Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dunmer

Morrowind (bez dodatków) - spaczenie

Polecane posty

Heh

Ja Morrowinda odstawilem na razie bo mi mielił cały czas

(mam Durona 1Ghz, 512 RAM, i Rive2 32Mb) troche dziwne ale mysle ze to przez karte graficzna. Na wakacje kupie nowego kompa i nadrobie zaleglosci. :] Przy okazji kupie sobie Bloodmoona.

(tribunala nie kupuje bo nie lubie podziemi) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olwe

Taaa Cdprojekt mnie jeszcze nie zawiodl.

Zawsze precyzyjnie polonizuje i jest najlepszym dystrybutorem gier w polsce:)

Ps. Mam nadzieje ze sie moderator nie przyczepi, ze rozmawiamy o grach w forum o problemach, a nie w dziale "Komentarze"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bonkol

Mam olbrzymi problem!!!!!! Kończe już grę (przynajmniej tak mi się wydaje). Polazłem na tą zaje.... dużą górę. Miałem odzyskać dwa artefakty. Znalazłem je. Młot i sztylet. Są prawdziwe, bo jak ich użyje, to zjeżdża mi hp. Wybrałem się do samego środka wulkanu, żeby pogadać :) z Daroth Urem, ale ten śmierdziel nie chce mnie wpuścić!!!!!! :( Są tylko zamknięte drzwi (tzn. Pół kuli obrócone tak, że nie mogę wejść do środka). Mam silną postać i uważam, że bez problemu zachlastam pana D. U. Jak mam wejść do środka??????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet postacią na MAX podpakowaną nic mu nie zrobisz inna bronią niż tym młotem i "brzytwą" ale aby ich używać potrzebujesz "boskiej opoki" czy jakoś tak, którą dostaniesz od Lorda Viveka w Vivek ale wejdziesz do niego dopiero po wykonaniu głównego wątku (tego z paczką i Cosadesem i wieloma innymi rzeczami) :D i wtedy drzwi się otworzą, a morze rozstąpi się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bonkol

Ale ja już byłem u Viveka! Mam już boską opokę! I tu tkwi problem!!! Odzyskałem młot i sztylet, ale nie mogę wejść do pomieszczeń w kraterze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już byłem u Viveka! Mam już boską opokę! I tu tkwi problem!!! Odzyskałem młot i sztylet, ale nie mogę wejść do pomieszczeń w kraterze.

Z tego co pamiętam (a pamiętam niewiele :P ) niedaleko była korbka i trzeba było przekręcić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raziel_

Eh...Najpierw gadasz Z dagoth urem. Potem z nim wlaczysz. Przekręcasz krobę. Drzwi się otwierają. Wchodzisz. Zaczyna sie główna walka. Lać Dargotha. Idziesz do serca...Ups chyba za bardzo się rozpisałem.

PS. Sorx za pojedyńcze zdania ale pisałem tak żeby było...czytelniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet postacią na MAX podpakowaną nic mu nie zrobisz inna bronią niż tym młotem i "brzytwą" ale aby ich używać potrzebujesz "boskiej opoki" czy jakoś tak, którą dostaniesz od Lorda Viveka w Vivek ale wejdziesz do niego dopiero po wykonaniu głównego wątku (tego z paczką i Cosadesem i wieloma innymi rzeczami) :D i wtedy drzwi się otworzą, a morze rozstąpi się.

Nie że się czepiam ale ta rękawica to się nazywała "upiorna opoka" z tego co pamiętam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem zw. z Tribunalem. Mianowicie w mieście Sotha-Sila jest pomieszczenie w którym z "pieca" wyłażą potwory, nie wiem jak to przejść tym bardziej że w tym pomieszczenie zepsuły mie się tekstury i wszystko jest białe. HELP :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien bo dawno nie grałem, ale z tego co pamiętam to bez tekstur może ci być ciężko, gdyż trzeba tam chyba przestawić jakieś dźwignie. A skoro masz wszystko białe to dźwigni nie widzisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwignie widać dwie. Tylko nie wiem jak to zrobić. Grrrrrr..... a najgorsze jest to że ja to kiedyś już przeszedłem i nie pamiętam jak. Ale wtedy tekstury były normalne.

Jak brzmiał ten kod na wywalanie przedmiotów, ścian itp. z gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos sprzętu ja mam Athlon 1100 Mhz Geforce2 MX440 256RAM Win XP i chodzi mi prawie doskonale czasem lekko skacze ale bardzo lekko

Tak, tylko na jakich ustawieniach, co?? :wink: Pewnie wszystko na minimum.

Dźwignie widać dwie. Tylko nie wiem jak to zrobić. Grrrrrr..... a najgorsze jest to że ja to kiedyś już przeszedłem i nie pamiętam jak. Ale wtedy tekstury były normalne.

Poszukaj w internecie solucji. Polecam www.morrowind.nom.pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwignie widać dwie. Tylko nie wiem jak to zrobić. Grrrrrr..... a najgorsze jest to że ja to kiedyś już przeszedłem i nie pamiętam jak. Ale wtedy tekstury były normalne.

Poszukaj w internecie solucji. Polecam www.morrowind.nom.pl.

