Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Counter Strike (seria)

Polecane posty

hihi CS-a mam już od dobrego roku więc co ja moge o nim powiedzieć ?? Po prostu fajny,ale...... ale Quake 3 Arena lepszy.... Moje ulubione mapy to:

:arrow: Cs_assault --- uwielbiam tą mape, gram na niej zawsze

:arrow: De_Aztec --- super, jest średniej wielkości, ciekawie zbudowana itd

:arrow: De_Train --- ma w sobie to "coś"

:arrow: De_Dust --- za to że "zawsze na niej świeci słońce" :P :twisted:

A moje ulubine bronie to:

:arrow: Commando terrorystów(Krieg :D ) wg. NAJlepsza broń w CS-ie

:arrow: M4 counterów wg. dobra na średnie i bliskie kontakty, cenie ją za to że ma tłumik :)

:arrow: MP5 SMG to jest giwerka ;P tania, uniwersalna, lekka....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w Faktach na tvn oglądałem reportaż o graczach uzależnionych od CS, mój ojciec się zaśmiewał. Potem sam zainstalowałem CSa. Gdy mój tata zobaczył w co gram, powiedział "zabili go i uciekł" (bardzo nie lubię gdy tak mówi). Chwilę później zginąłem. Wtedy mój rodzic powiedział żebym wstał i patrzył jak się strzela (w woju go uczyli - kałaszem strzela się nie serią!). Miał iść przestawić samochód na parking - przez dwie godziny nie można go było odciągnąć od kompa!!! Chyba zapuścił korzenie przed monitorem ;) Oto dowód na geniusz tej gry!

Apropos - cs_assult rządzi!

Apropos 2 - nie wiem dlaczego, ale kałasznikow bardziej mi się podoba od M4. Mam do niego jakiś sentyment, czy coś...

Apropos 3. i ostatni. Kriger RULEZ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocna gra!Bardzo mocna grałem w nią wiele,ale(zawsze jest to ale)kiedyś musiała mi się znudzić.Choć czasem lubie przysiąść do niej na chwile(6 godzin :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheMadriT

[beeep]**** ale tylko po sieci a Cs:Czero to [beeep] bo tam tylko grafa jest lepsza a do tego daj tylko to że są boty dobrze napisane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Black

imo najlepsza gierka fpp [przynajmniej z tych ktore pojda na moim kompie ^^]

troche zawiodlem sie na tym topicu- myslalem ze ludzie beda tu opisywac np. jakies akcje w cs'ie, porady itd itp a tutaj tylko "fajny", "zly" ;/

nic to dorzuce cos od siebie

pozniej cos wiecej skrobne bo ide spac ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość teether

ja tu chyba nie bede sie rozpisywal... cs to jedna z najlepszych, moze najlepsza gra jaka w zyciu gralem. grafika nie jest wysokich lotow,

ale nic nie przebije tej niesmiertelnej grywalnosci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, przyznaję, że CS rządzi, ale mam do niego takie same zastrzezenia, jakie miał Mac Abra do Battlefield 1942. Mam tu po prostu sporo frajdy ze zwalczaniem botów, albo kolegów - ale prawdziwich emocji, jak litość dla wrogów przy graniu w Medal of Honor czy Call of Duty. Mimo wszystko - CS to najlepsza siecówka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plastex

święta prawda. przez kilka lat grałem w cs'a a kilka dni temu ściągnąłem wolfenstein'a i nawet przestałem grać w Far Cry tak mnie wciągnął!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo najlepsza gierka fpp [przynajmniej z tych ktore pojda na moim kompie ^^]

troche zawiodlem sie na tym topicu- myslalem ze ludzie beda tu opisywac np. jakies akcje w cs'ie, porady itd itp a tutaj tylko "fajny", "zly" ;/

nic to dorzuce cos od siebie

>>> nie ma kurde sprawy! oto moja: grając sobie na jakimś serwerze wpadłem na grupkę... no... muzykantów :D goście grali i śpiewali... Suczki, jakieś smutasy.... I beee thereee, yees I love youuu :D

-jesli wasz team zostal wybity i tylko wy zyjecie grajcie na sluch [to chyba jedna z najwazniejszych umiejetnosci cs'a] dobrze jesli macie dzwiek przestrzenny- slyszycie skad ktos idzie

>>> A tak to nie grać na słuch? Zawsze w CS sie gra na słuch...

