Skocz do zawartości

Metal Ogólnie


Mimizu

Polecane posty

I sam byś się lepiej wypowiedział, bo nie każdy Cię zna tak dobrze jak Cardi :P

To było do mnie? :D Nie no, ja tak o zarzuciłem tematem, bo KM schodzi na psy i tylko w "CZego teraz słuchacie" ktoś coś pisze :? Ja się na black metalu nie znam to się nie wypowiem :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Banda oszołomów ganiająca w majtkach i futrach z toporami po lesie. Miejcie ludzie rozum...

A tu się zgodzę. ;) Może i też się narażam, ale ja też tak odbieram BM :P BTW. która odmiana metalu dla prawdziwków to nie jets 'bieganina z toporami po lesie' :D lbo inaczej - w której odmianie jest rozum ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black metal to tylko otoczka do prymitywnej nuty. Wiem, narażam się na ostrzał ze strony prawdziwków, ale tak odbieram cały nurt BM. Banda oszołomów ganiająca w majtkach i futrach z toporami po lesie. Miejcie ludzie rozum...

Polecam te dwa zestawienia najglupszych fotek blackmetalowych:

http://www.ruthlessreviews.com/top10/10blackmetal.html

http://ruthlessreviews.com/top10/10blackmetal2.html

Komentarze autora sa przednie, po prostu mistrzowskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem raz fajny teledysk (nie wiem co to było...). Kilku oszołomów z umalowanymi na czarno-biało twarzami ganiało po lesie z pochodniami (w dzień! :lol: ) i jeden miał taki bardzo mroczny kapelusz na łbie a'la Gandalf czy inny Merlin 8) Do tego jeszcze jakieś ruiny :lol: :lol: :lol: To był niesamowicie mroczny i true teledysk :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem raz fajny teledysk (nie wiem co to było...). Kilku oszołomów z umalowanymi na czarno-biało twarzami ganiało po lesie z pochodniami (w dzień! :lol: ) i jeden miał taki bardzo mroczny kapelusz na łbie a'la Gandalf czy inny Merlin 8) Do tego jeszcze jakieś ruiny :lol: :lol: :lol: To był niesamowicie mroczny i true teledysk :D

No to był już osławiony teledysk Immortal. tak wogóle to od Immortala wara, mimo wszystko 8) Wiem, czemu nie przepadacie za BM, wszakże nikt nie gra tak dobrze jak SOAD xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black metalowcy są dla mnie po prostu śmieszni. Zawsze oglądanie zdjęć tych ultra trve mhrocznych kapel wprawiało mnie w dobry humor, podobnie jak ludzie słuchajacy tych zespołów i przejmujący na siebie całą tę mhroczną otoczkę i oczywiście traktujący to śmiertelnie poważnie. A sama muzyka? W zasadzie też śmieszna. Darcie mordy o szatanie i zabijaniu dziewic, to coś na co można patrzeć w zasadzie tylko z politowaniem. :)

Ale żeby nie było mówię tutaj tylko o tych black metalowych zespołach, co tworzą wokół siebię wiadomą otoczkę, bo mimo wszystko znajdą się tez normalne ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie jeszcze gadać o tym, jakie majtki nosicie i dlaczego frotowe... :twisted:

Ja Was normalnie pozabijam. Gadać o MUZYCE a nie fanaberiach związanych z 'modą metalową'.

I said.

No i zniszczyłeś rozwijający się temat :) A przeciez moda metalowa ma coś wspólnego z metalem, a to temat metal ogólnie.

No dobra zostawmy to. Moderator ma zawsze racje :) Co do blackmetalu, to nieznam się zbytnio. Znam tylko 2 zespoły: Cradle of filth i Dimmu Borgir. Choć na codzień nie słucham harkorowo ciężkich odmian metalu, do tych kapel powracam co jakiś czas. A co do tej całej otoczki, to mnie ona zbytnio nie przeszkadza, choć niektóre stroje wogóle mi sie nie podobają. Wole gotyckie :P Poza tym wszyscy pamiętają tą aferę z Gorgoroth :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wszyscy pamiętają tą aferę z Gorgoroth :roll:

Ja o niej nawet nie słyszałem. A może i słyszałem, ale nie kojarzę...

