Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Counter Strike (seria)

Polecane posty

Arnoldzik :arrow: Heh, pokazałbym Wam swój cfg, ale z cafe z Gdyni jest to raczej niemożliwe, bo mój prywatny komp jest oddalony o 300km stąd ;].

Jednak takie bindy są bardzo pomocne i naprawdę ułatwiają grę. Prosty przykład. Lecimy na galerię w celu sprawdzenia, czy to akurat na tej jest podłożony c4. Nie ma. No to jeden klawisz i !!!BS 2!!!. I wiara leci na tamtą :).

Mam jeszcze takie: (of coz wsio umieściłem na górze, pod prawie każdym "F") Oddawana, Atak, Pilnujemy c4, nie maja kasy, obrona.

Jeszcze pod "v" mam "rzucam flasha", a pod ""h" "Podsadź mnie".

Porządny zestawik, nie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordimer

Jak dla mnie gra to rewelka :!: :!: Jedyna gra, przez ktorą zarywam nocki :) Jednak na początku wydawala sie nudna (co chwile mnie zabijali). Teraz juz takich problemow nie mam (gram 3 miechy).Wiec nie zrazajcie sie do CS-a po paru minutach grania :D. Pograjcie troche a sami zobaczycie jak wciąga :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym z chęcią zagrał bo wiem że gra jest cudowna ale nie mam gdzie jej kupić więc pozostaje mi czekać na counter strika: source którego napewno kupie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arnoldzik

Ja głupi byłem bo cs`a zakupiłem w sklepie, a był za friko do ściągnięcia z neta. Qmpel mi powiedział, że Steam działa na takiej zasadzie, że kupujemy cs`a 1.6 (bo on ponoć nie jest nigdzie do ściągnięcia, a do ściągnięcia jest tylko steam pod kryptonimem cs1006) i tam jest od razu steam i sie rejestruje czy jakoś tak, bo normalnie jak mamy cs`a to ten syf chce żebyśmy płacili. Ja ostatnio zrobiłem przymusową przerwe w graniu, bo młuce na 1.5, 1.6 raczej nie będę chciał (kolejne 50 zł? To już nie przejdzie). Teraz działam na All Seeing Eye (polecam), tylko ten program mi sie popsuł! A własnie! Moze ktoś wie co jest nie tak? Wrzuciłem filtry do wyszukiwania serwerów: No Password, Not Full, Not Empty, Ping less 150 i znajdywało mi ok. 50 serwów (z czego 7-10 polskie) a teraz przy tych samych ustawieniach znajduje mi 4 serwery, z czego żaden nie jest polski. A wyszukiwanie serwów poprzez gre to już dawno przestało działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ Valve postanowił zamknąć serwery WON na zasadzie których działały serwery, dodatkowo wszystkie serwery postanowili updatować do v1.6. Teraz jak chcesz sobie pograć to musisz to robić przez steam'a, a tu może być problem, bo nawet jak masz oryginał, i nikomu nie dawałeś cd-key'a to może ci i tak wyskoczyć że jest on duplicate, bądź że serwer steam jest zajęty i nie ma czasu cie zarejestrować. Ja męcze sie już n-ty dzień żeby to zrobić i nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordimer

Ja zadnych prblemow nie mialem :D Odrazu udalo mi sie zarejestrowac :twisted: CS-a kupilem w EMPIK-u , widzialem tez w Mega Avans . Gry nie trzeba kupawac :twisted: , wystarczy mies cd-key :wink:

Wszystko sie sciąga ze steama . Przynajmniej tak mi sie wydaje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordimer
No Password, Not Full, Not Empty, Ping less 150 i znajdywało mi ok. 50 serwów (z czego 7-10 polskie) a teraz przy tych samych ustawieniach znajduje mi 4 serwery, z czego żaden nie jest polski. A wyszukiwanie serwów poprzez gre to już dawno przestało działać.
Powiem tak mi na steam-ie w dobry dzien :) znajduje jakies 10000 serwow z czego polskich minimum 100 ale nie szukalem wiec niew wiem :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o CS 1.6 to rzekomo miał przyminać CS:CO czy tak jest nie mam

