Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sobie pykam w Hitmana pierwszego. Bardzo fajna gierka. Choć trudna jak dla mnie i już używałem do pomocy solucji znalezionej w internecie ;) Potem mam zamiar przejść część drugą i trzecią (w którą zacząłem grać, ale dokończę jak przejdę po kolei jedynkę i dwójkę, zacznę tam gdzie skończyłem). Brutalna gierka, nie ma co.

W czwórkę sobie nie pogram, bo się wyraźnie tnie, za mało jest fps. Niby da się grać , ale nie komfortowo na moim lapku. Nom potężną maszyną to on nie jest. Ale w pierwsze trzy części mogę komfortowo grać. Zakupiłem sobie z pomarańczowej kolekcji klasyki kwadrologie Hitmana to pograć trzeba. A jakaż fajna to seria jest ;) Godna polecenia. To na pewno.

A tak po za tym to w Homma 5 gram partyjkę z HNSM'em i po dwóch spotkaniach jeszcze nie mieliśmy wspólnej walki i przy następnym też może jej nie będziemy mieli, zobaczy się. Dziś pograłem w tej grze w kampanię. Misję przeszedłem i będę grał w piątą misję pierwszej kampanii. Czyli blisko jestem jeszcze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zainstalowałem PoP:Dwa Trony. Jestem na początku, więc jeszcze bardzo długa droga przede mną. Gierka grafiką być może nie powala, ale jest niezwykle grywalna.

Hmm... Gdzie ja to jestem, gdzie ja to jestem... A! Już wiem! Właśnie wychodzę z babilońskich kanałów. Wiecie, po pierwszej przmianie w "mrocznego księcia". Zaraz zaparzę sobie jeszcze herbatkę i kontynuuję przygodę. :happy: Pozdrawiam wszystkich grających.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

A po co symulatorowi codziennego życia klimat?

No dobra, wiem już w co grać. Zainstalowałem Age Of Empires 2, ale prędko usunąłem, bo pikseloza raziła mnie w oczy.

No i wrzuciłem Age of Mythology, o wiele lepiej. :)

Edytowano przez Reminded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

A po co symulatorowi codziennego życia klimat?

No dobra, wiem już w co grać. Zainstalowałem Age Of Empires 2, ale prędko usunąłem, bo pikseloza raziła mnie w oczy.

No i wrzuciłem Age of Mythology, o wiele lepiej. :)

chodzi mi o to że tworcy sie nie za bardzo mogą zdecydować, czy robić gre realistyczną, czy głupoty pełne groteskowego popiskiwania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

A po co symulatorowi codziennego życia klimat?

No dobra, wiem już w co grać. Zainstalowałem Age Of Empires 2, ale prędko usunąłem, bo pikseloza raziła mnie w oczy.

No i wrzuciłem Age of Mythology, o wiele lepiej. :)

chodzi mi o to że tworcy sie nie za bardzo mogą zdecydować, czy robić gre realistyczną, czy głupoty pełne groteskowego popiskiwania

Po co jeszcze kontynuujesz ten offtop?

Chciałem pograć w Heroes V, ale nie jest to taka fajna gra jak Heroes III. Dalej pozostaje jeszcze Age Of Mythology.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pogrywam w Gothica 3, Multi Theft Auto: San Andreas (zapraszam do gry :)), Celtic Kings: Rage of War multiplayer (również zapraszam)

Ostatnio nie przeszedłem żadnej gry, a ostatnią grą, którą przeszedłem jest Fable III. Muszę przyznać, że zbytnio nie zachwyciłem nią, jednak polecam wszystkim maniakom Fable'a i Petera Molyneux'a ;)

Edytowano przez kakaowe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukończyłem Machinarium. Gra rewelacyjna, z opisu skorzystałem tylko raz, trochę może za krótka, ale poza tym to dla mnie absolutny top gier przygodowych.

A teraz gram i już niedługo zakończę przygodę z Diablo 1. Gram na singlu i wczoraj wbiłem 50 lvl, jeszcze tylko dobić do max exp :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend meczylem Gran Turismo 5. Wiekszosc wyscigow w karierze juz za mna i wszystkie wygrane na pierwszym miejscu. Teraz zostalo jeszcze tylko 9 ostatnich eventow w tierze wytrzymalosciowym, gdzie wyscigi trwaja po 2, 4 i wiecej godzin. Nie jestem pewien czy bedzie mi sie chcialo je wszystkie robic, tym bardziej ze dwa ostatnie wedlug opisu trwaja 24 godziny (LeMans)... W miedzyczasie koncze tez Darksiders, a pozniej zabieram sie za Killzone 3 i Wiedzmina 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...