Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Counter Strike (seria)

Polecane posty

Co do Counter Strike: Source to ja jeszcze dostrzegam pare innych wad. Po pierwsze, wrazenia estetyczne, a mianowicie modele broni sa wykonane IMO tandetnie, jak by byly z plasteliny. Druga IMHO wada to niepotrzebnie zaimplementowany silnik Havoc. Nie dosc, ze ma on bardzo ograniczone mozliwosci, to jeszcze przydaje sie w nielicznych konfrontacjach. Ostatnio wedlug mnie wada nowego CS jest absolutny brak jakichkolwiek nowosci, czy innowacji. Liczylem chociaz na nowe rodzaje broni, nowe skiny, bardziej dopracowane parametry broni, oraz realiniejsza rozgrywke, a dostalem jedynie wyzsze wymaganie i super grafe! Na CS: Source osobiscie sie bardzo zawiodlem, bardziej niz na Condition Zero.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Counter Strike: Source to ja jeszcze dostrzegam pare innych wad. Po pierwsze, wrazenia estetyczne, a mianowicie modele broni sa wykonane IMO tandetnie, jak by byly z plasteliny. Druga IMHO wada to niepotrzebnie zaimplementowany silnik Havoc. Nie dosc, ze ma on bardzo ograniczone mozliwosci, to jeszcze przydaje sie w nielicznych konfrontacjach. Ostatnio wedlug mnie wada nowego CS jest absolutny brak jakichkolwiek nowosci, czy innowacji. Liczylem chociaz na nowe rodzaje broni, nowe skiny, bardziej dopracowane parametry broni, oraz realiniejsza rozgrywke, a dostalem jedynie wyzsze wymaganie i super grafe! Na CS: Source osobiscie sie bardzo zawiodlem, bardziej niz na Condition Zero.

Chłopie, przecież to nie jest CS2, a tylko 1.6 przeniesione na nowy silnik graficzny!!!

Co do broni, to są one wykonane FANTASTYCZNIE. Ty chyba grasz na Ge-force 2 MX i na wszystkich detalach LOW.

Havoc spisuje się znakomicie.

''bardziej dopracowane parametry broni''- wiesz co piszesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Counter Strike: Source to ja jeszcze dostrzegam pare innych wad. Po pierwsze, wrazenia estetyczne, a mianowicie modele broni sa wykonane IMO tandetnie, jak by byly z plasteliny. Druga IMHO wada to niepotrzebnie zaimplementowany silnik Havoc. Nie dosc, ze ma on bardzo ograniczone mozliwosci, to jeszcze przydaje sie w nielicznych konfrontacjach. Ostatnio wedlug mnie wada nowego CS jest absolutny brak jakichkolwiek nowosci, czy innowacji. Liczylem chociaz na nowe rodzaje broni, nowe skiny, bardziej dopracowane parametry broni, oraz realiniejsza rozgrywke, a dostalem jedynie wyzsze wymaganie i super grafe! Na CS: Source osobiscie sie bardzo zawiodlem, bardziej niz na Condition Zero.

Chłopie, przecież to nie jest CS2, a tylko 1.6 przeniesione na nowy silnik graficzny!!!

Co do broni, to są one wykonane FANTASTYCZNIE. Ty chyba grasz na Ge-force 2 MX i na wszystkich detalach LOW.

Havoc spisuje się znakomicie.

''bardziej dopracowane parametry broni''- wiesz co piszesz?

Sprawa numer uno. To co pisze, to tylko i wylocznie MOJE zdanie.

Co do innowacji, to jednak nie jest tak duzym wysilkiem stworzenie paru nowych skinow, czy broni. Co do wygladu broni mam tu na mysli glownie M4, oraz pare innych (w tym Ak-47), ktore duzo lepiej wygladaja z rozmaitych packach do 1.6.

Havoc- rzeczywiscie jest niezly, ale po co? Nie zauwazylem zeby gracze (poza paroma akcjami) zwracali szczegolna uwage jak by tu wykorzystac ten silnik.