pojęcia szczerego. Ostatecznie na premierze CS:CO od razu kupiłem tę grę. I prawdę mówiąc trochę się zawiodłem: parę nowych broni (zaledwie) odświerzone mapy i wersja single player która mnie zawiodła prawdę mówiąc bardziej przypominała Delta Force - Land Wariors. A w wersji multi nadal jest to stary dobry CS, który zwojował świat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo Condition zero to on multi nie różni się niczym od 1.6 chyba żę kosmetycznymi różnicami w mapach??A 1.6 jest spoko tylko steam jest do rzyci.Kiedy chciałem w DoD grać to musiałęm reseta zrobić i się steam nie chciał włączyć ale zaczął działać kiedy się pojawiłą reklama codniztion zero.Ale za to ściągnał mi Opposing force za darmo(nie wiem czemu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komputeromaniak

Gra jest spoko! Jednak sądzę, że najlepszą wersją CS'a jest CS 1.3 Full version. Jednak najdłużej grałem przy Caunter Strike 2D!!! :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A graliscie juz w CS Source? Ja gralem (chociaz tylko w wersje beta) i powiem Wam ze grafa, modele broni i postaci i takze fizyka jest po prostu niesamowita! Na wyzszych detalach mozna zobaczyc ze butelka ktora lezy na piasku jest po piwie, odpadaja kawalki tynku, mozna przewrocic opony. Modele broni sa swietnie wykonane, widac wszystkie elementy, uchwyty, wglebienia, srubki, przelaczniki! Niestety Source ma koszmarne wymagania ze u mojego qmpla ktory ma calkiem niezla maszynke gralismy tylko na niskich detalach i rozdzialce 800x600 :? Chociaz to jest dopiero wersja beta to juz widac do czego jest zdolny engine Half Life'a 2. Mam nadzieje ze w finalnej wersji zoptymalizuja kod, dadza nowe mapy (teraz gra sie na przerobkach map z CS 1.5), ulepsza jeszcze nie do konca sprawna fizyke i dadza jakies wieksze zmiany majace wplyw na rozgrywke.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mozna sie czolgac i nowych broni tez nie ma :( Zmienily sie natomiast ich modele (i to bardzo) i teraz granat odlamkowy nie wyglada juz jak flashbang z innym kolorem tylko jak prawdziwa wojskowa "gruszka". Poza tym zmieniono troche parametry broni m.in. silniejszy Glock i mniej celne dual Beretty.

P.S. moze w wersji finalnej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Oby.Bo po dłuższym graniu z tymi sami broniami trochę mi się znudziły.A jeszcze miałem się spytać o mapy.Napisałeś że są przeróbki ale czy wszystkich plansz??Czy może usunięto niektóre i zostawiono te na któryh najczęściej się gra??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do plansz to widzialem przerobki the Dust, the Dust 2 i jeszcze Office, 747 a reszty nie pamietam :/ Moge Cie zapewnic ze tych map nie bylo wiecej niz 10 :( Pociesza mnie fakt ze to dopiero wersja beta a to i tak duzo jak na ta wersje gry. Ciesze sie ze ta beta jest bardzo stabilna (u qmpla ani razu nie wywalilo mnie do Windy). Niestety nie wiem skad to mozna zassac ale poszukam linkow.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Source'a nie mam. Moj kumpel zgral go z kafejki internetowej. Co do planszy 747 to jest to plansza z samolotem na lotnisku, niestety nie zdazylem juz w nia zagrac ale swoja droga nie wierze zeby udalo sie tak zmiecic ja z CS 1.6 tj. aby stala sie wreszcie grywalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez już w sourca grałem... Cóż moge powiedzieć, pod względem grafiki gra powala (pozytywnie:)). Ale niestety grafika to jedyny upgrade....

Oto moje uwagi:

-nie ma nowych broni :(

-wymagania sprzętowe :(

-głupie, naprawde głupie boty!!!

-ciała wrogów po zabiciu padają ZA BARDZO realistycznie, jak patrze na te poskręcane ludziki śmiać mi sie chce.

Ale mimo wszystko gre zobaczyć trzeba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Głupie boty???(zgroza)Jest tylko jeden poziom w tej wersji??

Ciała wrogów śmiesznie padają, czyli??obracaja się wokół własnej osi i padają na twarz czy inaczej??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do botów, tak jest tylko jeden poziom. Wkurza tez to że boty dodaje sie tylko przez komendy w konsoli.

