegancko. Parę dni temu skończyłem kariery w Fight Night 4 i MMA od EA ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...