Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja ostatnio ukończyłem Singularity- gra słaba i wnerwiająca elementami, które w dzisiejszym, porządnym FPS-ie nie powinny mieć miejsca, np. jeśli nie masz amunicji, to nic nie zdziałasz, bo bohater nie potrafi przygrzać z kopa czy z piąchy. Nie pomaga niestety nawet klimat propagandy Związku Radzieckiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem ukończyłem "Star Wars: The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition" i muszę powiedzieć, że ten tytuł zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Pomimo, że przeczytałem na internecie mnóstwo negatywnych komentarzy, zdecydowałem się na zamówienie gry i ani trochę tego nie żałuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno odkopałem mojego Stalkera Cień Czarnobyla.

Wsiąkłem nawet bardzo. Porzuciłem Gothiki, Popy i Painkillery i żyję w Zonie. A raczej staram się przeżyć. ;P Obecnie zapadłem koszem w Jantarze i poluję sobie na Snorki. Ale dzisiaj ruszam dalej... Mózgozwęglacz czeka na mnie. ;D

Mocno drażniące są ograniczenia czasowe na wykonanie zadań, więc polecam przed rozpoczęciem gry, wrzucić sobie modzika który te limity usuwa. Ja tak uczyniłem i teraz z ponurą radością, zwiedzam na spokojnie nuklearne bagno, popijając profilaktycznie "Kozaki". ;]

Jest dobrze.

;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Zdanie co do kotora popieram. W zasadzie cenię grę bardziej niż fallouta czy gothica. Fabuła jest genialna, przeszedłem każdą kombinacją na hardzie ( btw jasna strona mocy rządzi :) ). Ja obecnie pogrywam (poza Fifą, w którą się gra sukcesywnie cały rok) w Colin Mcrae Dirt i NFS Most Wanted (przechodzę drugi raz, bo przeszedłem dawno temu na starym sprzęcie na nisko-średnich detalach, a teraz na najwyższych).

Czekam na Batman AA z CDA ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu postanowiłem przypomnieć sobie - z racji coraz większej ilości domysłów i plotek o kontynuacji, a to już się ciągnie całą wieczność - Half Life 2 i oba epizody, które ukończyłem parę chwil temu. W międzyczasie trochę katuję Portala 2, a jak przejdę, to biorę się za pożeracza czasu, Skyrima. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pocinam w AC:R, powiem szczerze, że bardzo miłe zaskoczenie. Po przejściu dwójki, pograłem w Brotherhood'a i bardzo się rozczarowałem. Nie wiem, ale ta część bardzo mi się nie spodobała. W dodatku była bardzo krótka, wszystko juz było no i jeszcze ta dziwna "fabuła". Revelations zdecydowanie lepszy. No i wróciłem do NFS Hot Pursuit(2010). O FIFA nie będę wspominał bo ta gierka "ma branie" cały rok(do nowej części).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić, że po wakacjach poważnie zaktualizowałem swoją kolekcję. Jeszcze we wrześniu (w sumie dla mnie to wciąż były wakacje... znaczy praca :happy:) wpadł Deus Ex (już skończony, dwukrotnie), FIFA 11, NFS Hot Pursuit (tutaj ciężko powiedzieć, że się te gry skończyło), w listopadzie z kolei Heroes VI (co kilka dni się zapominam i nie ruszam niczego innego), potem Battlefield 3 i Skyrim w które gram najbardziej regularnie. A właśnie ściągam z Origin FIFĘ 12 - podsumowując, udana końcówka roku :icon_twisted:

Edytowano przez Kuchar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obecnie gram w Desperados: Poszukiwany żywy lub martwy - chwała CDA za to, ze przypomnieliście mi o tej zacnej grze! Po dlugich poszukiwaniach na strychu znalazlem. Gra sie naprawde fajnie. A gdy przejde, biore sie znowu za Gothica 2 z Nocą Kruka. Co roku w swieta w to gram, wiec i teraz zaczne. A pozniej moze wezme cos z obecnych hitow. Hmm, moze AC: Revelations? Zobaczy sie...

Edytowano przez Przemoo3211
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem właśnie dziś (dosłownie całą noc nad tym siedziałem przy piwku sztuk 5) poziom Dante Must Die w Devil May Cry 4. Powróciłem, bo jakieś półtora roku temu poziom trudności mnie odepchnął. Ale teraz zacisnąłem zęby i przeszedłem. Ale Capcom powinien być za gonady powieszony za takie dopakowanie przeciwników (pokonanie Mrozu sztuk kilka Dante'm to nie lada wyczyn, przynajmniej 4me). I nie obyło się bez używania przedmiotów (wody i leczenie się), czego chciałem uniknąć :( Czy za granie superbohaterem jest jakaś kara w punktacji końcowej? Bo zamierzam przejść cały poziom tejże trudności raz jeszcze, tym razem rozdając solidny ... wszystkim oponentom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...