Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dunmer

Morrowind (bez dodatków) - spaczenie

Polecane posty

Ja mam problem z Górą Kand (quest od Świątyni). W środku są atronachy, i mówią, żebym rozwiązał zagadkę, ale zagadki nie ma!!! Jedyny temat to "góra kand" i nie mogę ich zapytać o treść zagadki!! Czy potrzebuję jakiegoś patcha? mam już dialogi 1.7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups... wszelkie zjawy jakiś czas temu zbiłem i zdążyłem zrobić kilka innych zadań a przez ten czas wszelkie zwłoki zjaw zdążyły zniknąć, czy zjawy pojawiają się ponownie popewnym czasie tak jak szkielety?

Jeśli resztki po tej zjawie zniknęły to ta zjawa powinna się znowy pojawić; jak pierwszy raz grałem to zrobiłem podobnie do ciebie i nie przeszkodziło mi to zdobyć ŁW więc odwiedź jaskinię jeszcze raz 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam (znów grrrrr...) problem. Coś mi się skopało kiedy włączam Morcia (ohh jakie zdrobnienie ;) ) Wyskakuje mi błąd "Create Rendering Error" I to wszystko, i jeszcze podczas błędu słyszę dźwięk Burzy Piaskowej. HELP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam (znów grrrrr...) problem. Coś mi się skopało kiedy włączam Morcia (ohh jakie zdrobnienie ;) ) Wyskakuje mi błąd "Create Rendering Error" I to wszystko, i jeszcze podczas błędu słyszę dźwięk Burzy Piaskowej. HELP

Skopiuj sobie wszystkie save'y i mody których używasz, wywal morka i zainstaluj ponownie. Nie ma co dociekać dlaczego tak ci się dzieje, bo ta gra ma tendencję do takich zachowań. Często zdaża się, że wyskakują jakieś errory, z których nic nie wynika :wink: . Sam morrowinda instalowałem już kilkadziesiąt razy bo "coś się pieprzyło" :D . Ograomną wadą tej gry jest właśnie jej duża niestabilność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tzimisce

A ja mam problem związany z wampiryzmem. Otóż chcę zostać wampirem, ale gram leśnym elfem, a ten ma 75% odp. na choroby. Co mam zrobić, aby to zanegować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu

Ja też mam problem. Gdy dochodze do siedziby mrocznego bractwa w starej twierdzy smutku (mam oba dodatki) i gdy wchodze do budynku w którym przebywa ich wódz (gość w każdym razie ma imię i nie ma chełmu) gdy go pokonuje to włącza się okienko dialogowe z cały czas powtarającym sie napisem : Ośmieliłeś się wejść do siedziby mrocznego bractwa. Skończmy to, umieraj szybko (czy jakoś tak). Okienka nieda się wyłączyć bo tylko resetuje się tekst w środku i znowu zapełnia się tą wypowiedzią. Czasem wyskakuje błąd o prawym naramienniku mrocznego bactwa... co mam zrobić, dodatki instalowałem dwukrotnie (trybunal,bloodmoon,trybunal,bloodmoon) mam też kilka modów winstalowanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem. Gdy dochodze do siedziby mrocznego bractwa w starej twierdzy smutku (mam oba dodatki) i gdy wchodze do budynku w którym przebywa ich wódz (gość w każdym razie ma imię i nie ma chełmu) gdy go pokonuje to włącza się okienko dialogowe z cały czas powtarającym sie napisem : Ośmieliłeś się wejść do siedziby mrocznego bractwa. Skończmy to, umieraj szybko (czy jakoś tak). Okienka nieda się wyłączyć bo tylko resetuje się tekst w środku i znowu zapełnia się tą wypowiedzią. Czasem wyskakuje błąd o prawym naramienniku mrocznego bactwa... co mam zrobić, dodatki instalowałem dwukrotnie (trybunal,bloodmoon,trybunal,bloodmoon) mam też kilka modów winstalowanych.

Wywal Bloodmoona - jeśli go przeszedłeś zaboli, ale nie znam innego rozwiązania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem. Gdy dochodze do siedziby mrocznego bractwa w starej twierdzy smutku (mam oba dodatki) i gdy wchodze do budynku w którym przebywa ich wódz (gość w każdym razie ma imię i nie ma chełmu) gdy go pokonuje to włącza się okienko dialogowe z cały czas powtarającym sie napisem : Ośmieliłeś się wejść do siedziby mrocznego bractwa. Skończmy to, umieraj szybko (czy jakoś tak). Okienka nieda się wyłączyć bo tylko resetuje się tekst w środku i znowu zapełnia się tą wypowiedzią. Czasem wyskakuje błąd o prawym naramienniku mrocznego bactwa... co mam zrobić, dodatki instalowałem dwukrotnie (trybunal,bloodmoon,trybunal,bloodmoon) mam też kilka modów winstalowanych.

