Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Przede wszystkim CS:Source, w którego przegrałem już na steamie 600h. Również standardowo gram czasami w Minecrafta. Oprócz tego zacząłem przechodzić Fallout'a 2 i zastanawiam się nad kupnem części 3 (podobno w niej już nie ma klimatu z poprzednich części :sad: ). Po za tym WoW, Warcraft III i LoL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram na ptrce w wowa te nowe instancje są całkiem fajne ale są dość proste :dry: jak już ubiore tego mojego warka zaczynam rajdowanie ale wkurzyło mnie to ze jak nie uda ci się majna skopiować to dają ci w zastępstwie postać w T 11 a amerykańce dostają na starcie T12 :sad: a tak to przechodze małymi kroczkami Call of Duty MW 2 i potem zaczynam 3 i do tego Crysisa 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Rainbow Six Vegas 2 jakoś leci.Gram sobie powoli ale gra jest krótka gdyż od wczoraj do dzisiaj przeszedłem do końcówki 4 poziomu.Cóż szkoda, ale jeszcze na dwa dni wystarczy.A każdą kasę odkładam na lapka, który nie będzie potworem al da się komfortowo w coś zagrać.A co do dalszego grania, to leży jeszcze Still Life, RE5, a w przyszłym nr., BiA: HH.Będzie uzupełnieniem 2 poprzednich części które też skończyłem, zajęło mi to jednak sporo czasu gdyż gry były bardzo monotonne i odechciewało się siedzieć przy kompie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 147 godzinach, 20 minutach i 14s ukończyłem Fallout 3 wraz z dodatkami.

Uff... Nasiedziałem się niemało. Musze jednak przyznać, że grało się bardzo fajnie, bo lubię takie eksploracje terenu.

Jak jednak wielu zauważyło, jakoś w drugiej połowie gry zaczyna być trochę za łatwo.

Podobały mi się dodatki Dziura oraz Point Lookout. Nieco świeżości dodały do rozgrywki, a i fabuła była niczego sobie.

Kto nie grał niech spróbuje. Bardzo przyjemnie się gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu nadrabiania zaległości w starszych i tegorocznych hiciorach zaprzątają mi teraz głowę głównie Blur i nowy Deus Ex.

Blur wyszedł trochę niedoceniony a gra się bardzo przyjemnie, czysta frajda. Deus jest kapitalny i godzien PC-owego protoplasty sprzed dekady. Warstwa RPG rozbudowana nieźle, do odkrywania w lokacjach jest sporo i wrato to robić dla eksploracyjnych bonusików doświadczenia. Szkoda tylko że zanosi się na to że będzie nie za długa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w oczekiwaniu na Skyrima(muszę poczekać bo ostatnio wydałem trochę kasy, więc wiadomo trzeba dozbierać)tłukę w Obliviona, zacząłem grać w wakacje moim rycerzem, jakoś nie chciało mi się dalej to przerwałem i teraz znowu gram i jest bardzo fajnie. Gram też w Prototype'a, trochę szkoda mi że jest po angielsku, gdyż lubię grać po polsku, ale no nic trzeba sobie poradzić jakoś, ale bardzo fajnie się gra ludzie mówią że szybko się nudzi co nie sprawdza się w moim przypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei kilka dni temu właśnie osiągnąłem 100% synchronizacji w singlu AC: Brotherhooda i przyznam, że z pewnością było warto. Pozostał jeszcze multiplayer, w którym mam 26. poziom. Wczoraj też rozpocząłem przygodę z jedną z odsłon Colina Mc'Crae, mianowicie DIRT 2. Przy obu tych grach w najbliższej przyszłości będę spędzać dużo czasu znając moje zamiłowanie do tego typu rozrywki. O ile w te tytułu gram na mojej niedawno zakupionej czarnulce (czytaj PS3), o tyle na PC od wtorku będę poświęcał się Stalkerowi, który będzie gościł na łamach covera najnowszego CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2 skończona. Jeszcze trochę na siłę pograłem w DLC do niej - "Joe's adventure's". "Przygód Joego" nie przeszedłem do końca, bo już później robiło się strasznie nuuudno. Teraz będę grał w Empire:Total War - muszę Polską podbić całą "Ojropę";) W planach mam jeszcze SC: Conviction oraz Just Cause 2. To są tylko przystawki przed daniem głównym, a tym daniem będzie Saga BALDUR'S GATE. Nabyta za 13 zł, teraz tylko czekać na ferie świąteczne (a może i wcześniej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę całą serię Fallout od początku, jedyneczka już się pobrała z gog.com. Prawdopodobnie ominę Tactics. Jak przejdę znowu trójkę na święta kupię sobie New Vegas.

EDIT/ Dobra, w BOS też zagram. Od czasu do czasu odpalam Magickę z wszystkimi DLC, dzisiaj kupiona. ;]

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...