Skocz do zawartości

Najgorsza gra w CDA? [archiwum]


Gość Simba

Polecane posty

Wiem, ze wszystkie gry byly super, ale jaka sie wam najmniej podobala ?

Mi chyba Wnerwiony Dzialkowicz.

:?

Bez przesady... Jest "najlepsza gra w CDA", najgorszą od biedy można tam tez napisać. Ale po co? - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Neo jr.

W sumie nawet niezły pomyśł na temat, ciekawe czy ten temat się przyjmie.

Mnie najmniej podobała (bo nic mi się nie niepodobało, a były tylko gry, które mniej mi się podobały) saga wikingów(chyba taka jest polska nazwa :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze wszystkie gry byly super, ale jaka sie wam najmniej podobala ?

Mi chyba Wnerwiony Dzialkowicz.

Co od niego chcesz? To byl dowcip redakcji taki. Gdybym juz mial typowac, to obstawilbym ktorego Star Treka. Zwyczajnie jakos nie lubie tego Universum i gry w nim osadzone tez mnie nie ruszaja. Ale takiej EWIDETNEJ kichy w historii CDA IMO nie bylo. Bo mozemy dac slabsza gre - ale calkiem slabej to ni cholery :).

PS Odblokowalem ten temat, bo sam jestem ciekaw co bedziecie obstawiac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89
Co od niego chcesz? To byl dowcip redakcji taki. Gdybym juz mial typowac, to obstawilbym ktorego Star Treka.

Tak mnie sie podobał Wnerwiony działkowicz (działa wyjątkowo odstresowująco). Do mnie też nie przemawiał Star Trek i... Tomb Raider (osobiście nie lubię tych klimatów na komputerze wolę zagrać na konsolce w zręcznościówki). Ale jeszcz (oby nigdy) pełnej kichy w CDA nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz

Uhhh... sam nie wiem jaka wytypowac, bo w duzo gier z CDA nie gralem ( do dzis pod łóżkiem zdaje sie leżą :D ), ale z tych co instalowalem to zdaje sie "Saga:Gniew...", Rage Rally i Midnight GT :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co od niego chcesz? To byl dowcip redakcji taki. Gdybym juz mial typowac, to obstawilbym ktorego Star Treka.

Do mnie też nie przemawiał Star Trek i...

Mi się też najbardziej nie podoba Star Trek, niecierpie tego rodzaju gier, nie wiem co w nich jest fajnego :shock: :). A we Wnerwionego Działkowicza da się pograć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhhh... sam nie wiem jaka wytypowac, bo w duzo gier z CDA nie gralem ( do dzis pod łóżkiem zdaje sie leżą :D )

To samo jak ja :) Wogle w połowe moich gier nie grałem :shock: Kupię, kłade na półke i zapominam :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnerwiony działkowicz był całkiem fajny - szczególnie jak zagrało się w niego po ciężkim dniu w szkole, pracy itp. Ale jeśli gra się w niego będąc w dobrym humorze to on jest baardzo przeciętny.

Mnie w całej historii CDA najmniej podobało sie Conquest: Frontier Wars - na niej najbardziej się zawiodłem. Co do Tomb Raidera, to nie był on kichą - pierwsza część była najlepsza w całej, sześcioodcinkowej serii.

Patrząc na półkę z płytami, dorzucam jeszcze do listy "Najbardziej kiepskich gier" Dink Smalwooda - niezbyt udany cRPG.

W zasadzie to tyle - ze wszystkich innych gier cieszyłem się jak mój psiak z nowej piłki :D:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz
Moze DziaBlkowicz jest fajny jak sie chcesz wyzyc po ciezkim dniu, ale ja gralem w dobrym humorze i mnie nudzila. :(

Ja tam gralem w sobote rano ( wiec humor mialem raczej dobry :twisted: ) i jakos mnie nie nudzila :wink: No moze dopiero po jakiejs godzinie jak powtarzalem ja ktorys tam raz :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze DziaBlkowicz jest fajny jak sie chcesz wyzyc po ciezkim dniu, ale ja gralem w dobrym humorze i mnie nudzila. :(

Ja tam gralem w sobote rano ( wiec humor mialem raczej dobry :twisted: ) i jakos mnie nie nudzila :wink: No moze dopiero po jakiejs godzinie jak powtarzalem ja ktorys tam raz :lol:

Wiec albo mamy inny gust albo zgredzieje :lol:

W sumie po glebszym zastanowieniu to Dzialkowic, az taki zly nie byl. :?

A Star Treka nie instalowalem wiec nie wiem jaki byl.Wogóle malo gier z CDA instaluje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vigmyn

Działkowicza to uruchomiłem tylko na chwilę i długo nie grałem. Ale muzyka była niezła :D Najgorsza? Hmm... Mnie najbardziej zdziwiło pojawienie się Daikatany. W swoim czasie była potraktowana gorzej niż teraz Unreal2. W CDA także. Wystarczyło poczytać FPPzone w numerze 50. Pytam się więc: Czemu!?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam CDA rzadko kupuje ale jak juz kupie to czytam przez pare miechow. Gry to sa wporzo szczegolnie teraz (BloodRayne :D Niech bedzie wiecej takich gier AMEN), ale najmniej podobal mi sie ostatni numer z sagą Larry'ego.To bylo kompletne dno, ale tak ogulnie to wporzo giery sa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najmniej podobal mi sie ostatni numer z sagą Larry'ego.To bylo kompletne dno, ale tak ogulnie to wporzo giery sa.