Problem ten pojawia się gdy zainstalujemy Tribunala, a następnie Bloodmoona. Na stronie producenta znajduje się patch naprawiający ten błąd (link: http://www.bethsoft.com/downloads/patches/...20_European.zip).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem mam morowinda z oboma dodatkami ale mam radeona 9200 i w tym problem czy istnieje jakaś łata umożliwiająca działanie pod radonem 9200.

Problem ten pojawia się, gdy używamy sterowników Catalyst starszych niż ver. 3.9. Miałem podobny problem na moim Radeonie 9200 SE. Nową wersję driver'ów możesz ściągnąć ze strony ATI (http://www.ati.com).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu
Problem ten pojawia się gdy zainstalujemy Tribunala, a następnie Bloodmoona. Na stronie producenta znajduje się patch naprawiający ten błąd (link: http://www.bethsoft.com/downloads/patches/...20_European.zip).

Niestety nie pomaga :( może to przez instalacje gdyz podczas instalowania teogo patcha 5 razy wystepuje błąd :

"Old file not found. However, a file of the same name was found. No update done since file contents do not mach."

I dalej podczas zabujstwa tego gościa wyskakuje okienko dialogowe...

Mam oryginalne wersje gier Morrowind za 99zł, Trybunal 59zł i Bloodmoon za 59zł wszystkie zakupione w Empiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ten pojawia się gdy zainstalujemy Tribunala, a następnie Bloodmoona. Na stronie producenta znajduje się patch naprawiający ten błąd (link: http://www.bethsoft.com/downloads/patches/...20_European.zip).

Niestety nie pomaga :( może to przez instalacje gdyz podczas instalowania teogo patcha 5 razy wystepuje błąd :

"Old file not found. However, a file of the same name was found. No update done since file contents do not mach."

I dalej podczas zabujstwa tego gościa wyskakuje okienko dialogowe...

Mam oryginalne wersje gier Morrowind za 99zł, Trybunal 59zł i Bloodmoon za 59zł wszystkie zakupione w Empiku.

Może należy zainstalować najpierw wszystkie poprzednie patche. Spróbuj wgrać najpierw wszystkie patche do Tribunala, a następnie wszystkie do Bloodmoona. Wszystkie są dostępne w dziale "Download" na stronie producenta gry (http://www.elderscrolls.com/). Ściągaj tylko pliki w wersji "European edition". Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu
W instrukcji do Bloodmoona pisz, że po zainstalowaniu tego dodatku konieczna jest reinstalacja Tribunala 8)

Czyli rozwiązanie mam pod nosem, a się męcze... Jaki ja głupi jestem :oops: No to pozostaje przeinstalowanie,może pomoże.

Dzięki wszystkim za dobre rady :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLAGAM LUDZIE POMOCY!!!!!

Kiedy mialem nawrot i zainstalowalem morrowida, po czym go uruchomilem wywalilo mi takowy blad: Render Creation Error: ""

Czy ktos wie co to moze byc?

Mam nanowsze stery i directxa 9.0b

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLAGAM LUDZIE POMOCY!!!!!

Kiedy mialem nawrot i zainstalowalem morrowida, po czym go uruchomilem wywalilo mi takowy blad: Render Creation Error: ""

Czy ktos wie co to moze byc?

Mam nanowsze stery i directxa 9.0b

To ten sam problem co ja, reinstalka nie pomaga, HELP NAM!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLAGAM LUDZIE POMOCY!!!!!

Kiedy mialem nawrot i zainstalowalem morrowida, po czym go uruchomilem wywalilo mi takowy blad: Render Creation Error: ""

Czy ktos wie co to moze byc?