-strzelajcie w biegu tylko w krytycznych sytuacjach np. kiedy uciekacie lub kiedy wroga i was dzieli tylko 5cm ;p

>>> EXTRA BULLSHIT. Jeśli przeciwnik ma AWP, to należy kucnąć i walić? Nie. Należy biegać i tylko biegać. Skakanie w najnowszych wersjach odpada. Biegać i strzelać jest lepiej niż kucać i strzelać. (Choć nie zawsze, przyznam to)

-czasami trza sie skradac >_<

>>> Przerywamy program w celu nadania tej ważnej informacji :D

-wazna jest umiejetnosc rzucania granatami :P inaczej walisz w swoich ~~

>>> Heh, sam sobie pod "v" zbindowałem text: Rzucam flasha! :D

-jesli walicie w kogos i macie nieprzyjemne odczucie ze wlasnie skonczyl sie wam magazynek to nie przeladowujcie tylko ZMIENCIE NA PISTOLET!

>>> Zależy jaka odległość... Z glocka to nie powalisz sobie (ehm) na 100m... Z bliska to od razu lepiej na Deserta zmieniac :D

-jesli wiece ze wrog jest za rogiem to wbiegajac w ten rog zacznijcie strzelac zanim go zobaczycie

>>> a jak wróg skapnie się, że tynk z rogu odpada to się wycofa?

-celujcie w glowe

>>> celujcie w tors i szyję

-pamietajcie ze taki kalach ma wiekszy rozrzut niz np. mp5 wiec nawet jesli poczatkowo z kalach celowales gosciowi w kolana to za chwile moze heada dostac po dlugiej serii ;]

>>> a hiszpanie tak grają: celownik na łeb i duszą spust do upadłego, whatever ^^

-znowu rozrzut- z broni o duzym rozrzucie strzelajcie seriami po 3... max 5 naboi

>>> Right.

-kiedy traficie wroga jest on na chwile unieruchomiony

>>> Na ile? nanosekundę? NAjlepiej trafiać, gdy skacze... Wtedy jest unieruchamiany na 2 nanosekundy :D

W sumie panie Black, mogą być z pana ludzie jeszcze :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xexexe

hej ludzie przyznac sie ale to juz !!

kto gra w cs na necie na lanie ogulnie w cs

zauwazyliscie ze w cs manual bardzo duzo osub graja !!!!!

a nikt prawie tego nie zauwaza juz w cs 1.5 baaardzo duzo osub gra

w cs 1.3 i 1.4 tez nawet do dzisaj graja !!

a cs 1.6 zaczyna sie rozwijac

tak samo cs condition zero juz niedlugo napewno pojawi sie 1.8

( 1.7 to praqwdopobonie cs condition zero )

juz widac jak ma sie program hlsw spojrzysz na jeden server cs i juz z 20 osub na nim pyka a tych server jest nie lada 1000 :lol:

p.s sory za bledy

p.s 2/ jezeli bedzie odpowiadac np. ee to wiadomo . To zauwazcie e chce rozwinac ten watek

PoWeRed By DZaDeKK :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
hej ludzie przyznac sie ale to juz !!

kto gra w cs na necie na lanie ogulnie w cs

>>>Ja na przykład :>

zauwazyliscie ze w cs manual bardzo duzo osub graja !!!!!

a nikt prawie tego nie zauwaza juz w cs 1.5 baaardzo duzo osub gra

w cs 1.3 i 1.4 tez nawet do dzisaj graja !!