Co do parametrow broni- Sory, wiem co pisze. Mam tu na mysli dopracowanie parametrow uzbrojenia (nie pisze ze to jest spaprane, bo jest niezle) do rzeczywistych odpowiednikow. Nikt mi nie powie ze Steyr TMP to bron o slabej sile razenia! Poza tym tak trudno dodac chocby efekt zacinania sie broni ([patrz Americas Army)? IMO samo to zacinanie podniosloby mimo wszystko grywalnosc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już kiedyś wypowiadałem co sądze o Counter-Strike'u :) Ale tym razem mam małe pytanie. Otóż ja gram zawsze w CS 1.5, ale niedawno zauważyłem fajną promocje w Media-Markt :D Po BARDZO atrakcyjnej cenie można sobie kupić Counter Strike: Counditon Zero, ale właśnie w tym problem że nie wiem czy na moim kompie "pójdzie" :( Mój komp:

Pentium III 600MHZ

320 MB RAM

Karta graficzna: Nvidia Vanta LT z 32 MB

Nie zależy mi zbytnio na grafice, chciałbym żeby tylko odpalilo i dało się w miare dobrze pograć. W CS 1.5 gra wymiata na w/w sprzęcie na full details i 1000x800(czy cuś takiego) :D

PS: Nie chciałem zakładać nowego tematu w "Pomocy" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1024x768 jak coś ... :D nie musisz dziękować.

Tak, pójdzie u ciebie CSzero jednakże wrażenia będziesz miał całkiem inne niż te do których się przyzwyczaiłeś w 1.5

Polecam ci zainwestować w HL'a jedynke i zainstalować steama wraz z 1.6 .... o wiele lepsze od CSzero i o wiele bardziej grywalne.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się ni myśleć, że w grę, FPP grają ludzie, którzy kampują i czitują. Klany czczące gry to też jakaś niedorzeczność, bo kto modli się do Counter-Strike'a. Ja osobiście wolę gry RPG i RTS, gry gdzie rozwiązanie nie wpada na ciebie. :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerald =>"Ja osobiście wolę gry RPG i RTS, gry gdzie rozwiązanie nie wpada na ciebie. :evil:"

Drogi kolego przyrównywanie Counter- Strika np do Fallout mija się z celem. W tej grze chodzi o czyste umiejętności i nie chodzi mi tu o bieganie po planszy z karabinem podskakiwanie i strzelanie do wszystkiego co się rusza. Co do cheatów to chyba przesadzasz co według ciebe znaczy że

Gerald => "Staram się ni myśleć, że w grę, FPP grają ludzie, którzy kampują i czitują".Masz uraz bo ktoś cię przetrzepał Aimbotem czy co. Przepraszam ale czuje się urażony twoją powyższą wypowiedzią. A co było na początku Battlenet-u cholera! Buraków ze skoksowanymi postaciami było tam mnóstwo ( bynajmniej postacie stworzone podczas gry). Nie zrozum mnie źle lubie gry RPG ale twoja wypowiedź jest dla mnie niezrozumiała. I proszę abyś nie uogólniał nie każdy kto gra w FPP- ki cheatuje i kampuje.

Bardzo lubie pograć z kumplami w CS:CZero i jakoś nikt nie kampuje ani nie cheatuje są skradanki co może wygladać na to że rozgrywki na mapach są sztywne ale to nie to samo co kampowanie/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Counter Strike: Source to ja jeszcze dostrzegam pare innych wad. Po pierwsze, wrazenia estetyczne, a mianowicie modele broni sa wykonane IMO tandetnie, jak by byly z plasteliny. Druga IMHO wada to niepotrzebnie zaimplementowany silnik Havoc. Nie dosc, ze ma on bardzo ograniczone mozliwosci, to jeszcze przydaje sie w nielicznych konfrontacjach. Ostatnio wedlug mnie wada nowego CS jest absolutny brak jakichkolwiek nowosci, czy innowacji. Liczylem chociaz na nowe rodzaje broni, nowe skiny, bardziej dopracowane parametry broni, oraz realiniejsza rozgrywke, a dostalem jedynie wyzsze wymaganie i super grafe! Na CS: Source osobiscie sie bardzo zawiodlem, bardziej niz na Condition Zero.