A co ci się w Larrym nie podoba ?

- Nie lubisz przygodówek ?

- Za dobra grafika ?

Dla mnie Larry to jedna z najlepszych gier, które były w CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość messiah

Tak naprawdę nie było w CDA jakieś kompletnej kichy. Mimo wszystko nie podobał mi się Tomb Raider, za dużo skakania szukania czegoś- nuda. Zawiodłem się też na Mobile Force. Uwiera mnie schrzaniona snajperka.

To by były wszystkie, więcej wpadek nie pamiętam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość f.r.e.d.

Jak Wy możecie w ogóle narzekać na gry z CDA? :) A tak na serio - zależy od numeru - choć nie było jeszcze takiego, w którym nie znalazłbym nic dla siebie. Choć dla mnie najważniejszą częścią CDA są teksty, potem kąciki na CD i dopiero po nich pełne wersje. Ale jeśli już mam wybierać, to: Warlords: Battlecry, Turok 2, Wnerwiony Działkowicz :), Wizards & Warriors - to chyba wszystko - a Swat 3 to genialna giera :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mnie najbardziej zdziwiło pojawienie się Daikatany. W swoim czasie była potraktowana gorzej niż teraz Unreal2. W CDA także. Wystarczyło poczytać FPPzone w numerze 50. Pytam się więc: Czemu!?!

No właśnie, jak dali 'Daikaszanę', bo tak niektórzy ją określali, nie miałem jeszcze dostępu do neta, więc nie mogłem się wypowiedzieć na ten temat, ale wreszcie mam okazję. :twisted: W nr 50 pastwili się nad nią niemiłosiernie, suchej nitki niemalże na grze nie zostawili, a w opisie Cover CD z nru z Daikataną przedstawiają ją jako "całkiem dobrego FPSa". Już nie wspomnę o tym, że gdy były jakieśtam przykazania dla twórców gier, czy jakiś tego typu art, grę wstawili jako koszmarny przykład giery, w której ciągle są zbliżenia na nieruchomą twarz bohatera, jakby wyrażała jakieś głębokie uczucia, a wyszło to żałośnie... Tam też wstawili Turoka 2, ale Turok dwójka to akurat bardzo fajna giera. Tak więc czasem ludziska z CDA potrafią być dziwne. Czego to kasa-sponsoring z ludźmi dokonuje... :P:wink:

A jeśli o działkowicza chodzi... CDA z nim ukazało się w piątek, ja grę zainstalowałem w sobotę rano, miałem dobry nastrój. Ku mojemu zdziwieniu (wiecie, nie jestem może mistrzem w młuceniu kretów na czas :P ), przeszedłem grę za pierwszym razem, w 10-15 min. Mimo to zabawę miałem naprawdę fajną, wiadomo że w to się gra bardziej jak we władcę buliona czy inną qrkę wodną, to nie jest gra na długie godziny, niczym Baldur's Gate... Ano właśnie, ciekawe czy w 100. nrze będzie BG... Ale nie sądzę, bo:

1. większość ludzi już to ma (oprócz mnie :wink: )

2. gra, przynajmniej w pierszym wydaniu, była na 4CD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, brew pozorom wcale nie glupi topic... bravo ! Tego tu wlasnie brakowalo ;-) Troche krytyki :twisted: Widzicie ? Nie kazdy poczatkujacy zakladajacy temat musi byc skazany na ostrzezenie czy tam bana.

Moje pozycje to :

:arrow: Star Trek

:arrow: Gunlok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lishoo

To ja się muszę rzucić grą na obronę, po pierwsze Tomb Raider był na maxa wypasiony ale ty pewnie nie zauważyłeś że można roździelczość zmienić na 800x600, Dink Smallwod do najlepszy RPG wszechczasów tylko trzeba było se jakieś mody sciągnąć albo rozumieć lepiej angielsci i humor tam zawarty, a Mobile Forces weź sobie zagraj na sieci a ze snajperką to możesz "trzymac klaiwsz strzału" bo pewnie o to ci chodzi. A w tym temacie nie chodzi jaka TOBIE się gra nie podaoba (bo ta gra to nie twuj typ) tylko jaka gra była LIPNA czyli LIPNA :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BuSSoL

turok 2 syf ? wypas gierka, naprawde fajna

earth sige 2 syf ? tez wypas gierka , nnie znacie sie ^^

dla mnie kaszana najwieksza to ----> deathtrap dungeon , wnerwiony działkowicz, i ..... q2 ^^ (joke joke nie bijcie :P )

8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wacik-madafaka

te ktore sie zainstalowaly, a sie nie uruchomily... a tak wogole, to co ja moge narzekac, jak cda czytam dopiero od 10 nr... wszystkie byly wypasione

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turok 2 syf ? wypas gierka, naprawde fajna

Giera nie była nawet zła, gdyby nie to, że kiedy patrzyło się w górę (myszką), to postać patrzyła w dół i odwrotnie. A możę to błąd tylko mojej wersji? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...