Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Counter Strike (seria)

Polecane posty

Gość borowik_

Skibek a wiesz że robie podobnie (z tym wsłuchiwaniem się w kroki)?Ale i to nie pomaga może jak będę używał wszystkich porad.

Aha i powiedz mi jak mam być uważny na wszystko i jednocześnie ciągle biec?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
Ja tam nie rozumiem graczy C-S'a ... ile można w to grać ?! Jak np. wchodzę do kafejki, by pograć w coś z kumplami - to czemu wszyscy dookoła grają w C-S'a ? Echh - niezbadane są wyroki ... itp.

Ale kiedy pierwszy raz się z nią zetknąłem - bardzo fajna gra

Teraz już - wg mnie - nuuudy ...

No wiesz najlepsza gra sieciowa na świecie ma swoje uroki :D ; nie uważam że gracze w kafejce są gorsi od tych co mają w domu kompa i neta ale po prostu oni nie umią w nic innego grać.. tak mi sie wydaje...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skibek

Następny chce się bić na ksywki? :twisted:

Aha i powiedz mi jak mam być uważny na wszystko i jednocześnie ciągle biec?

Wiesz, chyba każdy doświadczony gracz FPP ma już wykształcony taki odruch. :) No i warto poznać plansze, stworzyć w LAN serwer i samemu sobie pochodzić i szukać miejsc, które świetnie się nadają do ukrywania, z których wychodzi przeciwny team itd. Znajomość terenu to podstawa sukcesu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
Wiesz, chyba każdy doświadczony gracz FPP ma już wykształcony taki odruch. No i warto poznać plansze, stworzyć w LAN serwer i samemu sobie pochodzić i szukać miejsc, które świetnie się nadają do ukrywania, z których wychodzi przeciwny team itd. Znajomość terenu to podstawa sukcesu...
Super !! Ja zawsze też tak robię :) Jednak ta "nienudząca" sie gra właśnie mi się znudziła i gram przez Lan w Hl , jeżeli jest mało osób np.3 to bierzemy miny (takie lasery) i rozkładamy po pokoju jakimś :) Tworzy sie wtedy "mission imposible" no a no końcu sie zabijamy :P Wiecie jaki odlot !! | Gra z kolegami sprawia wielką przyjemność .. po prostu eXtra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość shadow_man3

czemu gracze ktorzy caly czas narzekaja na cs'a graja w niego dalej?

czy to nie jest smieszne ludzie zdecydujcie sie narzekac czy grac.

zreszta nowe mody do cs'a zmieniaja ta gre i coraz mniej ona przypomina starego dobrego cs'a :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaster, the_Stranger -> zajrzyjcie do Gier w Sieci, jest tam topic o HL, zapisujcie się. :P (BTW gdzie jest temat o HL1 w Komentarzach?)

czemu gracze ktorzy caly czas narzekaja na cs'a graja w niego dalej?

czy to nie jest smieszne ludzie zdecydujcie sie narzekac czy grac.

Bo miłość (czy do gry, czy do drugiego człowieka) potrafi dostrzec wady, lecz jest w stanie je uszanować i zaakceptować. Dlatego my tu niby narzekamy, ale tak czy siak chyba nie ma dłużej żyjącej równie popularnej gry sieciowej (no, może Kierki :wink: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość shadow_man3

niestety w internecie jest coraz wiecej cheatow i granie z takimi osobami robi sie wkurzajace. siedzisz gdzies za skrzyniami jest tylko jedno wejscie i nagle head shot przez ta skrzynie :/ takich graczy powinno sie od razu banowac na zawsze gra bylaby ciekawsza i byloby wiecej graczy. niektorzy jak maja pierwsze zetkniecie z counter strikiem to maja takiego pecha ze wpadaja na jakiegos cheatera i rezygnuja z gry. wedlug mnie powinna powstac jakas organizacja ktora by wyszukiwala strony z cheatami i jakos je blokowala :). po co wymyslaja nowe C-D(teraz jest 4.10.0) jak cheaty tez sa aktualizowane :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
niestety w internecie jest coraz wiecej cheatow i granie z takimi osobami robi sie wkurzajace. siedzisz gdzies za skrzyniami jest tylko jedno wejscie i nagle head shot przez ta skrzynie :/ takich graczy powinno sie od razu banowac na zawsze gra bylaby ciekawsza i byloby wiecej graczy. niektorzy jak maja pierwsze zetkniecie z counter strikiem to maja takiego pecha ze wpadaja na jakiegos cheatera i rezygnuja z gry. wedlug mnie powinna powstac jakas organizacja ktora by wyszukiwala strony z cheatami i jakos je blokowala :). po co wymyslaja nowe C-D(teraz jest 4.10.0) jak cheaty tez sa aktualizowane :/
Co prawda, to prawda :) Co do banowania .. chyba kickowania :) | A propo organizacji ... jak sobie to wyobrazasz ?