Chłopie, przecież to nie jest CS2, a tylko 1.6 przeniesione na nowy silnik graficzny!!!

Co do broni, to są one wykonane FANTASTYCZNIE. Ty chyba grasz na Ge-force 2 MX i na wszystkich detalach LOW.

Havoc spisuje się znakomicie.

''bardziej dopracowane parametry broni''- wiesz co piszesz?

Sprawa numer uno. To co pisze, to tylko i wylocznie MOJE zdanie.

Co do innowacji, to jednak nie jest tak duzym wysilkiem stworzenie paru nowych skinow, czy broni. Co do wygladu broni mam tu na mysli glownie M4, oraz pare innych (w tym Ak-47), ktore duzo lepiej wygladaja z rozmaitych packach do 1.6.

Havoc- rzeczywiscie jest niezly, ale po co? Nie zauwazylem zeby gracze (poza paroma akcjami) zwracali szczegolna uwage jak by tu wykorzystac ten silnik.

Co do parametrow broni- Sory, wiem co pisze. Mam tu na mysli dopracowanie parametrow uzbrojenia (nie pisze ze to jest spaprane, bo jest niezle) do rzeczywistych odpowiednikow. Nikt mi nie powie ze Steyr TMP to bron o slabej sile razenia! Poza tym tak trudno dodac chocby efekt zacinania sie broni ([patrz Americas Army)? IMO samo to zacinanie podniosloby mimo wszystko grywalnosc.

'

Zcinanie broni ??!!! Oo omg. To by calkowicie zmienilo gre. Gram w cs od wersji 1.0 i znam sie na tej grze to juz nie bylby cs. Jesli chcesz miec zacinajace sie bronie grasz w AA. Co do Havoca mogliby go dopracowac, bo juz nie moge jak widze postac spadajaca z wiezy w tej samej pozie. Ale i tak css jest swietna gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProChaoS--> gram w AA :wink:

Nie watpie, ze jedziesz na CS od dluzszego czasu (ja jedynie pogrywam w 1.6 gdy mi sie bardzo nudzi, ewentualnie na LANie w kafejce). Zdaje sobie sprawe, ze to by zmienilo gre, pytanie na lepsze, czy na gorsze. Tutaj nie bedzie jednoznacznej odpowiedzi, kazdemu pasuje co innego. Wiadomo, ze weterani de_dust, cs_assault beda chcieli spalic wszystkich "heretykow" z takimi pomyslami, ale to juz kwestia gustu. IMHO CS potrzebuje mimo wszystko jakis wiekszych zmian w rozgrywce, by pozyskac rzesze nowych graczy w starciu z konkurencja pokroju ET, AA, UT2004, czy Bog wie jakich gier jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni zrobić cs2 zamiast robić cs1.6 na mowym silniku.

A i pomysł z zacinaniem się broni nie jest taki zły, no chyba że ktoś ma w zwyczaju pruć cały magazynek w jednego gościa, to coś takiego może mu faktycznie w pewnym momeńcie zacząć przeszkadzać :lol:

Napewno nie dałbym celowania ze zbliżeniem broni do tważy bo to by tylko gre spowolniło :( a ta gra ma być szybka. :twisted:

No i jeszcze przydało by się pare map na których wykorzystanie havoka sprowadzało by się do czegoś więcej jak przewracania beczek, za którymi jest wróg i przydało by się jakieś cmyko do deformowania terenu zapomocą kul. Wyobraście se sobie tylko drożenie się do wroga przez ścianę a nie tak jak dotąd pare kul przechodzących przez nią kula powinna szarpać materiał przez, który przechodzi zostawiając dziurę na wylot i miło by było gdyby jeszcze zmieniała kierunek loty przy tym przebijaniu tak jak to ma miejsce w realu :twisted:

