Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Counter Strike (seria)

Polecane posty

Widze. Ale NA RAZIE wicej fanow ma wersja 1.6 i temu chyba nie zaprzyczysz? Nie mowie ze Source nie ma grywalnosci ale NA RAZIE ma ja mniejsza/gorsza. NA RAZIE. Valve caly czas upgreaduje sourca wiec za jakis czas Source bedzie lepszy niz 1.6 i wtedy sie przerzuce. NA RAZIE zostaje przy 1.6 :)

Status Xfire sam za siebie mowi CS:Source i BF2 sa na pierwszych miejscach jak i WOw... CS1.6 jest na 6... Wiec ludzie przezucaja sie na Sourca jak maja dobry sprzet.

Ale to nie znaczy ze wiecej osob ma Source'a... To ze w 1.6 ludzie graja mniej czasu nie znaczy ze wersji 1.6 nie maja. Paza tym Nie wszyscy sa zarejestrowani na xfire.

a co do miejsc tych gier na xfire to juz jest zupełnie inaczej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wielu graczy nie gra w sourca tylko dlatego, że chodzi im niezadowalająco szybko (ja też do tego grona należałem przedtem). I wiecie czemu na początku wydaje się, że grywalność jest mniejsza? Bo przegrywacie ;)... W głębi duszy zadajecie sobie pytanie "jak to możliwe? ja, taki pro..." no i nic - zostajecie przy 1.6, bo tam wam dobrze idzie :]. Mówię na swoim przykładzie, nie wiem jak u was to wygląda. Teraz przyzwyczaiłem się do CS:Sa i uważam, że 1.6... jest gorszy - a dlaczego? bo teraz w nim mi nie idzie. Taka kolej rzeczy :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze w sumie racja... Ja w CS:S zbyt dlugo nie gralem i moze dlatego mi sie nie podobal... Ale na razie i tak w niego ni zagram niech Valve go jeszcze troche ulepszy skoro juz nie robi upgrade'ow 1.6 to musi robic do Sourc'e wiec za jakies pol roku (albo i szybciej :)) wybiore CS:S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze. Ale NA RAZIE wicej fanow ma wersja 1.6 i temu chyba nie zaprzyczysz? Nie mowie ze Source nie ma grywalnosci ale NA RAZIE ma ja mniejsza/gorsza. NA RAZIE. Valve caly czas upgreaduje sourca wiec za jakis czas Source bedzie lepszy niz 1.6 i wtedy sie przerzuce. NA RAZIE zostaje przy 1.6 :)

Status Xfire sam za siebie mowi CS:Source i BF2 sa na pierwszych miejscach jak i WOw... CS1.6 jest na 6... Wiec ludzie przezucaja sie na Sourca jak maja dobry sprzet.

Ale to nie znaczy ze wiecej osob ma Source'a... To ze w 1.6 ludzie graja mniej czasu nie znaczy ze wersji 1.6 nie maja.

>>> To ze maja to rowniez inna sprawa bo posiadanie Cs1.6 a granie w niego to co innego Xd

Paza tym Nie wszyscy sa zarejestrowani na xfire.

a co do miejsc tych gier na xfire to juz jest zupełnie inaczej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra... tak i multi jak i singiel... Tylko już grafika troche nie taka :twisted: Ale grać się do :D

Ale to o cs 1.6 czy Source :?: Bo my tu gadamy co lepsze a ty... tak o niczym :P

______

Sory, oczywiscie ze o 1.6 tam grafa jest slabsza.Sorry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra... tak i multi jak i singiel... Tylko już grafika troche nie taka :twisted: Ale grać się do :D

Ale to o cs 1.6 czy Source :?: Bo my tu gadamy co lepsze a ty... tak o niczym :P

______

Sory, oczywiscie ze o 1.6 tam grafa jest slabsza.Sorry

Mi się wydaje, że chodziło mu raczej o CZ, bo w 1.6 nie ma single'a... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Moglo chodzic o HL, a moglo o CZ :) A grafika w CZ juz wcale nie jest taka zla... No i apropos grafiki tam jest dziwnie w kampani grafa z 1.6 a w Custom game juz inna - ladniejsza... Ale kto by tych tworcow rozumial ;)

P.S

Jesli cos pomylilem z tym gdzie jest inna grafa to sory, nie jestem pewny czy to na pewno tak jest :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów gram jak porąbany w CS`a :) Ponownie gram, gram, gram i nie mam czasu na nic, tak stary, dobry, nowy :) 1.6 mnie wessał. Serwery, na których można sprawdzić mojego jak na razie niewielkiego skilla to PIF PAF oraz Petrus 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów gram jak porąbany w CS`a :) Ponownie gram, gram, gram i nie mam czasu na nic, tak stary, dobry, nowy :) 1.6 mnie wessał. Serwery, na których można sprawdzić mojego jak na razie niewielkiego skilla to PIF PAF oraz Petrus 8)

Oooo Waflu i CS! No to mi sie podoba. Juz nie moge sie doczekac zeby Ci obkopac Twoje mroczne rowy ^^. A tak na serio, mam nadzieje ze masz oryginala i mozesz grac na wszystkich serwerach ;-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaglądałem tutaj, bo zapomniałem :P

Obi, oczywiście że mam oryginał - to jeszcze CS 1.0 z Generacji, do której dołączany był taki wyczesany kubek [który ostatnio zbiła mi matka... :?].

