Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA #16: "Brama chaosu jest tuż, tuż... "

Polecane posty

Stronkę z głosowaniem już zrobiłem, czeka jeszcze na zatwierdzenie przez Huta i uruchomimy maszynę głosująca.

Kilka prac wypadło, gdyż albo były kopiami cudzych zdjęć z internetu (choć nadal mam wątpliwości co do niektórych z tych co zostały), albo były powiedzmy sobie zbyt obrzydliwe, albo miały nawiązania do alkoholu, którego promować na naszej stronie nie będziemy.

A glosować można od teraz pod adresem:

http://www.cdaction.pl/konkurs-2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję i widzę jak to się głosuje lecą 1 dla konkurencji że ho ho. Odrazu też widać kto manipuluje i jest w ścisłej czołówce.

Jestem dlatego przeciwnikiem średniej oceny prac. Krzywdzi się prace innych przez zaniżenie im oceny.

Powinno być sumowanie się ocen co uniemożliwiłoby tą procedurę.

w miarę czasu będzie się to zacierało ale w pierwszych minutach widziałem wyraźnie jak to się odbywa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... nie ma to jak uczciwość... Wszyscy sobie samym dają po 10, prace które wyszły na początek strony są obgłosowywane plusowo, a te co są dalej mają się coraz gorzej... phew... uczciwe głosowanie. Mam nadzieję, że chociaż ta praca wybrana przez redakcję będzie wybrana uczciwie ;P

EDIT: Zastanawiam się dlaczego wybrano zdjęcie bałaganu z szafki zamiast zdjęcia Adka... w końcu to on był tym spawnującym się potworkiem z bramy chaosu... Ehh, ktoś nie doczytał? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MapetPL nie rob z siebie ofiary :/ To ze ktos wstawil prace podobna do Twojej nie oznacza ze wzorowal sie na Tobie. Moze wpadliscie na ten pomysl w tym samym czasie ale ktos wstawil pozniej , BA a moze on ja wykonal wczesniej a pozniej wstawil. Nigdzie nie jest napisane ze tylko jedna osoba moze wstawic kibel , jedna kosz i jedna cos z LEGO. Wiele osob posiada te klocki i je wykorzystuje. LEGO nie pojawia sie pierwszy raz w tych konkursach wiec i Ty nie jestes pierwszy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...