Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Counter Strike (seria)

Polecane posty

Dziękuję za odpowiedzi mam jeszcze pare ostatnich pytań(mam nadzieje że ostatnich).

1. Jak rozrajac bombe bo podkładac umiem ale rozbroic to juz nie wiem jak.

2. Ta wyszukiwarka serwerów w CSie to najgorsza wyszukiwarka serwerów do gier jaką widziałem :!: Nie pokazuje wszystkich serwerów, nie moge dac to faworites bo po każdym wyłączeniu gry znowu nie mam tam żadnych serwerów, nie działa historia serwerów na których grałem jednym słowem do jest d... .A ASE też mi nie działa ładuje sie 10 minut pisze że jest 20000 serwerów od CSa i nagle pokoazuje 0/0 serwerów znalezinych. Nie dałem żadnych krytreriów do wyszukiwania.

3. Muj windows XP(orginalny :!: ) nie lubi steam i wszystkich gier od niego nie moge wejśc do windowsa mając ikonke włączonej gry (ze steam) na pasku zadań i wejśc spowrotem bo wyskakuje jakis błąd i gra sie wyłancza (też tak macie chyba nie :( )

4. Nie wiem gdzie wpisac ip do serwerów mam pare ip polskich serwerów a nie wiem gdzie wpisac je.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombe rozbrajasz (jesli jestes ct oczywiscie:P ) naciskajac E szybciej to robisz gdy masz narzedzia do tego. Wystarzczy na bombe wskazac celownikiem i E.

Zeby wejsc odrazu na serwer przez IP kliknij tylde (~-pod esc) wpisz "connect adres.ip.serwera " bez cudzyslowu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijając bombę którą wyjaśnił Daqoth :D Nie mam pojęcia co się dzieje z twoją wyszukiwarką... Sam mam winde XP i Steam mi działa normalnie nie mam żadnych błędów opisanych u ciebie.... Może zainstaluj jeszcze raz steama i csa, może to pomoże

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz CSa i steam :( Pliki do CSa czy patche ze steama u mnie długooo ściągały. Jak wychodze do windy gdy mam włączoną którąs gre ze steam wyskakuje błąd o nazwie ,,Engine error,, i coś z DX8 :?

Mam DX 8 zainstalowac do CSa i HL2:?:

Wam wyszukiwarka od CSa działa poprawnie :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluje jeszcze raz tylko tym razem na partycji dysku C bo miałem na dysku E. Mam pytanie jakie połączenie wybrac przy instalacji może to ma znaczenie bo ja wiziołem to co sie samo wybrało steam, przy instalacji zawsze naciskam next> next> itd... Mam stałe łącze 256 kb/s chello i wybrało mi się ISDL i wziołem next chyba.

Wiecie jak można zmienic objętośc partycji dysku bez formata i usuwania danych :?: No bo muj dysk ma objętośc 250 GB mam go podzielone na partycje C, D i E. Partycja C ma objętośc 50 GB zajętych jest 30 narazie.

A reszta D i E po 100 GB prawi nic na nich nie ma. Jak zwiększyc objętośc partycji C :?:

Jakie jest najpopularnijsze forum od CSa w polsce.

Czemu ten temat ma tylko 14 stron niby wszyscy w CSa a tak mało o nim piszą. Zamiast gadac o CSie to tylko gracie :!:

Wracają do CSa wczoraj dostałem pierwszego bana w tej grze na polskim serwie za to że miałem wielkiego farta i jednym strzałem ze snajperki(awp) zabiłem dwuch gości co kucali i obaj dostali heady 8). Pocisk leci dalej po tym jak trafi w ciało nawet realistyczne. Napisałem lol i dostałem bana :? Ci admini są poje....... Piszcie takie żeczy wam też sie przytrafiło takie coś :?:

Nie bedzie kłopotów ze steamem jak odinstaluje i zainstaluje gre :?:

Żeby mi nie napisało że CD key just używany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemartw sie banem...ja dostalem juz pare bo wywolywalem ciekawe reakcje jak wchodzilem na pewien serwer

"o nie to z nowu ten $$%$ z awp wchodzi! wykopcie go! "

co ja poradze ze cos tam potrafie? :twisted: sprobuj wejsc na koreanskie tam jest cisza i niedostaniesz bana za nic :)

ostatnio trafilem na ciekawy serwer...cs ala Quake. bronie porozrzucane po planszy ,amunicja takze ,oraz respy w roznych miejscach i licza sie punkty osobiste nie team :) ciekawa zabawa jak sobie radzisz z coltem i ogolna dysharmonia bo nigdy niweisz kiedy ktos zrespawnuje ci sie za plecami :D

ogolnie steam to czysta glupota ,wiecej z tym problemu niz pozytku a piraci i tak zagraja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracają do CSa wczoraj dostałem pierwszego bana w tej grze na polskim serwie za to że miałem wielkiego farta i jednym strzałem ze snajperki(awp) zabiłem dwuch gości co kucali i obaj dostali heady 8). Pocisk leci dalej po tym jak trafi w ciało nawet realistyczne. Napisałem lol i dostałem bana :? Ci admini są poje....... Piszcie takie żeczy wam też sie przytrafiło takie coś :?:

Też tak miałem :D Nawet trzy razy :wink: , ale to podczas 7 miesięcy gry :) zabie dwóch gości jednym strzałem z awp to prawdziwy rarytas, ale jest to wykonalne. Że mało o CS piszą? Bo w CS-a się gra, a nie o nim pisze :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie steam to czysta glupota ,wiecej z tym problemu niz pozytku a piraci i tak zagraja.