I tu też się zgodzę, że przezcież jak ktoś nosi stringi nabite ćwiekami to ma to coś wspólnego z metalem :D:D

BTW. Ja tam ostatnio też przestałęm zwracać uwagę na tę mega-trv-mhoczną-otoczkę wokół metalu i jest dla mnie bardziej samą muzyką, aniżeli całym życiem.

Nijak moje poglądy się nie zmieniły. No może tylko tylko, że tehno jest do bani :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wszyscy pamiętają tą aferę z Gorgoroth :roll:

Ja o niej nawet nie słyszałem. A może i słyszałem, ale nie kojarzę...

Hmm no grali koncert w Krakowskiej siedzibie TVP bodajze i zostali oskarzeni o obraze uczuc religijnych, bo podczas koncertu staly krzyze z zywymi ludzmi na nich, oraz lala sie sztuczna krew i walaly glowy swin czy kozlow (kupione z ubojni :wink:). Wypasy takie byly, bo o ile dobrze pamietam to nagranie z tego koncertu mialo zostac wydane jako DVD.

Ja osbiscie BM wogole nie slucham, dosc szerokim lukiem wrecz obchodze, mimo ze wiekszosc kumpli jednak lubuje sie w tych trve klimatach. Ja tam wole dobrego defiurka sobie zapuscic badz cos bardziej lajtowego - thrash, power lub heavy. Wyjatkiem (potwierdzajacym regule) sa dwie plyty MayheM. Ale to chyba bardziej z sentymentu niz dlatego ze mi sie one naprawde podobaja :wink:

(Ale najlepsze to sa pieszczochy nabijane 10cm gwozdziami :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Ja tam ostatnio też przestałęm zwracać uwagę na tę mega-trv-mhoczną-otoczkę wokół metalu i jest dla mnie bardziej samą muzyką, aniżeli całym życiem.
Dokładnie, tyle, że dla mnie muzyka jest całym życiem :) Choć nie ograniczam się do metalu i rocka. Kiedyś ubierałem się cały na czarno, glany i wogóle metalowiec jak z obrazka :) Odkąd zacząłem edukację w liceum jeszcze nie zdażył się dzień, żebym poszedł ubrany w czarne ciuchy. Złagodniałem trochę z wiekiem :P

No dobra, bo znów zchodzę na temat mody i sHChypp tym razem naprawdę zabije :twisted: Polecałbym do tego takie pieszczochy jak ma ten pan powyżej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no grali koncert w Krakowskiej siedzibie TVP bodajze i zostali oskarzeni o obraze uczuc religijnych, bo podczas koncertu staly krzyze z zywymi ludzmi na nich, oraz lala sie sztuczna krew i walaly glowy swin czy kozlow (kupione z ubojni :wink: ).

Aaaa... O to chodzi... To wiem, wiem. Jeno wtedy jeszcze nie kojarzyłem żadnego zespołu metalowego/gotyckiego/hardcorowego :P

Ogólnie to mimo tego, że było to sztuczne/wzięte z ubojni do teraz mam uprzedzenia do tego co tam się dzialo. Nie lubię tego. Mhroczny-trv klimat... :/ Kto to w ogóle wymyślił :D

Żniwiarz umysłów - no i weź gadaj z takim co na całej ręce ma ćwieki :P

master Raziel - cóż, dla mnie muzyka nie jest całym życiem ;] Moje życie ma wiele innych aspektów. Metal to tylko taka wisienka na torcie :) A ta wisienka leży na części nazywanej "mania na punkcie Depechów" :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAtrol-- wiele słysze na temat Depesh Mode, ale żadnych płyt nie znam. Mógłbyś jakieś polecić?

Dla mnie nie ma dnia żebym nie słuchał jakiegoś kawałka. Głownie rock i metal, ale coś innego też się trafi.