I napewno więcej broni i może sensowniejszy podział na klasy(broni jak i postaci :lol: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProChaoS--> gram w AA :wink:

Nie watpie, ze jedziesz na CS od dluzszego czasu (ja jedynie pogrywam w 1.6 gdy mi sie bardzo nudzi, ewentualnie na LANie w kafejce). Zdaje sobie sprawe, ze to by zmienilo gre, pytanie na lepsze, czy na gorsze. Tutaj nie bedzie jednoznacznej odpowiedzi, kazdemu pasuje co innego. Wiadomo, ze weterani de_dust, cs_assault beda chcieli spalic wszystkich "heretykow" z takimi pomyslami, ale to juz kwestia gustu. IMHO CS potrzebuje mimo wszystko jakis wiekszych zmian w rozgrywce, by pozyskac rzesze nowych graczy w starciu z konkurencja pokroju ET, AA, UT2004, czy Bog wie jakich gier jeszcze.

Bez tych dodatkow CS pozyskuje ciagle nowych graczy. Ciagle ludzie kupuja HL+ cs zeby grac w CS1.6. Tej gry nie trzeba zmieniac. Ma bardzo bardzo duzo fanow. Ale oczywiscie nic nie mam do tego ze ty bys chcial cos zmienic w cs. Ale wtedy cs stracilby wieksza czesc fanow niz by pozyskal nowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProChaoS--> tez racja, zawsze cos za cos. Wiadomo, ze takie drastyczne zmiany (choc moze nie tak bardzo?) w rozgrywce CSa pociagnelyby olbrzymie skutki. Weterani by sie oburzyli, tak samo zreszta jak Ci wszyscy, ktorych nie bawi realizm AA, czy innego Op Flashpoint.

Mimo wszystko nie pogardzilbym nowymi skinami i bronmi. BTW bardzo fajna byla nieoficjalna mapka Omaha Beach, w ktorej niewatpliwa nowoscia byly stacjonarne CKMy i bodajze transporter opancerzony z mozliwoscia kierowania nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć profesionalne mapy w cs'sie czeba wyłożyć kase, nie zawsze, ale... a ludzie robiący mapy za to kasy nie dostają, a więc nie są lepiej zmotywowani nie licząc paru wyjątków :D którzy pewnego dnia z pewnością w ten sposub będą zarabiać( plus ci którzy zarabiają, a robią mapki za free bo lubią) :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w sumie i racja jakby dostawali kase to by im sie chcialo, ale jakby napisali co swietnego i genialnego moga zglosic na CB i moze za pare lat bylaby to oficjalna mapka (wiem ze to za bardzo optymistyczna wizja :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i moim zdaniem robienie takich map takie bez sensu nie jest, bo taki maporób w ten sposób też się uczy i rozwija swoje umiejętności. A publikacja takich map to już inna sprawa, no chyba że widok sporego wskaźnika downloadu niektórych motywuje do pracy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie jest miejsce na to, ale dobra ten jeden raz niech Ci będzie:

-ustaw filtry np. tylko Polskie serwery, no bots, no full, no empty

-i teraz pinguj

poprostu ASE pinguje wszystkie serwery, które spełniają wymagania filtrów, a jak ustawisz troche tych filtrów to zaciśnisz krąg wyświetlanych serwerów i komp niebędzie Ci się zacinał a odświeżanie ASE będzie trwać szybciej.

miłej zabawy! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie było podobnie, ale to jeszcze była weresja 1.5. Na dzień dzisiejszy taką sytłacje mam z pewną dziewczyną niby wszystko z nią cacy, ale nie dokońca zdaje sobie sprawę z tego dlaczego mi się tak podoba... zdaje się, że miłość faktycznie jest ślepa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...