To co nie będe miec problemów z kluczem od steam czy coś :?: Bo nie wiem czy robic reinstalke i odpowiedzcie na mojego posta wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem reinstalke i ściągam już pliki do CSa ze Steam. Urochomiłem Half Lifa 2 zagrałem chwile i moge wejśc do windowsa z gry i wejeśc spowrotem do gry. Wcześniej jak chciałem wejśc spowrotem do gry to sie gra wyłączała. Wiec jestem dobrej myśli i mam nadzieje że też CS będzie już 100% dobrze chodził. Zainstalowałem to tym razem na patycji C. Czy wszystkie gry przez neta będe musiał instalowac na partyji dysku C :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką podkładke do myszki laserowej wybrac bo nie wiem w jakim temacie pisac http://www.angela.pl/index.php?action=Towa...;id_towaru=1285 nie chce by podkładka okazała się droższa od myszki. Recenzje też ma dobre ta myszka http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x...ria,54,2#igbody

Chce miec jak najtaniej myszke laserwą a podkładka z CDA już chyba by do niej nie starczyła.

CS już mi działa po reinstalce i wszystkie serwery się pokazują i faworites nawet działa. Jakie są komendy do wpisania w konsoli by widziec przez zasłone dymą bo słyszałem o tym jak pisali podczas gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam ci Razera Diamodbacka, mam tę myszkę i spisuje się znakomicie... tylko cena jest trochę za wysoka... 200 zł... Jak masz tyle na wydanie to kupuj bez zastanowienia, a jeśli masz nieco mniej polecam ci kilka produktów logitecha, modeli nie pamiętam, ale też dobre myszki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś czuje się na siłach i chciałby wstąpić w szeregi klanu zajmującego się Counter Strike i Counter Strike Source, to zapraszam do zgłaszania się na forum klanu ShadowOps:

www.shadowops.pl/forum

bannerso.gif

pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac ze cs-jest krolem sieciowych strzelanek nie licze Wow-a bo w to nie gralem i nie mam zamieru:D mimo uplywu lat ta gra nic nie stracila ze swojego wdzieku itp... serwerow jest mnostwo ja sam zaczolem grac w cs-a majac 9 lat kolega mnie namowil i tak do dzis niedlugo bedzie 5 lat :Dw wakacje !! CS RZADZI!

:twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma cs-a 1.6 taka "ruska" wersja z botami wszystko w niej jest co w orginalce ale nie masz dostepu do zadnych serwerow jedynie przez lana z kolegami .Ja tak gralem 3 vs 20 botow ale byla Jazdaaa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak sobie zainstalowac ten cofing do CS:S ze strony http://www.esports.pl/?id=post&post_id=1879249246 trzy trzeba otworzyc to w notatniku i wklepywac komenda po komendzie czy może jest inny sposób. Bo ja nie mam żadnego confinga. Aha czy w takiej grze wyłącza sie HDR :?: Bo to fajnie wygląda ale razi wtedy przez to w oczy jak sie wychodzie z pomieszczenia.

Podajcie mi jakiś confing bo nie mam :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak sobie zainstalowac ten cofing do CS:S ze strony http://www.esports.pl/?id=post&post_id=1879249246 trzy trzeba otworzyc to w notatniku i wklepywac komenda po komendzie czy może jest inny sposób. Bo ja nie mam żadnego confinga. Aha czy w takiej grze wyłącza sie HDR :?: Bo to fajnie wygląda ale razi wtedy przez to w oczy jak sie wychodzie z pomieszczenia.

Podajcie mi jakiś confing bo nie mam :!:

:lol:

Configa oczywiście, że masz, mój np. jest umieszcozny w takim oto miejscu:

D:Program FilesSteamSteamAppsTutaj nazwa twojego kontacounter-strikecstrikeconfig.cfg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Nie działa mi to

Robie tak jak napisałeś D:/Program Files/Valve/steam/steamapps/nazwa konta/counter strike soruce/cs strike/cfg/confing

wklejam do tamtego ostatniego pliku confing I nic.

Chyba będe musiał se wydrukawac ten confing co ściągnołem a potem wklepac wszystko po kolei w konsoli :( ech

Aha s2nto pare postów wcześniej pisałeś że szukacie ludzi do klanu czy ja też bym mugł do klanu nadal szukacie ludzi do klanu :?:

I strone podałeś http://www.shadowops.pl/forum/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...