Co do tego występu Gorgoroth, to myslę, że na tej aferze to zyskał tylko więcej fanów :) Moim zdaniem to było przegięcie, ale traktowałbym to z przymrużeniem oka, a o treści satanistyczne swego czasu oskarżano Led Zeppelin :)

Ćwieki są fajne, ale IMO płaskie--piramid, czy jakoś tak. Sam takowe posiadam, ale nie na całą rękę oczywiście :)

ps. nie zauważyłem, że tym postem dołączyłem do grona ludzi :) Fajnie, że akurat w KM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mówie to co czuje czyli że metali eliminuje. wqrwia mnie to jak idzie panna w kiecce a tu [beeep] glany latem 30 stopni a te [beeep] zapierdalajo w glanach jedno mnie ciekawi czy wam w nich nie jest zagorąco buehe??a to że nie lubie metali spowodowane jest tym Że wy poprostu nieakceptujecie nawet normalnych ludzi musicie ich obgadac za plecami ja np ubieram sie na niebiesko i bialo nie mam innych ciuchow bo poprostu kocham te kolorki i kiedys jechalem autobusem z kumpelo i zaczeły pierdolić do nas eh... mniejsza z tym co 2 metalki wiec my kulturalnie do nich podeszlismy i w autobusie zaczelissmy sie napierdalac ich jedyną bronią byly te pojebane glany buieheh chyba ppo to je tylko nosicie a mojom ostre dlugie pazurki niezle jej twarzyczke porysowalem ołłł jee dlatego zawsze i wszędzie Gumowy Jaś metali gnębic bedzie hahahha brudasy;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disturbed? Moim zdaniem to metal. I to bardzo fajny. Nie za ciężko, nie za lekki. Ot, taki luzwnik. Miło się słucha. Biggest and the Best oraz Do what I say to moje ulubione kawałki. W DWIS najfajniejszy jest ten dzieciak... :D

Ziomuś, jestem stuprocentowo pewny, że coś poknociłeś. Nie chodziło Ci raczej o Clawfingera ? "Do what I say" zaczynające się dziecięcym głosem pochodzi z "Use Your Brain", a "Giggest & the Best" znalazło miejsce na trzecim LP: "Clawfinger"... Czyż nie tak? :twisted:

Disturbed reprezentuje troszkę inny typ muzyki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o rodzaju muzyki granym przez zespół Disturbed? Czy to jest metal czy tylko hard rock? Bo sam w końcu już nie wiem. Prosze o rzetelną odpowiedź. )bo nie wiem czy się brać za poznawanie tego zespołu :))

Ja słyszałem tylko jedną piosenkę Disturbed "Voices" ( IMO niezła), więc trudno wydać mi obiektywny osąd na temat tego zespołu. Mnie się wydaje, że metal to nie jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś, jestem stuprocentowo pewny, że coś poknociłeś. Nie chodziło Ci raczej o Clawfingera ?

Zabij, ale tak. Zawsze mi się te dwa zespoły myliły... I chyba już mi tak zostanie :/ Ale tak, moja pomyłka.

Moze chlopak ma zle podpisane empecze ;/.

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. mam mały problem, otóż widziałem kiedyś taki jeden teledysk w "Hell's Kitchen" na Vivie Polskiej, lecz nie pamiętam nazwy ów zespołu...

Tak więc chciałbym, by ktokolwiek mi pomógł... zdaję sobie sprawę, że bez dokładniejejszych informacji nic nie zdziałacie - więc:

W teledysku śpiewało dwóch wokalistów, gdzie drugi był gościnnie i na 100% był to wokalista Dimmu Borgir, natomiast ten pierwszy - w krótkich czarnych włosach z bródką - czasami pokazany w czarnym płaszczu - owijajacy się wokół jakiejś niewiasty :twisted: . Wokalista Dimmu Borgir był ukazany jako szatan zabawiający się z czaszkami i bliżej nieznaną czarną cieczą :twisted: . Scenerią dla teledysku było opuszczone miasto w kilmatach post-apokaliptycznych, a rzecz działa się na dachu jednego z wieżowców. Teledysk był utrzymany w pomarańczowo-czarnych kolorach.

Zespół bodajże ze Skandynawi...

Myślę, ze dość szczególowo opisałem teledysk :D jak również myśle, że ktoś rozpozna o jaki mi zespół chodzi i mi pomoże...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teledysku śpiewało dwóch wokalistów, gdzie drugi był gościnnie i na 100% był to wokalista Dimmu Borgir,

Kamelot? Na nowej plycie maja kawalek z krzykaczem Burgerow jako gosciem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...