Ps. shadow_man3 .. czy nie jesteś zbanowanym Shadow Manem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beny Kuleczka

Grałem kilka razy, szybko ginąłem, ale jest fajna(ten dreszczyk emocji(jest tam czy go niema, a możetam)).Ulubiona taktyka to kamikadze jeśli gram z dużą grupą i nie moge poszczelić swojego :twisted:

Z czterech postów jakie napisaleś tylko ten coś sobą wnosi do dyskusji i dlatego tylko on zostaje - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość shadow_man3

blaster mnie tutaj jeszcze nie zbanowali narazie nie :D a co do mojego posta to jak ktos dostanie kicka to moze wrocic a jak bana to ma nauczke...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
blaster mnie tutaj jeszcze nie zbanowali narazie nie :D a co do mojego posta to jak ktos dostanie kicka to moze wrocic a jak bana to ma nauczke...
Ja nie wiedziałem ze na serwie można zbanować ! a poza tym w necie to ja wchodzę tylko 1 w jakiś serw :) 2 razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Mnie to co chwilę banują.I to dlatego że czaję się w "lodówce". :wink:

Panowie nikt z Was jeszcze bana nie dostał (co najwyżej znikają bezsensowne posty) czego dowodem Wasza tu obecność. Poza tym jeszcze jeden post w tym temacie tu i wywalam wszystkie posty które tego dotyczą :evil: - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu kiedy pierwszy raz zagrałem w Counter - Strike (ver. 1.0) nie mogę sie od tej gry oderwać. Obecnie gram w CS'a 1.5 i z wielkim zaciekawieniem czekam na kolejną wersję. Największą zaletą tej bez wątpienia już kultowej gry jest stojąca na europejskim poziomie grywalność ;-) Tylko czasami się troszkę tekstury sypią... ale na takie małe szczegóły przymykam oczy. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster

Mam jedno zapytanko .... mam cs'a 1.5 i halflife-admin-2.50.59 może ktosś wie jak go uruchomić ? :)

gram w CS'a 1.5 i z wielkim zaciekawieniem czekam na kolejną wersję
Przecież juz jest Cs 1.6 ... no tak ale przedziesz to durna wersja ... :(
Tylko czasami się troszkę tekstury sypią... ale na takie małe szczegóły przymykam oczy.
Czasami ... nawet wiecej niż czasami :) No coż Cs to nie taka nowa gra :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to co chwilę banują.I to dlatego że czaję się w "lodówce". :wink:

Panowie nikt z Was jeszcze bana nie dostał (co najwyżej znikają bezsensowne posty) czego dowodem Wasza tu obecność. Poza tym jeszcze jeden post w tym temacie tu i wywalam wszystkie posty które tego dotyczą :evil: - RoZy

Bany banami, ale oni mówią o banach na serwerach w CS. :wink: Nie tylko fora mają na nie monopol... :P

i oczywiscie cudowne boty.

CS oczywiście sam w sobie jest pozbawiony botów, ale to szczegół. :P

Zdecydowanie (jak ktoś się nie zgadza to niech polemizuje) najlepsze są PODBots (od zespołu P.O.D.? :) ) w najnowszej chyba wersji 2.5. Aż trudno uwierzyć, że amatorski (lub prawie amatorski :) ) zespół stworzył coś, co zachowuje się czasem jak ludzie (no, bez przesady :) ). Ten zaawansowany system waypointów sprawdza się serio nieźle i nawet grając tylko z botami zdarza mi się zakląć na kamperów chowających się za skrzynką albo w innym miejscu. :) Prawdziwa rewolucja po innych, "ślepych" botkach, z którymi gra nie miała większego sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i oczywiscie cudowne boty.

