Skocz do zawartości

Metal Ogólnie


Mimizu

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Jeśli myślimy o tym samym, to zespół nazywa się Amteria, a ściągnąć można chyba z oficjalnej strony tego zespołu (tak mówi mój znajomy ;)).

No to wygląda na to że myślimy o tym samym ;) Dzięki wielkie za poszlakę! Zespół nazywa się dokładnie Ametria, ale w googlach znalazło mi oficjalną stronę, dalej było już prosto. Ściągnąłem sobiem 60 Mb teledysk pt. "Hiszpański hicior" :D Jeszcze raz dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludki! Mam dla Was wielką prośbę. :) Otórz jedna z moich koleżanek z uporem maniaka stara mi się wmówić, że Slayer gra death metal. Nie wiem, może to ja jestem głupi, ale dałbym sobie ściąć włosy, że Slayer gra thrash. :P A więc prośba polega na tym, żeby ktoś, kto mógłby mieć większy ode mnie autorytet wytłumaczył jej, dlaczego Slayer do thrash, a nie death. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba Ba BA.... bo slayer gra trash/def metal zależnie od płyty i utworu ^^ ..

Mimiz nie wszystko można zaszufladkować pod jedną kategorię. taki inflames experymuntuje cały czas więc co grają ? Ambient ^^ :wink: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie slowa "bootleg" i "oficjalny" kloca sie :) Nie wiem co to byly za plyty po 15 zeta

CormaC być może to była płyta Acid Drinkers Varran Strikes Back - Alive ?

A co do tej strony co podaliście to pierwszy raz to widzieliście ? Przeciez to jest stare jak świat;]

a w wakacje udało mi się zdobyć Slayer- Seasons in the abyss genialny album

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślimy o tym samym, to zespół nazywa się Amteria, a ściągnąć można chyba z oficjalnej strony tego zespołu (tak mówi mój znajomy ).

Mowicie o tych dresach grajacych na gitarach, perkach i z hardcorowym wokalem? No to ametria to sie zwie.

Hmm a www.audiofind.ru nie jest legalne ?

Wedlug rosyjskiego prawa chyba jest, wg polskiego - nie.

A więc prośba polega na tym, żeby ktoś, kto mógłby mieć większy ode mnie autorytet wytłumaczył jej, dlaczego Slayer do thrash, a nie death.

Dlatego, ze nie maja odpowiedniego niskiego wokalu, odpowiednio nisko przesterowanych gitar, a perkusja chodzi za wolno. Zreszta, nie wiem, jak gra slayer, bo ngdy mi sie nie podobalo jak grali ;-/.

bo slayer gra trash/def metal zależnie od płyty i utworu ^^ ..

Bueehehehehehehehehe.. speed metal i thrash od 1984 roku gdzies tak

taki inflames experymuntuje cały czas więc co grają ?

Teraz np graja nu-metal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludki! Mam dla Was wielką prośbę. :) Otórz jedna z moich koleżanek z uporem maniaka stara mi się wmówić, że Slayer gra death metal. Nie wiem, może to ja jestem głupi, ale dałbym sobie ściąć włosy, że Slayer gra thrash. :P A więc prośba polega na tym, żeby ktoś, kto mógłby mieć większy ode mnie autorytet wytłumaczył jej, dlaczego Slayer do thrash, a nie death. :D

powiedz jej ze masz wiecej postów :ddddddd no dobra. najprostszy przykład: nie growlowane wokale co jest prawie w każdym deathu. no tak, kolezanka moze ci powiedziec "A Entombed?" na przykładzie Entombed - oni nie grają zupełnie czystego deathu a death rock, death'n'roll, wiec ta nieczystość/czystość? to wynik polaczenia z innym gatunkiem, ale ona może powiedzieć, że to w takim razie polaczenie deathu z thrashem. no i tu mamy zonka :D. zostaja nam gitary: szybkie, ostre i ciezkie, ale czy nie za mało ostre i ciezkie na death?? i może nieco zbyt melodyczne momentami

oprócz tego można wejść tu...: http://www.metal-archives.com/band.php?id=72

a wogle to bueheh zapraszam na tą strone:

http://www.ruthlessreviews.com/top10/10blackmetal.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio, po obejrzeniu w telewizji teledysku zainteresowała kapela Sinergy. Gitarzysta Children of Bodom, perkusista In Flames i kobiecy wokal (z resztą pani Kim Goss ma podobno coś wspólnego z Dimmu Borgir, choć nie przypominam sobie, by Dimmu kiedykolwiek miało w składzie kobietę - wiecie coś na ten temat?) to już zapowiedź ciekawa sama w sobie, a wychodzi to wcale nie rozczarowująco. Jeśli ktoś wie coś ciekawego na temat tej kapeli czekam na komentarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w db byla kobita i to byla wlasnie kim

a karaoke stare jak swiat :D

co do sinergy, pan z in flames tam juz nie wystepuje, chociaz bylo pare ciekawych osobistosci, chociazby basista arch enemy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tego jeszcze tu nie było :wink:

Lubicie karaoke (leci muzyczka, tekst, a Ty spiewasz)? Nie? To posłuchajcie:

http://www.dr.dk/skum/cigarfar/growl.asp

PS. Mam nadzieję, że to odpowiedni dział dla tego wątku.

dajcie mu dwieście opakowań psiej karmy do zjedzenia...

Nastepny twoj taki wyskok i ladujesz w ostrzezeniach :* - eRyahXa0S/Darth Wojtex

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinergy, niegrają niczego powalającego ale słucha sie ich przyjemnie, czasem udaje się im zrobić "klimacik"..

Ostatnia płyta i Suicide są niezłe(suicide najlepszy wg mnie)

PS: Wojtek Szerszeniu :twisted:

Feo, geju :* - eRyahXa0S/Darth Wojtex

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dywagacje na kilka chwil przed pojawieniem się 10. płyty Paradajów w sklepach... Tym razem na temat Symbol of Life, czyli 9.

Ogólnie rzecz biorąc stwierdzam, że na Symbol of Life nie ma mnóstwa świetnych kawałków, które znalazły się na singlu. Bo sam singiel składa się z samych zabójczych utworów, których na longplayu nie ma: Small Town Boy (cover, ale najlepszy w karierze PL), Xavier i I Can Hate You.

Gdybym miał robić zestawienie 5 najlepszych utworów z tych płyt, to byłyby to:

1. Erased

2. Small Town Boy

3. No Celebration

4. Pray Nightfall

5. I Can Hate You

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie KAT'a pojawił sie news mówiący o.....odejściu Romana z kapeli >_< Ni wiem ile osób lubiło ten zespół, ale mysle że to dobry watek do zapostowania tego......to juz nie będzie ten sam KAT [yup - bedzie nowy wokalista >_>]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie mój pierwszy post w tym dziale :) ,od wczoraj (sobota), zacząłem słuchać metalu, Iron maiden, i coraz bardziej mi się to podoba. Bardzo podoba mi się "The aftermath". Kometować utworów jeszcze nie będe, bo dopiero co zacząłem tego słuchać i się nie znam za bardzo :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Of Metal
Na oficjalnej stronie KAT'a pojawił sie news mówiący o.....odejściu Romana z kapeli >_< Ni wiem ile osób lubiło ten zespół, ale mysle że to dobry watek do zapostowania tego......to juz nie będzie ten sam KAT [yup - bedzie nowy wokalista >_>]

Ja to ujme tak: Musiałbym dopiero posłuchać nowego wokalisty i ocenić go, może akurat wyjdzie to KATowi na dobre? Chociarz to już nie będzie ten sam KAT... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie w tej sprawie jest takie, że panowie powinni sobie odpuścić i nie kombinować ani jednego KATa bez Romana, ani drugiego bez Luczyka. Jak chcą grać, to niech grają, ale na co im na siłę posiłkować się nazwą KAT? Po więcej informacji i opinii na ten temat zapraszam na oficjalną stronę (www.kat.art.pl) i forum (http://forum-muzyczne.net/viewtopic.php?t=12312&postdays=0&postorder=asc&start=0)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

No ludziska. Kolejny wielce yntelygentny pan wyraził swoją wielką wiedzę na temat subkultury metalowej.

http://brudasy.republika.pl/

Proponuję zasypać Pana mailami gratulującymi wysokiego IQ. Co też już uczyniłem...

Smuci fakt istnienia aż takiego wysokiego stopnia imbecylizmu w społeczeństwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Ja [beeep]. Skąd się biorą tacy ludzie i z kąd oni mają taką opinię o metalach?

Skąd się biorą ? Ano z porodówek... Żyją obok nas, trując nam życie smrodem swojej egzystencji.

Wczoraj właśnie marzyło mi się takie mini commando złożone z utralewicowych radykałów, uzbrojonych po zęby, eksterminujących to g_ówno bez mrugnięcia okiem... Utopia Panowie, utopia - niemożliwa do osiągnięcia - ale pomarzyć warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...