Z tego co wiem Cs manual to instrukcja do CS'a :D

a cs 1.6 zaczyna sie rozwijac

Weź nawet nie mów mi o tym czymś :evil:

tak samo cs condition zero juz niedlugo napewno pojawi sie 1.8

( 1.7 to praqwdopobonie cs condition zero )

A ja sobie zaoszczędzę i nie kupie sobie CS:CZ :D

juz widac jak ma sie program hlsw spojrzysz na jeden server cs i juz z 20 osub na nim pyka a tych server jest nie lada 1000 :lol:

Przecież CS to gra wieczna , więc czemu zdziwienie ??

p.s sory za bledy

p.s 2/ jezeli bedzie odpowiadac np. ee to wiadomo . To zauwazcie e chce rozwinac ten watek

No w sumie to masz racię :>

PoWeRed By DZaDeKK :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elendil
a cs 1.6 zaczyna sie rozwijac

Weź nawet nie mów mi o tym czymś :evil:

No własnie, w zasadzie odkąd pojawił sie mod w wersji 1.6, to ciągle słychać nie zbyt pozytywne uwagi pod jego adresem, które swoją drogą, nie są zbyt konstruktywne. A co Wy powiecie mi na jego temat, podoba sie Wam, czy nie? Postarajcie sie uzasadnić swoją wypowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie era CSa sie skonczyla od wydania ET, Battlefielda i Americas Army. Po prostu Valve powienien reanomowac CSa zeby nie odbiegal zbytnio od chociazby AA. Jak narazie tworcy poprzestaja na pisaniu nowych botow, dodawaniu broni i ulepszaniu grafiki :( Szkoda bo ta gra ma wielki potencjal i temat ktory caly czas jest na topie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arnoldzik

Moje ulubione mapki to:

de_aztec - bo jest najpopularniejsza i po prostu fajnie sie na niej gra

de_dust - bo to była pierwsza mapka w którą zagrałem

cs_militia - bo na tej mapce bardzo dobrze wychodza mi taktyczne zagrania (prawie jak w filmach)

fy_iceword (lub podobnie) - bo jest inna :)

de_train - tak samo jak de_aztec

A moje ulubione bronie to:

mp5 - skuteczna, średni odrzut, praktycznie idealna

usp .45 - bo ma tłumik, 12 naboi, nie odrzuca tak bardzo i potrafi zabić bo 2-3 strzałach (celnych)

m4 - bo jest taka jaka powinna być: troche tego troche tego

Najbardziej natomiast nie lubie AK-47, bo od dziecka mi sie ta broń kojarzyła nie z wojskiem albo dobrymi osiągnięciami a z komunizmem i nie lubie tej broni moralnie a nie fizycznie :)

Ogólnie cs bardzo fajny, tylko szkodza że mało dziewczyn gra :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Wg. mnie era CSa sie skonczyla od wydania ET, Battlefielda i Americas Army. Po prostu Valve powienien reanomowac CSa zeby nie odbiegal zbytnio od chociazby AA. Jak narazie tworcy poprzestaja na pisaniu nowych botow, dodawaniu broni i ulepszaniu grafiki :( Szkoda bo ta gra ma wielki potencjal i temat ktory caly czas jest na topie.

Oj zdziwiłbym siębo już niedługo będzie CS: Source , wiec na grafikę nie będziemy narzekać , tak samo jak na realizm i fizykę :]. Pozatym nie lubię jak ktoś porównuje gry wojenne do CS'a. Wg. mnie to sa calkowicie inne rzeczy , a ET i CS są najlepszymi grami onlinie. I tyle

A moje ulubione bronie to:

mp5 - skuteczna, średni odrzut, praktycznie idealna

>>> Jedynie na poczatek i brak większych pieniędzy

usp .45 - bo ma tłumik, 12 naboi, nie odrzuca tak bardzo i potrafi zabić bo 2-3 strzałach (celnych)

m4 - bo jest taka jaka powinna być: troche tego troche tego

Jest idealną bronia. Sypie się z niej headshoty w lewo i prawo. Wraz z Ak-47 są najlepszą bronią w grze.Najbardziej natomiast nie lubie AK-47, bo od dziecka mi sie ta broń kojarzyła nie z wojskiem albo dobrymi osiągnięciami a z komunizmem i nie lubie tej broni moralnie a nie fizycznie

No cóź wiele tracisz przez ignorowanie tej broni. Ja też ja na początku olewałem , lecz po opanowaniu jej - możesz ściągnąc SNAJPERA z AWP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc ...

