Skocz do zawartości

Metal Ogólnie


Mimizu

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
mam pytanie o rade jakis ciekawych zespolow mam 14 lat i narazie slucham Children of Bodom System of a down SatyrICon, co moglibyscie mi zaproponowac???? :?:
No cóż... Wiele jest ciekawych zespołów :P A zespoły, które wymieniłeś są bardzo różne. Mógłbyś chociaż uściślić, który z tych zespołów ci najbardziej odpowiada. Ale i tak polecam ci ten mały, nieważny i nierozpoznawalny na świecie poza Oświęcimiem zespolik w moim podpisie :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie o rade jakis ciekawych zespolow mam 14 lat i narazie slucham Children of Bodom System of a down SatyrICon, co moglibyscie mi zaproponowac???? :?:

Men, weź sobie poczytaj "Czego Teraz Słuchacie?"...... tam ludzie mają naprawde dobry gust(prawie wszyscy ludzie.....) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie o rade jakis ciekawych zespolow mam 14 lat i narazie slucham Children of Bodom System of a down SatyrICon, co moglibyscie mi zaproponowac???? :?:

Proponuję skorzystać z usług www.last.fm . Po założeniu tam konta poznałem kupę zespołów, przestałem również paru słuchać :)

Jak masz 14 lat - będzie cię rajcowały takie rzeczy, jak CoB, SOAD, Korny czy inne Slipgnioty. Sam poznawaj muzykę, bo to, co innym się podoba, nie musi tobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie o rade jakis ciekawych zespolow mam 14 lat i narazie slucham Children of Bodom System of a down SatyrICon, co moglibyscie mi zaproponowac???? :?:

Proponuję skorzystać z usług www.last.fm . Po założeniu tam konta poznałem kupę zespołów, przestałem również paru słuchać :)

Ja polecam jeszcze www.pandora.com
Jak masz 14 lat - będzie cię rajcowały takie rzeczy, jak CoB, SOAD, Korny czy inne Slipgnioty. Sam poznawaj muzykę, bo to, co innym się podoba, nie musi tobie.
Hej, to była niegrzeczna uwaga... Co ma wiek do muzyki? Ja w wieku 13 lat słuchałem już Pink Floyd, których muzykę uważa się za "dojrzałą" :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj sobie Behemoth ewentualnie Vader-grają super. Poza tym zgadzam się że nie warto wzorować się na czyichś gustach. Moim kolegom podoba się Korn ja lubie norweski black-mówią że ze mnie nie metal a pozer. Nie przejmuj się takimi ludźmi a na pewno znajdziesz dobre zespoły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim Core jesteś?

Taki mały teścik dla trochę taniej zabawy, jakim jesteś corem xD 36 pytań in english ^^

Mi wyszło, że jestem metalcore. Z czym się nawet zgodzę. Bo jednak metalcore słuchałem chyba najwięcej. ;]

Jak masz 14 lat - będzie cię rajcowały takie rzeczy, jak CoB, SOAD, Korny czy inne Slipgnioty. Sam poznawaj muzykę, bo to, co innym się podoba, nie musi tobie.

Children of Bodom? A co jest złego w tej kapeli? Bo jak dla mnie nic. Wręcz przeciwinie, bardzo dobry zespół i grają dobrze. Może nie są jakąś moją specjalnie ulubioną kapelą, ale zestawiać ich przy takich zespołach jak SOAD, Slipy, czy Korny to trochę nie bardzo ;]

Przyznaję, że w wieku 14 lat słuchałem jeszcze Systemu, czy Slipów, ale stopniowo zaczałem poznawać hardcore, czy melodic death ;] WIęc proszę nie mówić, że tylko takie cosie rajcują czternastolatków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jakim Core jesteś?

Taki mały teścik dla trochę taniej zabawy, jakim jesteś corem xD 36 pytań in english ^^

Mi wyszło, że jestem metalcore. Z czym się nawet zgodzę. Bo jednak metalcore słuchałem chyba najwięcej. ;]

Wyszło mi że jestem:

Mathcore 79%

Metalcore 67%

Choć bardziej czuje się metalcore. Przynajmnije dobrze, że emocore mam najmniejesze, na co przeciwnie wskazywałyby moje kudły. :P Zresztą co ma wygląd...