CS oczywiście sam w sobie jest pozbawiony botów, ale to szczegół. :P

Zdecydowanie (jak ktoś się nie zgadza to niech polemizuje) najlepsze są PODBots (od zespołu P.O.D.? :) ) w najnowszej chyba wersji 2.5. Aż trudno uwierzyć, że amatorski (lub prawie amatorski :) ) zespół stworzył coś, co zachowuje się czasem jak ludzie (no, bez przesady :) ). Ten zaawansowany system waypointów sprawdza się serio nieźle i nawet grając tylko z botami zdarza mi się zakląć na kamperów chowających się za skrzynką albo w innym miejscu. :) Prawdziwa rewolucja po innych, "ślepych" botkach, z którymi gra nie miała większego sensu.

Ja osobiscie też uzywam PODBoty :) Są one najlepsze jakie widziałem... ale boty to boty .. z nimi to taki mashine war :P Gdziekolwiek usłyszą jakiś dźwięk odrazu strzelają w to miejsce ... człowiekowi trudno jest rozpoznać kogo słyszy :) Boty najlczęsciej mnie zabijają przez drzwi, skrzynki itp. Boty nie myśla .. one są zaprogramowane tak że często chodzą tymi samymi ścieżkami i się motają dlatego często w nakłatkach polskich boty mówią : "a cioto bot ?" - ja już tego nie komentuję :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS jak dla mnie jest najlepsza gra on-line jak powstala, ta gra ma w sobie to cos co przyciaga resze fanow na calym swiecie. Mam tylko nadzieje ze CS CZ bedzie jeszcze lepszy od swego poprtzednika.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to co chwilę banują.I to dlatego że czaję się w "lodówce". :wink:

Panowie nikt z Was jeszcze bana nie dostał (co najwyżej znikają bezsensowne posty) czego dowodem Wasza tu obecność. Poza tym jeszcze jeden post w tym temacie tu i wywalam wszystkie posty które tego dotyczą :evil: - RoZy

Bany banami, ale oni mówią o banach na serwerach w CS. :wink: Nie tylko fora mają na nie monopol... :P

Otóż to ! to nie kącik zażaleń na inne fora, czy serwery. Jak chcą o tym rozmawiać to na np: na GG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS jak dla mnie jest najlepsza gra on-line jak powstala...

Czy ja wiem czy taka najlepsza ?? Jak narazie to pałeczke pierwszeństwa dawno przejoł ENEMY TERRITORY .

Niestey taka jest prawda.Akem usze ie przyznac ze kiedys sam pogrywałem w CS`a i jedna z kilku rzeczy,które mnie przyciągły do tej gry było uzbrojenie, nie wiem jak wy sądzicie ale mi sie wydaje że połowa skucesu On-Line-wego shootera zalezy od giwerek jakie tam występują (takie jest moje zdanie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna z kilku rzeczy,które mnie przyciągły do tej gry było uzbrojenie, nie wiem jak wy sądzicie ale mi sie wydaje że połowa skucesu On-Line-wego shootera zalezy od giwerek jakie tam występują (takie jest moje zdanie)

Akurat CS, mimo, że ma całkiem sporo pukawek, to większość z nich jest w zasadzie bezużyteczna (np. po co mi większość broni z SMG's, skoro MP5 jest najlepsze i tanie, z pistoletów to tak naprawdę przydatny jest tylko DE).

Po macoszemu potraktowano inne sprawy, które są świetnie rozwinięte w TFC lub nawet czystym HL. Counter-Strike, mimo że jest podobno grą taktyczną, to nie ma prawie zupełnie broni/oprzyrządowania taktycznego. Czujniki laserowe a'la HL albo dźwiękowe, standardowe ładunki C4 na radio, detektory ruchu, jakaś mała wyrzutnia rakiet do niszczenia strategicznych ścian (jak to czasem bywało w TFC), możliwość postawienia własnej kamery do obserwacji itp. itd. bardzo by urozmaiciły rozgrywkę i zmusiły do opracowania nieco innych strategii. Tego mi najbardziej brakuje, bo jaka to gra taktyczna, w której jedyną taktyką jest strzelanie lub czajenie się. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...