Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cóż po tym co Blizz odwalił w World of Warcraft coraz mniej w niego gram po kiego grzyba dali to LFR :dry: nie dość że każdy dzieciak bez wysiłku może zdobyć gear to do tego jest w większości wypadków lepszy niż T 12 HC kurna szlag mnie trafia jak pomyślę ile czasu zajeło moim znajomym i mnie uzbierać gear na nowy content a tu wejdzie taki facet z gearem 359 i w parę runów jest ubrany lepiej odemnie po prosty żal. Oprócz tego że oczywiście loguję się na Wowa i to tylko w dni rajdowe to przeszedłem całego Wiedźmina po prostu gra miodna i teraz zabrałem się za 2 część i stwierdzam że dokupienie 2 gb ramu był strzałem w dziesiątkę bo działanie gry poprawiło się naprawdę znacznie już dysk niemieli itd itd . a do tego mam zaległości pod względem Assasin's creed muszę przejść 3 części a jak mam ochotę postrzelać to gram sobie w Feara 3 , Crysisa 2 i Cod MW 3 ale to małymi kroczkami + do tego przejście GTA IV idzie mi jak flaki z olejem staram się robić z 2 misje dziennie ale czasami mi się niechce to na razie tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pogrywam w następujące tytuły.

The Settlers V.

The Settlers VI Narodziny Imperium + Wschodnie Królestwa.

Submarine Titans.

Stunt GP.

Starcraft Brood War.

Tony Hawks Pro Skater 2.

Tony Hawks Pro Skater 3.

Warcraft 2 Battle Net Edition.

Warcraft 3 Reign Of Chaos + The Frozen Throne.

Władca Pierścieni Powrót Króla.

Władca Pierścieni Bitwa O Śródziemie 1.

Władca Pierścieni Bitwa O Śródziemie 2 + Król Nazguli.

Command & Conquer 4 Tyberyjski Zmierzch.

Command & Conquer 3 Wojny O Tyberium + Gniew Kane'a.

Command & Conquer Red Alert 2 + Yuri's Revenge.

Command & Conquer Red Alert 3.

Battlefield Bad Company 2.

Battlefield 1942 + Road To Rome + Secret Weapons Of WWII.

Team Fortress 2.

The Sims 1.

The Sims 2.

Alien Swarm.

Spiral Knights.

Sim City 3000.

Sim City 4000.

Rise Of Nations.

Age Of Empires 2.

Age Of Empires 3.

Torchlight.

Oj sporo tego.

A ostatnio ukończone.

Star Wars Jedi Knight Jedi Outcast.

Star Wars Jedi Knight Jedi Academy.

Star Wars Republic Commando.

Call Of Duty 1 + United Offensive.

Call Of Duty 2.

Call of Duty 4 Modern Warfare 1.

Sporo tego będzie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki net nie przyśpieszy, nie pogram w multi BF3, więc mam zamiar przejść Fallout: New Vegas (po 7 dniach ściągania z Steama, jutro powinien być już na dysku), a także Grand Theft Auto: San Andreas (podobna sytuacja). Pogrywam od 3 dni w F1 2010 (w którą już zdobyłem kiedyś 5 mistrzostw) na trudnym poziomie (tylko skrzynia automatyczna) na strzałkach, ponieważ kieownica ma trochę opóźnione ruchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dnia premiery non stop gram w Skyrima - dawno żadna gra mnie tak nie wciągneła. Na liczniku już ponad 120 godzin, i nic nie zapowiada, abym przestał w to grać. Na blogu znajdziecie moją recenzję, serdecznie zapraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ukończyłem właśnie główny wątek w TES V: Skyrim. Oceniam go tylko na 7/10, bo jednak wiele rzeczy mi w nim zabrakło, co jednak nie zmienia faktu, że gra jest miodna i wrócę do niej, żeby wykonać questy dla gildii. Teraz chyba dokończę rozpoczętego Rage`a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w FlatOut 2. Bardzo dobra, ładna, odstresowująca ścigałka. Dzisiaj zainstalowałem sobie Call of Juarez: Więzy Krwi. Poprzednio niepotrzebnie ją odinstalowałem, bo się naprawdę rozkręciła. Ale myślę że się od tej gry odbije. Teraz jakoś mnie do niej nie ciągnie. Od jakiegoś czasu mam chętkę na Bioshocka. Może pojawi się w następnym numerze Cd-Action? Ja naprawdę bym się wtedy ucieszył. Oprócz niego mam chętkę na Prince of Persia (2008) i Saints Row 2.

Edytowano przez Ludwess
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncze przechodzic po raz drugi Deus Ex Bunt Ludzkosci, tym razem stosujac taktyke maksymalnie "cicho-ciemna" - zero uruchomionych alarmow i zabitych przeciwnikow poza tymi, ktorych smierc jest przewidziana w fabule i nie mozna tego zmienic, czyli bossami. Trwa to troche dluzej, ale przekradanie sie obok straznikow kiedy mozna i ogluszanie ich kiedy trzeba daje sporo satysfakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...