Mam nanowsze stery i directxa 9.0b

Też miałem ten błąd, ogólnie to począdkowo Morrowind nawet nie chciał się zainstalować gdy w systemie był dx 9.0b. Ale później zrobiłem format i Morrowinda instalowałem dopiero po zainstalowaniu najnowszych sterowników do płyty główniej i karty graficznej oraz połataniu windowsa dostępnymi poprawkami i wszystko działa normlanie. Z tego co pamiętam jest specjalna łatka dla XP z zainstalowanym dx 9.0b która chyba roziązuje ten właśnie problem (napewno jakiś rozwiązuje). Odpal automatyczną aktualizację windowsa, na liście znajdziesz tę łatkę bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dj_ten_co_siedzi_obok

A ja z morrkiem mam taki problem. Prubuje zwiększeć swoje umiejętności ale pojawia mi się tylko komunikat że nie moge zwiększyć swoich govering (mam wersje angielską i nie potrafiłem tego przetłumaczyć. A w słowniku jest napisane że to jest zarządzać) atrybutów. O co chodzi :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CaracactuS- Dzieki wielkie za dobre checi, tak bylo, niedawno mialem format, i zainstalowalem wszelkie mozliwe aktualizacje (mam win98), stery, directx 9.0b i dopiero wtedy morrowinda. Nic nie pomaga. W razie watpliwosci mam oryginala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CaracactuS- Dzieki wielkie za dobre checi, tak bylo, niedawno mialem format, i zainstalowalem wszelkie mozliwe aktualizacje (mam win98), stery, directx 9.0b i dopiero wtedy morrowinda. Nic nie pomaga. W razie watpliwosci mam oryginala.

Także miałem format tyle że dysku C, a Morcia miałem zawsze na D, instalowałem go różnie po pojawieniu się problemu, raz na C raz na D i nic, zainstalowałem 9.0b, ale jeszcze ni zmieniłem sterów do karty, ale wątpie żeby coś pomogło :( . Także 98

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CaracactuS- Dzieki wielkie za dobre checi, tak bylo, niedawno mialem format, i zainstalowalem wszelkie mozliwe aktualizacje (mam win98), stery, directx 9.0b i dopiero wtedy morrowinda. Nic nie pomaga. W razie watpliwosci mam oryginala.

Także miałem format tyle że dysku C, a Morcia miałem zawsze na D, instalowałem go różnie po pojawieniu się problemu, raz na C raz na D i nic, zainstalowałem 9.0b, ale jeszcze ni zmieniłem sterów do karty, ale wątpie żeby coś pomogło :( . Także 98

Możesz jeszcze powtórzyć format, tyle, że ze zdjęciem partycji i założeniem jej ponownie - to jużprawdziwa kosa :wink: . A co do tych sterów to dziwne, że wcześniej na takich samych działało, a teraz nie chce, więc problem chyba nie tutaj leży...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pieczący problemy natury Morrowindowej :D , a nawet dwa.

:arrow: Podobno w podziemiach Dzielnicy Przybyszów można znaleść tą morderczynię, która zabiła 2 strażników i 5 przybyszów. Przeszukałem dokładnie cały tamten teren i nic!

:arrow: Podobno w podziemiach Dzielnicy Św Olmsa można znaleść męża kobiety z cechu Piwowarów i Sprzedawców ryb. Jej nazwisko rozpoczyna się na U. Przeszukałem dokładnie całe podziemia i nic. Może się pomyliłem.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tych 2 zadań, z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karjax
Mam pieczący problemy natury Morrowindowej :D , a nawet dwa.

:arrow: Podobno w podziemiach Dzielnicy Przybyszów można znaleść tą morderczynię, która zabiła 2 strażników i 5 przybyszów. Przeszukałem dokładnie cały tamten teren i nic!

Jest to Elfica Wysokiago Rodu, poszukaj z każdej strony w kanałach, pamiętam że była od razu po zejściu na dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z morrkiem mam taki problem. Prubuje zwiększeć swoje umiejętności ale pojawia mi się tylko komunikat że nie moge zwiększyć swoich govering (mam wersje angielską i nie potrafiłem tego przetłumaczyć. A w słowniku jest napisane że to jest zarządzać) atrybutów. O co chodzi :?:

:twisted: Chodzi o to, że nie możesz zwiększać umiejętności (tych w kolumnie prawej - np. topór, tarcza, długie ostrze itp.) jeśli wymagana cecha twojego bohatera przez tą umiejętność (te w kolumnie po lewej, pod profesją, rasą itd. - np. siła, inteligencjaitp.) nie jest wyższa od umiejętności, którą chcesz powiększyć, to nie będziesz mógł jej zwiększyć.

:arrow: [Każda umiejętność powiązana jest z jakąś cechą, np. topór z siłą - powiedzmy że masz topór na 50, i chcesz go zwiększyć u jakiegoś nauczyciela, aby to zrobić siła twojego bohatera musi być większa niż 50 - zwiększać umiejętności można tylko do poziomu cechy, którą wymaga ta umiejętność]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...