Ty Obeuszu giercujesz gdzieś po sieci w CSika? Ja, jak pisałem siedzę na Petrusie [Toruń], czasem zajrzę na PIF PAF, PGA [Poznań Game Area] albo LoL Attack 4.Fun.

Skill rośnie i jest coraz większy 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za...ście dobra gra (condition zero, dodatek z singlem), kupuję ją na aukcji. Póki co cena to 43,50 (moja :D ) ,ale ktoś powoli atakuje i boje się ,że przegram :cry: ...

PROSZĘ trzymajcie kciuki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh...Cs :wink: Ta grywalność...Poprostu gdy zagrałem pierwszy raz(gdzieś 2-3 lata temu)odrazu zakochałem się w gierce..

A co do sporu CS 1.6 vs Source to wydaje mi się że 1.6....ponieważ:

-Source jest mało grywalny

-W source przez mniej więcej 2 lata(tak mi się wydaje)nie będzie grało dużo osób ponieważ nie będzie miało kasy na sprzęt do sourca.Wystarczy popatrzeć nawet na konfiguracje sprzętowe sporej części graczy z profesjonalnych klanów polskich w csa 1.6(np:team pentagram):grafy klasy geforca4,barton2500,256/512 ramu czyli konfiguracje nie powalające na kolana.

Ale i tak co by nie powiedzieć 1.6 powala na kolana sourca grywalnością.

Tyle ode mnie.Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka, ja bym se chętnie zagrał, ale mam taki syf jak "Go!nternet" satelitarne to to i mimo że download jest 256kb/s to upload jest na miare modemu... :x Jak bym mógł to bym ich posiekał, ale... Może mi ktoś powiedzieć jaką prędkość uploadu potrzebuje 1.6v albo jakaś słabsza? Pozdro! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ostatnio kupiłem sobie CS:Source... i mnie nie wessało, może to przez to że grałem we wszystkie wersje CS później przerzuciłem się na ET więc nie robi już ona na mnie takiego wrażenia... Zmienił się mój świato pogląd na temat internetowych strzelanek, ale... mimo wszystko gram, bo mimo że brakuyje mu tego czegoś co miała reszta z gier CS ale nadal jest to świetny FPS!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się jakiś zapalony maniak, który byłby w stanie dorównać mi inteligencją, wdziękiem 8) i wiedzą na temat Counter-Strike`a taką, ażeby podyskutować o zbliżającym się Nations Cup? 8)

Dziś o północy rusza www.team-poland.com - zapraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh...Cs :wink: Ta grywalność...Poprostu gdy zagrałem pierwszy raz(gdzieś 2-3 lata temu)odrazu zakochałem się w gierce..

A co do sporu CS 1.6 vs Source to wydaje mi się że 1.6....ponieważ:

-Source jest mało grywalny

-W source przez mniej więcej 2 lata(tak mi się wydaje)nie będzie grało dużo osób ponieważ nie będzie miało kasy na sprzęt do sourca.Wystarczy popatrzeć nawet na konfiguracje sprzętowe sporej części graczy z profesjonalnych klanów polskich w csa 1.6(np:team pentagram):grafy klasy geforca4,barton2500,256/512 ramu czyli konfiguracje nie powalające na kolana.

>>>>>Za 2 lata chłopie - to ten sprzęt będzie zabytkowy, a gracze będą narzekali, że mają tylko gf 6800, i 1 giga ramu, i Bartona 3500+. Bo w niedalekiej przyszłości to będzie baaardzo słaba konfiguracja. A CS:Source będzie wyciągał na niej ze 125 FPS.

Ale i tak co by nie powiedzieć 1.6 powala na kolana sourca grywalnością.

>>>>No tak...ale czemu ? Skoro to jest CS, z poprawioną grafą i fizyką. Pozatym prawie nic się nie zmieniło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darekader
Counter Strike :Source rulezzzzzzz...

ahhhh......

to jest piekne

moj nick Ultr@ Qw3®$

wszystkich zapraszam do gry :P

No to napisałeś wiele. Już wiem jaki masz nick, wiem CS:S kruluje nawet widziałem "achhh......." w twoim poście... I jak tu ja się pytam nie stosować ironi? A zapomniałem wspomnieć o tym że jeszcze zaprosił do gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak kupic CSa bo jeszcze nie grałem :oops:

Mam słabego skila w BFie zawsze pcham sie do pojazdów itp. A w ET chodziłem z pfem :oops:

Czy CS:S kupuje sie z HL2. Bo widziałem w media marcie CS:S odzielnie

za 89 zł. Ale też można kupic HL2 z CS:S i zastanawia mnie czy będe miec konto STEAM z którego można ściągac różne gry. Ale czy to nie głupie że w CSie ginie sie od jednego heada to zbyt skilowe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo skillowe <rotfl> Na tym polega specyfika tej gry :D Nie chcesz tak grać - proponuję któregoś z Quake`ów ;]

Source możesz kupić oddzielnie, ale nie polecam takiej metody - płacąc trzy dychy więcej otrzymujesz H-L 2 z Sourcem. Chyba mi nikt nie powie, że to nie jest okazja kupić Half Life'a dwa za 30 PLN :D

IMO 1.6 > CS:S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...