Dobra to na razie koniec moich wypocin, jeśli ktoś ma jakiś problem albo chciałby się dowiedzieć czegoś więcej na temat gry zapraszam na gg (w profilu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arnoldzik

eF^ -> jak grałeś z niejakim Rafałem Sokołowskim to mi powiedz jak koleś gra, bo to mój znajomy :)

S@dohi -> Mp5 nie jest dobry na sam początek, tylko na całą gre. Nie zawsze jest tak, że coś co jest SMG nie musi być gorsze od tych takich Główniejszych broni. Mp5 jest dobre, bo jest skuteczne na każdą odległość, szybko się przeładowywuje, 30 naboii, skuteczny strzał robi head`a...szybkostrzelny, mały odrzut...czego chcieć więcej ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
S@dohi -> Mp5 nie jest dobry na sam początek, tylko na całą gre. Nie zawsze jest tak, że coś co jest SMG nie musi być gorsze od tych takich Główniejszych broni. Mp5 jest dobre, bo jest skuteczne na każdą odległość, szybko się przeładowywuje, 30 naboii, skuteczny strzał robi head`a...szybkostrzelny, mały odrzut...czego chcieć więcej ?

Na każdą odległość to na 100% nie jest dobrą bronią. Na średnie dystanse to się jeszcze zgodzę , bo wymiatać nią można ostro. Jednak mając więcej pieniędzy kupuję mp4 lub ak-47. Na mapie treningowej sobie można wytrenować strzelanie tymi brońmi ( zwłaszcza ak - 47 , która jest na poczatku strasznie paskudną bronią , bo potrzeba do niej techniki ). A mp4 z tłumikiem to jest boska broń , o wiele lepsza od mp5 , na dłuższe dystanse ( nie na te bardzo bardzo długie). Wystarczy przykucnąc , chwile wycelować , a pocisk poleci w to miejsce gdzie chcemy. Sam zobacz , zę 1 pocisk jest tam gdze celownik. ( nastepne 2 beda lekko obok)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arnoldzik

Oke, obacze, ale i tak lubie mp5, bo to jedna z moich najulubieńszych broni. No i odziwo do AK-47 zacząłem się przyzwyczajać.

A teraz z innej beczki. Wczoraj sobie zainstalowałem cs`a bo mi sie zachciało zagrać strasznie, jak pomyślałem jeszcze o tym, że kiedyś kolesie niektórzy na serwerach pisali że jestem dobry to tym bardziej mi sie chciało zagrać (miałem taką sytuacje, że byłem na de_dust2 1vs1 z kolesiem co ciągle używał Magnuma (tej sniperki). No i pamiętam, że ja też to sobie kupiłem i zawsze wybiegaliśmy w to samo miejsce i ja raz tak kolesia wyczułem i kucnąłem i koleś head`a dostał ode mnie, ale akcja niesamowita). No i zainstalowałem sobie cs`a, patrze a tu nie chce sie połączyć bo pisze że jest za stary. No to cyk, niech mi Valve sprawdzi najnowszą wersje. Patrze - 1.6. Wbijam sie na counter-strike.pl no i ściągam patcha. No i tak. Pisze że to jest zarówno patch 1.6 jak i instalka Steam`a. Cs mi sie nie spatchował, a jedynie zainstalował sie ten pierdykany Steam. No spoko. Pomimo że słyszałem negatywne komentarze o steam`ie to jednak obaczyłem co to jest. No i akcja tego typu. Bez steam`a wole użycie procesora pokazuje mi 63%. Po włączeniu steam`a mam 6%. No i tu zaczyna się bardziej hardcore`owa przygoda z ojcem, który przez przypadek usłyszał nieocenzurowane słowa z moich ust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arnoldzik

