Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Motoryzacja i rowery :)

Polecane posty

Gość |NightCrawler/|

... no niby tack, ale... fiat 126p rulez :D haha

ja ostatnio w nocy(o 3.00) jak samochodem przez taką miescinke przejezdzalem to widzialem prawdziwych fanow maluszka. scigali sie podtuningowanymi fiacikami :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do maluszkow, to nie dawno widziałem u qmpla film z maluchem w roli głównej. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ten maluch... skręcał CZTEREMA kołami i na dodatek jeździł tyłem, bo kierownice miał tam, gdzie siedzenie pasażera :D . Koleś sobie jeździł tym po mieście (niedużym), wzbudzał strach wśród kierowców (kilku gwałtownie uciekało autem w drugą stronę) oraz furorę wśród dzieciaków :D . A może by takie auta wprowadzić do masowej produkcji? co sądzicie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|

no nie no... szczyt szczytów. idę sobie z pieskiem... przechodze obok kosciola , i co widzę ? na parafialnym parkingu stoi maluch na wyższym zawieszeniu, bez dachu czyli cos ala dżip :D . przyjrzalem sie lepiej a tu proboszcz jedzie i na boku tej jakze zmyslnej maszynki napis : Polska Pielgrzymka Piesza

rotfl !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

A pod moim domem stoi maluch bez dachu-normalne cabrio. z chromowanymi rurami wydechowymi. Kiedyś pod moim blokiem odbywały się wyścigi stunningowanych aut-tyle ,że policja zaczęła łapać uczestników. A szkoda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel zostawił kiedyś pod blokiem otwartego maluszka (zapomniał go zamknąć :lol: ), miał w nim całkim nizły sprzęt audio. W nocy ktoś obrobił brykę, która stała obok ale fiacika nikt nie tknął :lol: (kto by obrabiał malucha :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|

heh... kiedys obrabowali takiego malucha z CDA. moj kolega wrocil z zakopow maluchem i cda na tylnym siedzeniu zostawil. rano wraca po cda a tam wybita szyba i cda nie ma - to smutne :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... ten czerwony jest dobry :)

Co do obrabowań. Mojej babci ukradli kiedyś z malucha: lusterko i dwie kasety ze szlagierami, a co dziwne radia nawet nie ruszyli (a w sumie to i tak jest badziew :) ).

A oto kolejne Ukraińskie cudo następca Zaporożca: TAWRIA

http://pawusza.webpark.pl/jpeg/duze/t5.html

http://pawusza.webpark.pl/jpeg/duze/tw5.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|
A może teraz o jakichś nowocześniejszych brykach?

Co sądzicie o Volkswagenie Golfie IV jako materiałowi do tuningu?

Jaki samochód uważacie najlepszy do tuningu?

hm... z tym bedzie trudno. zalezy kto jaki ma pomysł. IMO najlepsze są golfy (Golf 1 :!: rulez :!: ) .

bardzo ładnie prezentuje się lancer evo 7 lub Opel Calibra ( - to jest poprostu cudeńko :!: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

A ja widziałem te nielegalne pod blokiem:) To jest w miarę pusta ulica ,więc często się tam odbywały. Naprawdę widząc z góry te prędkości można dostać kompleksów:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|

mnie denerwuje jedno w polskim prawie drogowym :

mianowicie nie mozna stosować w wozikach podświetleń :roll:

raz w nocy widziałem Opla Calibrę z podswietleniem - cuuuuudo :P

ale z tego co wiem to niedługo juz policja go zgarnela :-F

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno słyszałem o policjancie który zginął ścigając piratów drogowych... Ja tam do takich nielegalnych wyścigów nic nie mam, ale jednak powinno się trochę uważać na otoczenie... Bardzo mi się podobają Wruuuuu!'jące po ulicy pojazdy, szczególnie "bajki" jeżdżące na jednym kółku, ale tacy ludzie powinni mieć dużo zdrowego rozsądku i wiedzieć gdzie jest "granica".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|

wczoraj byłem na pokazie motoryzacji :D były dni otwarte szkoły MECHANIAKOWEJ no i poszlismy z klasą :D (ja namówiłem ^^)

była m.in.: instalacja podtlenku azotu (NOS = n2o), układ chamulcowy fiata 126p (^^), silnik spalinowy z fiata 126p (^^)

byly rozne cudenka :D

najbardziej podobała mnie się instalacja podtlenku azotu ^^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...