A co od zespołów. Gust sam przyjdzie, jeśli bedziesz otwarty na nowe horyzonty i nie będziesz zamykał się w 4 scianach jednej konwencji. I taki news warty odnotowania. Nigdy nie byłem kinder <fanfary> :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardcore 92%

Grindcore 63%

Deathcore 54%

Metalcore 46%

Mathcore 33%

Emocore 13%

Przerzucić Grind gdzies na koniec i będzie w miarę spoko =]

Problem jest taki, że słucham wszystkiego, od różnych tanich bleków i wjebiecikorów, przez jazz, post-rock po Nelly Furtado i Dżastina - więc takie quizy specjalnie w tym przypadku sensu nie mają. Jak coś jest dobre (choć może raczej, jak coś mi sie podoba, mimo że jest totalną szmirą ;) ) to tego słucham i można mi naskoczyć.

I to samo polecam temu ziomkowi tam wyżej =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pytania kretyńskie, bo wtedy wiadomo gdzie jest emo a gdzie grindcore :D Starałem się byc obiektywnyi wyszło mi:

You scored as Grindcore.

speed maniac, "I don't care how play as long as we do it fast!" - your credo :)

Grindcore 75%

Deathcore 71%

Hardcore 58%

Metalcore 42%

Mathcore 17%

Emocore 4%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze podejście "na jaja":

You scored as Deathcore.

metal music roxxxor! you have long hair, wear leather trousers and like headbanging!

Deathcore 100%

Grindcore 83%

Hardcore 67%

Metalcore 33%

Emocore 17%

Mathcore 0%

drugie, nieco mnie (ale i tak naciągane, zważywszy, że core-u za bardzo nie słucham :) ):

You scored as Metalcore.

you like melodic but also heavy stuff, you are probably into metal too

Metalcore 88%

Mathcore 63%

Grindcore 54%

Deathcore 50%

Hardcore 42%

Emocore 17%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wyszło takoż:

You scored as Metalcore.

You like melodic but also heavy stuff, you are probably into metal too.

Metalcore 67%

Hardcore 38%

Mathcore 29%

Deathcore 29%

Emocore 17%

Grindcore 8%

Cóż mogę rzec? Poniekąd się to zgadza, zawsze bowiem byłem delikatnym chłopcem o bogatym życiu emocjonalnym, ale połowy pytań i tak pewnie nie zrozumiałem, więc strzelałem na czuja. Tak czy inaczej teścik fajny, można częściej czymś w ten deseń zarzucać. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jak masz 14 lat - będzie cię rajcowały takie rzeczy, jak CoB, SOAD, Korny czy inne Slipgnioty. Sam poznawaj muzykę, bo to, co innym się podoba, nie musi tobie.

Children of Bodom? A co jest złego w tej kapeli? Bo jak dla mnie nic. Wręcz przeciwinie, bardzo dobry zespół i grają dobrze. Może nie są jakąś moją specjalnie ulubioną kapelą, ale zestawiać ich przy takich zespołach jak SOAD, Slipy, czy Korny to trochę nie bardzo ;]

Przyznaję, że w wieku 14 lat słuchałem jeszcze Systemu, czy Slipów, ale stopniowo zaczałem poznawać hardcore, czy melodic death ;] WIęc proszę nie mówić, że tylko takie cosie rajcują czternastolatków.

Wiesz, najczesciej łącznie z nu metalem, takie dzieci chcą być tru i słuchają sobie CoF czy CoB. Też nic do tego zespołu nie mam, ale poprostu nie słucham

Deathcore 71%

Grindcore 58%

Metalcore 54%

Hardcore 38%

Emocore 4%

Mathcore 0%

Hmm, tej listy słucham tylko grindu ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się być obiektywny, i wynik jest nawet, nawet zbliżony do realności ^_^

You scored as Metalcore.

you like melodic but also heavy stuff, you are probably into metal too

Metalcore

96%

Hardcore

50%

Mathcore

50%

Deathcore

50%

Grindcore

42%

Emocore

38%

Tak naprawdę Deathcore powinno być przynajmniej o oczko wyżej, a emo o parę ładnych procent mniej, ale test sam w sobie ciekawy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.Sam za znawce muzykie sie nie uwazam 8) wiec was pytam.Czy Linkin Park zalicza sie do metalu czy alternatywy?

Metal to rapcore/crossover/teraz [niestety] to już emo...

