Skocz do zawartości

Polecane posty

Przeszedłem Efekt Masy, i trochę się zawiodłem tą grą, długość głównego wątku nie powala, zadania poboczne to w gruncie rzeczy cały czas to samo. Oraz co mnie najbardziej denerwuje w grach ''Bajołer'' ekwipunek. Grę ratują dialogi, mimika postaci oraz filmowość oraz ostatnie zadanie w głównym wątku.

Aktualnie robię drugie podejście do Assasin`s 'Crapa'

Edytowano przez dudu66
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z ostatniego miesiąca wakacji gram w:

  • CoH - nakłoniłem kumpla do kupna antologii ;P,
  • BFBC2+Vietnam - postanowiłem zebrać wszystkie odznaczenia i platynki przed premierą trójki
  • Anno1404 - tak dla relaksu,
  • Mass Effect 1 oraz 2 - kolekcjonuje sobie save'y z różnymi wariantami wyborów
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio co w ogóle przeszedłem był Batman: Arkham Asylum (bardzo zacna i świetna gra, Rocksteady pokazało klasę :D) a poza tym miałem nawrót do dwóch sieciówek Valve a mianowicie Day of Defeat Source (nic, że hitboxy nadal potrafią zrobić jajo ;]) oraz Team Fortress 2, bo jeżeli mam okazję doczepić się medykiem do ogarniającego gracza to jest przyjemnie ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku ze zblizajaca sie premiera Modern Warfare 3 postanowilem przypomniec sobie wydarzenia z MW2. W niedziele odpalilem wiec sobie te gierke i ponownie przeszedlem kampanie singleplayer, tyle tylko, ze tym razem zrobilem to nie na PC, a na PS3. A potem wlaczylem multiplayer, z nadzieja, ze w koncu uda mi sie wreszcie przekonac do sterowania padem w multi FPS. Po kilku godzinach gry odlozylem pada, po raz kolejny dochodzac do wniosku, ze o ile na konsolach da sie grac w dynamiczne multi w shooterach za pomoca pada, to nie widze najmniejszego powodu, by sie tym katowac i mimo wszystko wole duzo dokladniejszy zestaw w postaci klawiatury i myszki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Bo do fps'ów w multi znacznie lepszy jest imho pad od X360. Sam przecież dobrze wiesz, że ma znacznie "ciężej" działające analogi, co ułatwia dobre przycelowanie. Jakby jeszcze posiąść Razera Onzę w edycji Tournament to w ogóle byłaby bajka... ;)

Ja powoluuutku przechodzę New Vegas - oczywiście obowiązkowo zaliczając wszystkie misje poboczne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po ponownym ukończeniu czwartej części Hitmana tak przeglądam swoją półeczkę i... King's Bounty z CDA! znalazłem rozwiązanie problemu z którym nie mogłem sobie poradzić w dniu premiery CDA właśnie z tą grą ale dziś zalazłem rozwiązanie i... gra po prostu niesamowita! dziewiątka w pełni zasłużona! baśniowy klimat, grafika, muzyka! wciąga normalnie jak Heroes III za dawnych lat! polecam tą grę dosłownie wszystkim!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem trzy pierwsze Splinter Cell'y (chyba nie muszę przedstawiać serii?), Beyond Good & Evil (niedoceniana zręczniościówka z elementami przygodówki) i Hitmana Krwawą Forsę (świetna gra pod względem możliwości w wykonywaniu misji), a obecnie gram w Psychonauts (również zręczniościówka, nie zagłębiłem się w nią jeszcze dość głęboko, więc jej nie opiszę).

Edytowano przez Erandil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...