Adamantytową Wieżę to ja znam dobrze :) Ale dzięki za pomoc, bo już mi się nie przyda, znalazłem kod na przechodzenie przez ściany i dotarłem do drzwi :)

(Tak użyłem kodu w morrowindzie, Auuu! nie bij moco Auuu! Musiałem to zrobić :chlip: :żal za grzechy:, naprawdę żałuje, błagam o litość)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Tak użyłem kodu w morrowindzie, Auuu! nie bij moco Auuu! Musiałem to zrobić :chlip: :żal za grzechy:, naprawdę żałuje, błagam o litość)

Spoko, bić cie tu nikt nie będzie (chyba :twisted: ). Sam używam kodu i to nagminnie (ale muszę zaznaczyć, że robię to tylko dlatego, że cierpliwości coraz mniej :D ), a mianowicie mówię o coc"miejsce". Mapę mam odkrytą całą i nie chce n-ty raz łazić przez to samo miejsce (zwłaszcza kiedy łazika nie ma :wink: ), to się teleportuję. Ale gdy jest możliwość uczciwego, w miarę szybkiego dotarcia do celu to jak najbardziej z niej korzystam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem mam morowinda z oboma dodatkami ale mam radeona 9200 i w tym problem czy istnieje jakaś łata umożliwiająca działanie pod radonem 9200.

Morrowind powinien ci spokojnie działać na tej karcie. Napisz czym się to nie-działanie :D objawia (czy pokazują się jakieś komunikaty itp.). I standardowo:

1. Sterownik

2. Jaki masz windows

3. Jaką masz resztę sprzętu.

8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w menu wszystko ok ale gdy uruchamiam grę to mi niekture tekstur znikają np. nogi tego gostka ze statku pjawiają sie i znikają

i mam win xp home 256ram 80gb na dysku zintegrowaną dźwięką

a i nawet n pudełku z grą jest napisane że gra nie obsługuje radeonów powyżej 9000 (szkoda że niebyłem taki mądry przy zakupie) a mój kumpel ma celerona 500 i g-force 2 i mu działa poooooomooocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w menu wszystko ok ale gdy uruchamiam grę to mi niekture tekstur znikają np. nogi tego gostka ze statku pjawiają sie i znikają

i mam win xp home 256ram 80gb na dysku zintegrowaną dźwięką

a i nawet n pudełku z grą jest napisane że gra nie obsługuje radeonów powyżej 9000 (szkoda że niebyłem taki mądry przy zakupie) a mój kumpel ma celerona 500 i g-force 2 i mu działa poooooomooocy

Wiesz, specjalnie sprawdziłem co na tym pudełku jest napisane i nic takiego nie ma :wink: . Jest tylko:

Gra obsługuje następujące karty graficzne: i tu gforce'y, Ati R7500, Ati R 7200, Ati R 8500, dalej matrox'y i jakies biedne karty. :D

Chyba źle to zrozumiałeś, bo to nie oznacza, że nie będzie chodzić. Podano po prostu typy kart, na których gra działa, nie podano wszystkich.

A co do tych tekstur - nie podkręcałeś tej karty przypadkiem?? Bo jeżeli tak i zapomniałeś o dodatkowym chłodzeniu to możliwe jest takie (nie :) )działanie. Często po podkręceniu pojawiają się właśnie takie rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sir Morgoth

mam dwa małe problemy z qustami pierwszy to taki że nie potrafię znaleść łuku wycieńczenia (czy jakoś tak) w jakimś grobowcó grobowiec obszedłem z góry na dół i nic nie znalazłem a drugi problem to to że mam wyzwać jakiegoś gwardzistę viveka na pojedynek na jakieś zagadki ale nie wiem jak ten pojedynek zacząć tzn ten gwardzista mówi tylko o tym bym go pokonał w tym pojedynku i nic ponad to

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wszelkich zmianach kart zazwyczaj trzeba przeinstalować Morrowinda. Ponieważ gra tworzy własne configi podczas instalacji a później nie ma możliwości ich zmiany. Przesiadka w jednej rodzinie kart umożliwia granie ale np z GF na Radeona już nie. Poza tym odonośnie tego C 1.7 Ghz, Ja mam P III 800 i mi Morrowind bryka aż miło a sąsiad ma C 1.7 i mu się haczy (na obu detale normalne, 1024x768, i w obu taka sama ilość ramu i karta graficzna, oraz win XP).

O radeonach wiem niewiele (mordowałem się ze steronikami na 3 modelach) i raczej nie rozróżniam ich po modelach, ale wiem z własnego doświadczenia że te tańsze są kontrolowane w niedokładny sposób przez co jedne się kaszanią inne nie....

btw... taki kompromis mi się nie podoba, wole zapłacić za mniejszą szybkośc ale mieć pewność działąnia niż kupować szybką ale wadliwą kartę..... chciałbym puścić sobie gierkę na większych detalach, ale nie stać mnie na wydatek rzędu 2500 zł za połowę kompa.........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sir Morgoth
1. Łuk Wycieńczenia ma zjawa w ostatnim z grobowców, zabijesz ją i łuk jest twój.

ups... wszelkie zjawy jakiś czas temu zbiłem i zdążyłem zrobić kilka innych zadań a przez ten czas wszelkie zwłoki zjaw zdążyły zniknąć, czy zjawy pojawiają się ponownie popewnym czasie tak jak szkielety?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...