BTW DISTURBED to jaki gatunek?? Bo po mojemu hardrock, ale też są głosy, że nu, heavy, hardcore, rapcore(LOL)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grindcore 83%

Deathcore 71%

Metalcore 67%

Hardcore 29%

Mathcore 29%

Emocore 8%

Hmm hmm sam nie wiem jestem lekko szokowany :) zawsze uwazalem ze nie jestem az tak ekstremalny...eh :roll: ide posłuchac sobie necrophagii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie lubię metali :x ....... ba nienawidzę ich.Uważam ich za długowłosych ochlaptusów wlewających w siebie hektolitry wina tylko po to by z gracją osunąć się pod najbliższym drzewem.Ubierają się w te czarne skóry bizonów i cały czas z ponurą miną szepczą coś pod nosem(pewnie jakieś modlitwy do Lucyfera albo Belzebuba).Nic ich nie interesuje oprócz kolejnej czarnej mszy w pobliskim bunkrze i to jak zdobyc na nią kolejnego bogu ducha winnego kota. Cała rodzina przez nich płacze (głównie Babcia- "Michaś co się z toba dzieje przecież kiedyś tak chętnie chodziłeś ze mną na gorzkie żale").Nie uczą się ,ale aby zakryć swą pustotę intelektualną udają buntowników którym na niczym nie zależy.Mówią "szkoła mnie ogranicza" ............a mama płacze ("Michaś przecież ty nie zdasz"). O narkotykach i innych szatańskich specyfikach nie wspomnę którymi odurzają się na swych orgiach.............ale nadchodzą święta więc co doradzicicie mi abym was chociaż zaakceptował na czas świąt i przestał na was polować ( uratujecie w ten sposób wiele włosów metali)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię metali :x ....... ba nienawidzę ich.Uważam ich za długowłosych ochlaptusów wlewających w siebie hektolitry wina tylko po to by z gracją osunąć się pod najbliższym drzewem.Ubierają się w te czarne skóry bizonów i cały czas z ponurą miną szepczą coś pod nosem(pewnie jakieś modlitwy do Lucyfera albo Belzebuba).Nic ich nie interesuje oprócz kolejnej czarnej mszy w pobliskim bunkrze i to jak zdobyc na nią kolejnego bogu ducha winnego kota. Cała rodzina przez nich płacze (głównie Babcia- "Michaś co się z toba dzieje przecież kiedyś tak chętnie chodziłeś ze mną na gorzkie żale").Nie uczą się ,ale aby zakryć swą pustotę intelektualną udają buntowników którym na niczym nie zależy.Mówią "szkoła mnie ogranicza" ............a mama płacze ("Michaś przecież ty nie zdasz"). O narkotykach i innych szatańskich specyfikach nie wspomnę którymi odurzają się na swych orgiach.............ale nadchodzą święta więc co doradzicicie mi abym was chociaż zaakceptował na czas świąt i przestał na was polować ( uratujecie w ten sposób wiele włosów metali)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię metali :x ....... ba nienawidzę ich.Uważam ich za długowłosych ochlaptusów wlewających w siebie hektolitry wina tylko po to by z gracją osunąć się pod najbliższym drzewem.Ubierają się w te czarne skóry bizonów i cały czas z ponurą miną szepczą coś pod nosem(pewnie jakieś modlitwy do Lucyfera albo Belzebuba).Nic ich nie interesuje oprócz kolejnej czarnej mszy w pobliskim bunkrze i to jak zdobyc na nią kolejnego bogu ducha winnego kota. Cała rodzina przez nich płacze (głównie Babcia- "Michaś co się z toba dzieje przecież kiedyś tak chętnie chodziłeś ze mną na gorzkie żale").Nie uczą się ,ale aby zakryć swą pustotę intelektualną udają buntowników którym na niczym nie zależy.Mówią "szkoła mnie ogranicza" ............a mama płacze ("Michaś przecież ty nie zdasz"). O narkotykach i innych szatańskich specyfikach nie wspomnę którymi odurzają się na swych orgiach.............ale nadchodzą święta więc co doradzicicie mi abym was chociaż zaakceptował na czas świąt i przestał na was polować ( uratujecie w ten sposób wiele włosów metali)

Chcesz rad? Najpierw poczytaj regulamin KM, jeżeli chcesz się tu wypowiadać.....poza tym cały Twój post to JEDEN WIELKI STEREOTYP

Rada nr.2 Może wraz z swoimi elo melo ziomasami którzy nic tylko opiertentego się pod najbliższym przystankiem wygłaszają swoje "prafdy rzyciowe" na poziomie średnio rozgarniętej ameby i ubierają się w szmaciaste spodnie, w których wyglądają jakby mieli pod spodem pampersa, nie interesując się niczym poza tym, jak zdobyć trochę "hajsu" na kolejnego skręta albo działkę*** zaczniesz uczyć się dokładniej (żeby wypełnić "pustkę intelektualną") i BYĆ MOŻE poznasz wtedy takie słowo jak "tolerancja" czy "stereotyp" ...........

***to co wytłuszczone, to właśnie stereotyp, chciałem Ci pokazać, ile tak naprawdę prawdy w nich tkwi...Ave

P.S szanowne grono moderatorskie - mam nadzieję, że nie byłem za eee...ostry? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...