Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tempozan

Komputer do 3900zł

Polecane posty

w Polsce ogólnie jest krucho z fajnymi firmami chcesz coś wypasionego to najlepiej samemu sobie sprowadzić -polska rzeczywistość

dragon to jaki sprzęty wybrałeś mam nadzieję ,że skłoniłeś się do tej na i7 bo zła to ona na pewno nie była

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestet nic poza grafiką już zmienić nie mogłem :(, mam wiec Geforca GTX 275 od Geinwardu. Ale tego posta pisze do was ze sarego kompa jeszcze. Poniewasz: Wczoraj przyjechałem. podpiołem nowego ciesząc się jak dziecko, odpaliłem Call of Jureza, po 2 - 3 godzinach grania komputer zgasł. Zawiozłem go dziś do sklepu. A następnie spojrzałem na karte gwarancyjną (Gościu zrobił mnie w konia): Kupił mi Modecom Feel 500w. A przeciesz gadałem mu że chce Szefa lub OCZA. Gościu obiecał mi przetestować PC i zobaczy czy u niego też gaśnie. mam nadzieję że sprawa sie wyjaśni. Mój sprzęt jest wypsiany kilka stron wcześniej w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to "gościu" ładnie Cię zrobił. Gościu nie wie, że taka konfiguracja połączona z owym Feel'em może się źle skończyć? Ja na Twoim miejscu po dorwaniu gościa w swoje tryby zrobił bym mu z 4-liter jesień średniowiecza. Sorry, że tak ostro ale takie zachowanie jest przykładem skrajanej niekompetencji w temacie a autor tegoż zachowania nie powinien brać się za składanie komputerów. Ludziom tylko problemów może przysporzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim urządź sprzedawcy scenę jakiej jeszcze w życiu nie widział, żeby do końca życia wiedział do czego się nadają Feel-e (do komputerów low end jakby się ktoś pytał) no i zmuś go, żeby Ci wymienił ten zasilacz, bo z nim ten sprzęt za długo nie podziała (o ile już nie padł). Jeśli się nie zgodzi, bądź będzie chciał, żebyś mu zapłacił całą kwotę za nowy zasilacz, to w ogóle gościa olej. Co do zasilaczy, to zarówno szef jak i ten Tacens, o którym gdzieś tam pisałeś będą dobre, obydwie firmy mają w swej ofercie niezłe zasilacze za w miarę rozsądną cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to koleś Cie zrobił ja na twoim miejscu bym się trochę z nim pokłócił i kazał wmontować tam zasilacz bez dopłaty nie mam teraz kodeksu przed sobą ale na pewno da rade jakiś kruczek znaleźć.miejmy nadzieję ,że sprzętu CI to nie zwaliło i szkoda ,że już nie dałeś rady kupić tej i7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wcześniej były tylko ustalenia ustne, to jest tylko słowo przeciw słowu, więc nie wróżyłbym sukcesu w znajdowaniu kruczków, jeśli natomiast masz jakiegoś maila, czy wstępny wydruk konfiguracji, to możesz gościa postraszyć, bo wtedy nie jesteś bez szans. Zawsze możesz zwrócić się do federacji konsumentów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety trzeba mieć jakiś papierek.dragon masz coś takiego??ale zawsze możesz kogoś obeznanego podpytać a co masz na rachunku stukane?coś jeszcze chciałem ale skleroza nie boli

już wiem ile zapłaciłeś czy się cena zgadza jak by to był feel czy coś lepszego ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zakupiłeś sprzęt w celach niezwiązanych z działalnością gospodarczą to możesz się posłużyć Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. I pamiętaj to TY decydujesz czy sprzęt ma być reklamowany na podstawie gwarancji czy może niezgodności towaru z umową. Tu jeszcze w kwestii Feelka i słabszych konfigów:

http://forum.cdaction.pl/Rozwiazany-Czyzby...lo--t46705.html

ku przestrodze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam papierek z kartą gwarancyjną i tylko tyle, a takto to mu tylko dałem kartke z podzespołami a on zapewniał że wszystko ma :(. Jutro jak bede jechał po kompa to może uda mi się coś załatwić. Tylko ciekawe dlaczego mi powiedział że kupuje Radix'a III 520 W, a zrobił po swojemu. A tak myślicie czy mogą być inne skutki tego zasilacz niż wyłanczanie sie PC, mogła sie coś [beeep]ć grafice (nie spalić), tylko miała by problem z wyświetlaniem obrazu. Jeśli tak to jak grałem w FC2 to już mi czarne krechy zaczeły wyskakiwać, a myslłem że to wina sterownika.

Za caly zestaw zapłaciłem 3280 zł. Jutro napisze wam dokładniej za co, za ile.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to sprawa jest taka, że gość sprzedał ci produkt którego nie zamawiałeś... Niestety takie praktyki dosyć często stosują niektórzy sprzedawcy w nadziei, że klient się nie zorientuje :( Żądaj stanowczo wymiany na przyzwoity sprzęt. Twój konfig to nie jest jakaś maszynka do biura a karta typu GTX275 czy radek 4890 to nie są integry i już nieco wymagają od zasilacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba by jeszcze zasilacz do tego kupić bo twój komp wymaga porządnego zasilacza a nie byle szmiry.ale ten twój sklep to ja bym sobie odpuścił i kupił w jakiś lepszym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary...Grasz jeszcze utrzymując ten konfig na Felku? Nie obciążałbym tego sprzętu przy takim zasilaczu, tym sposobem tylko zwiększasz zapotrzebowanie całości na papu a co za tym idzie wystawiasz naszego starego znajomego na najwyższą próbę...IMO nie warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba ,że się ma za dużo $$$$$$ w kieszeni to możesz tak robić ale jak Ci dobrze radze zamawiaj jakiś porządny zasilacz bo kasy Ci jeszcze zostało.ach szkoda ,że tak późno CI zaprezentowałem tan zestaw na i7 no ale twój też będzie cacy jak zmienisz w nim zasilacz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...