Ciała wrogów: do samego padania nic nie mam. Chodzi o to że zastrzelona postać zachowuje sie jak szmaciana lalka, DOSŁOWNIE jak szmaciana lalka. Ręce potrafia się nienaturalnie wyginać. Człowiek guma czy co? Albo inny przykład: dla zabawy zarżnołem zakładnika nożem. Mojaj ofierze ugiały sie tylko kolana, głowa stukła o podłoge, a tyłek zwisał w powietrzu, tak jak reszta tułowia. Wyglądało to tak jakby ktoś robił ćwiczenie mostek, czy jakoś tak. Dzieje sie tak tylko czasami ale po dłuższej sesji zaczyna koleć w oczy.

Jednak jescze raz powtórze gre musicie zobaczyć chociażby ze względu na grafike......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są nowe postacie??Czy wciąż te same ale ulepszone??(wiem że się uczepiłem ale nie moge się powstrzymać)

Chodzi o skiny postaci? Znowu musze rozczarować...... Niestety JEDYNA zmiana to grafika.... Widocznie panowie z $VALVE$ uznali że po co zmieniać cos co doskonałe. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Trochę się zawiodłem.Myślałem że bedzie więcej zmian.Ale zawsze moge liczyć że w końcowej wersji bedzie więcej zmian.A co do doskonałości.Counter strike doskonały był ale już troche się nudzi (te same plansze, bronie, postacie) a nowe na pewno umiliło by grę.i znowu CS byłby hitem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michalus

CS jest świetny, pamiętam jak się jarałem, że wreszcie wyszla gra, w której są prawdziwe bronie i ultra realistyczne misje ;) hehehe Dzisiaj patrze na niego z nieco wiekszą dozą krytyki, nie zmienia to jednak faktu, że wciąż jest to jeden z najlepszych shooterów w historii, lepszy od wszystkich części Unreala, Doom'a a nawet SOF'a 2.

P.S Dla mnie i tak najlepszym shooterem wszechczasów jest boski Day of Defeat. Enemy Territory to przy nim pikus przez duże "P".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Royale_with_Chesse

Ahhh narzekacie na brak nowych broni. Przecież to jest konwersja starego cs, na nowy silnik :) . Nie ma nic nowego. Widzę także że spodziewaliście się czołgania? Prędzej w Cs2 (jeśli takowe będzie :twisted: ). Ja grałem i w betę i w pełną wersję Cs:s i powiem że jestem mile zaskoczony. Obie wersje są bez porównania. Beta, pełna bugów i niedoróbek, full za to pieczałowicie dopracowany.

Najmilej w całej tej grze patrzy mi się na mapy. Każdy level posiada teraz swój własny klimat i jest urozmaiciny różnymi dodatkami (jakieś butelki, kartony, beczki, czy na office`ie komputery, obrazy, kwaitki). Każdą z tych rzeczy można przenieść, rozwalić, zepsuć. Jest to bardzo efektowne zwłaszcza podczas różnych akcji, gdzie latają nie tylko ciała wrogów, ale także obiekty otoczenia. Bardzo podobają mi się również modele broni (np połuskujący w świetle Desert Eagle) i ich dźwięki. Strzela się o wiele przyjemniej. Co do botów, tu nie narzekałbym. Boty zawsze były tępe i należy to wziąć pod uwagę. Te dołączone do gry przez Valve są jednakże o niebo lepsze od pamiętnych botów do zwykłego cs`a (pod bot, real bot, feeee). Reagują na komendy Need Backup, Follow Me itp. Fakt faktem to wciąż sztuczna inteligencja i nigdy nie odda nam prawdziwej gry z ludźmi. Inną rzeczą która bardzo mi się podoba w Cs:s jest krew. Po jakiejkolwiek wymianie ognia na ścianach roi się od wysokojakościowych plam krwi. Rozmazująsięgdzie się da. Aż się miło patrzy :D

Ja css mam ze strony isohunt.com, aczkolwiek nie polecam ściągania ponieważ jest to wersja bez steama. Żeby pograć po internecie trzeba mieć najnowsze updaty, a z kolei te ze steama, któreogo w tej wersji nie ma. Jednak jeśli ktoś pragnie za wszelką cenę zobaczyć samą grę to droga wolna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...