nie wiem czy modki nie będą miały mi tego za złe, ale zapodam wam swoje Custom Config (na razie Bind`y)

bind "F1" "buy; menuselect 4; menuselect 3; buy; menuselect 6; wait; wait; slot10; slot10; developer 1; echo >Colt M4A1<"

Kupuje M4

bind "F2" "buy; menuselect 3; menuselect 1; buy; menuselect 6; wait; wait; slot10; slot10; developer 1; echo >>>MP5<<<"

Kupuje MP5

bind "F3" "buy; menuselect 4; menuselect 3; buy; menuselect 6; buy; buyequip; menuselect 2; buy; buyequip; menuselect 4; wait; wait; slot10; slot10; developer 1; echo >>>Colt M4A1<<<"

Kupuje M4+Kevlar+He Granade

bind "F4" "buy; menuselect 3; menuselect 1; buy; menuselect 6; buy; buyequip; menuselect 2; buy; buyequip; menuselect 4; wait; wait; slot10; slot10; developer 1; echo >>>MP5<<<"

Kupuje MP5+Kevlar+He Granade

bind "F5" "say_team !Wait!"

Mówi do drużyny "!Wait!"

bind "F6" "say_team !Oslaniajcie mnie!"

Mówi do drużyny "!Oslaniajcie mnie!"

bind "F7" "say_team !Szturm!"

Mówi do drużyny "!Szturm!"

bind "F8" "say_team !Pomocy!"

Mówi do drużyny "!Pomocy!"

bind "F9" "say ----->http://www.csdub.friko.pl<-----

Coś ode mnie

bind "F10" "say dzieki"

Mówi "dzieki"

bind "F11" "say Siemanko"

Mówi "Siemanko"

bind "F12" "say sorry"

Mówi "sorry"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Counter jest super gierką, tylko ostatnio zasmuciło mnie wyłączenie serwerów WON, więc musze grać w 1.6 a nie wiem jakie ma wymagania(dopiero updatuje mi steama), mam jednak nadzieje że będzie chodzić ładnie, inaczej bede sie musiał męczyć z instalacją 1.5(już sie boje). Jak dla mnie najgłupszą rzeczą, którą zrobił Valve to było zamknięcie WON, bo pełen błędów steam tylko komplikuje życie.

*************************************************************

No tak, steam mi wyskakuje że mój cd-key jest używany i nie moge grać pomimo tego że mam oryginalnego half lifa generacje i nikomu nie dawałem swojego cd-key'a. Jeżeli miałem jakiś szacunek do Valve to właśnie minął, a gra którą bardzo lubiłem stała sie niedostępna. Dlaczego tak sie dzieje, może mi ktoś powie. Wydawałem 100 zł na coś co teraz nawet nie chce działać, dopóki były serwery WON wszystko było w porządku, a teraz...nie ma nic gorszego od takich rzeczy :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, steam mi wyskakuje że mój cd-key jest używany i nie moge grać pomimo tego że mam oryginalnego half lifa generacje i nikomu nie dawałem swojego cd-key'a. Jeżeli miałem jakiś szacunek do Valve to właśnie minął, a gra którą bardzo lubiłem stała sie niedostępna. Dlaczego tak sie dzieje, może mi ktoś powie. Wydawałem 100 zł na coś co teraz nawet nie chce działać, dopóki były serwery WON wszystko było w porządku, a teraz...nie ma nic gorszego od takich rzeczy :cry:

No i tak to jest z tym Steam'em. Nic na to nie poradzisz - pozostaje tylko powrócić do 1.5 :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...