Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tempozan

Komputer do 3900zł

Polecane posty

Dragon13

O takiej sytuacji nie może być mowy. Vapora wszyscy polecają ze względu na nowatorskie chłodzenie (para wodna) i ze względów takich , że jest on niewiele droższy od innych niepodkręconych 4890. Zresztą 4890 jest podatny na O/C więc ten PowerColor może zostać podkręcony.Jeżeli liczy się cena to PowerColor jest również bardzo dobrym wyborem i będzie radził sobie świetnie w grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesory AMD socket AM3 AMD Phenom II X4 955 Black Edition s.AM3 BOX 929

Płyty główne AMD socket AM2 Asus M4A78-EM AMD780G s.AM2+ 319,00

Chłodzenie procesora Scythe Mugen 2 SCMG-2000 179,90

DDR2 Geil 4GB DDR2 1066 5-5-5-15 Ultra Dual Chanel 289,00

Karty graficzne PCI-E Sapphire HD4890 1GB 256 PCI-E GDDR5 Vapor-X 849,00

Dyski twarde SATA Seagate ST3500418AS 500GB sATA II 16MB 195,00

Obudowy ATX Cooler Master Centurion 590 black 259,00

Zasilacze ATX be quiet! Straight Power E6-600W 439,00

Nagrywarki LG DVD Recorder GH-22LS50 LightScribe Sata Black Oem 119,00

Karty dźwiękowe Sound Blaster Audigy SE OEM 95,00

Systemy Operacyjne MS Windows Vista Home Premium OEM 64-bit PL 1-pack DVD 419,00

I jak wam sie podoba co zmienoc? płyta i ram dadza rade zaznazcam ze jak to be bedzie mocno krecony :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie warto przy takiej kwocie interesowac sie konfiguracja na AM2+, osobiscie doradzam zmiany jak ponizej, oferta z Comp4You. Plyta zmieniona na model na sAM3, solidna i bardzo dobra do OC, 4GB pamieci DDR3 1333/CL7 Patriot'a. Zasilacz Corsair'a o podobnych parametrach, ma lepsza cene, jak wystarczy to mozna wziac BeQuiet ze wzgledu na ich swietna gwarancje. Karta i procesor bez zmian, chlodzenie CPU od CoolerMaster, bardzo wydajne, ciche i niedrogie, obudowa od Thermaltake, ta sama klasa jakosci, podobny design. System Vista Basic 64, wlasciwie nie ma sensu inwestowac w te systemy, szczegolnie jak masz jakis pod reka na przeczekanie, do premiery W7. Wzglednie wlasnie najtansza Vista i jej upgarde na W7, czy sprzedaz i zamiana, zaraz po jego wyjsciu, jeszcze karta zmieniona z zabytkowego SE na Xonar'a

1.Gigabyte MA770T-UD3P, AMD 770, DualDDR3-1333, SATA2, RAID, GBLAN, ATX ? 313,80 zł

2.Patriot EXTREME PERFORMANCE BLADED 2X2GB 1333MHz DDR3 7-7-7-20 Dual kit ? + 289,77 zł

3. Dysk Seagate Barracuda 7200.12; 500GB, Serial ATA/300,7200RPM,16MB c., NCQ, RoHS ? + 198,74 zł

4. AMD Phenom II X4 Quad Core 955 Black Edition, Socket AM3, BOX ? + 867,05 zł

5. Cooler Master wentylator Hyper N520, socket AM2+/AM3/LGA775/LGA1366 ? + 120,69 zł

6.Lite-On Super AllWrite DVD+/-R 24x, SATA, bulk, k. czarny ? + 85,79 zł

7.Corsair zasilacz CMPSU-650TXEU ATX 650W PFC, EU version ? + 355,18 zł

8. Sapphire Radeon VAPOR-X HD 4890 1GB GDDR5, 256bit, PCI-E, HDMI/DP/DVI, LITE ? + 904,98 zł

9.Thermaltake obudowa komputerowa M9,czarna, (bez zasilacza) ? + 239,50 zł

10. Microsoft OEM Windows Vista Home Basic 64-bit Edition Polish SP1, DVD, 1pk ? + 325,70 zł

11.ASUS karta dźwiękowa Xonar D1 ? + 241,74 zł

Razem: [bez Vat] 3 231,93 zł

Razem: [z Vat] 3 942,94 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wszystki czesci z tych podanych sa w moim sklepie szczegolnie jesttam mały wybór jesli chodzi o płyty główne takie cus tam jest moze tez byc bo gdzieś czytalem ze to tylko jakas tam hybryda am2 czyli ze to nie jest pełna(lol) plyta am3 Gigabyte GA-MA790X-UD3P PCI-E s.AM3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

dragon wtopił byś w tej karcie jest dx10.1 dx 11 dopiero od HD5

i przy takim OC jak jest tam pokazane musi być fajnie głośno-fabrycznie tej karty nie kupisz z takimi ustawieniami co zresztą widać tam na screenie z GPU-z

podobne parametry ma wersja atomic od szafira więc z tego co widzę sprzedawca chce się szybko wzbogacić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tempozan

To płyta ze złączem AM2+, do której można włożyć procki AM3, ale obsługuje tylko pamięci DDR2. Więc lepiej wziąć coś innego. Co to za sklep, w którym się zaopatrujesz? Ma jakiś cennik w sieci? Podaj linka to się coś wynajdzie.

PS.

Myślałem żeby wymienić kartę nataką co obsługuje DX 11. http://allegro.pl/item684098820_sapphire_r...hz_extreme.html Tylko trochę droższa.

He, he, referencyjny 4890 sprzedawany jako wersja Atomic. Ma gość tupet:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

dragon ty masz szczęście do takich aukcji to już nie pierwszy raz jak byś się dał nabrać nie?ta karta ma jeszcze ma takty jak najmocniejszy szafir atomic i dx 11^^-podziwiam głupotę sprzedawcy.

tempozan jak byś nie miał nic przeciwko intelowi i uzbierał 4,2k i były by fajne ceny w twoim sklepie to można się pokusić o i7 920.daj link do twojego sklepu jak mają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tempozan

To płyta ze złączem AM2+, do której można włożyć procki AM3, ale obsługuje tylko pamięci DDR2. Więc lepiej wziąć coś innego. Co to za sklep, w którym się zaopatrujesz? Ma jakiś cennik w sieci? Podaj linka to się coś wynajdzie.

http://www.proline.pl/sklep.php?id=konfigurator&level=27

takie cus skombinowałem ale moze costam sie da zejsc z ceny?(szczególnie nie wie jaka plytke z dostepnyvh i jaki ram wybrac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

770T UD3P jest dostepny w Proline, jak wspomniano tamten Asus to nie zadna hybryda ale zwyczajna plyta AM2+. Obecne procesory Phenom/Athlon II da sie jeszcze instalowac na AM2/AM2+, jako ze maja kontroler pamieci typu kombo{DDR2/DDR3} i oczywiscie fizycznie pasuja do AM2/AM2+/AM3. Plyty zgodne z sAM3 obsluguja tylko pamieci DDR3, oraz procesory Phenom II i Athlon II, za wyjatkiem Phenom II 940/920

http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=GIGA+GA-MA770T-UD3P

http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=PATRIOT+DDR3+4GB+D13

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to solidna i sprawdzona konstrukcja, o duzych mozliwosciach, ma solidny uklad zasilania z wysokiej jakosci materialow, rozbudowany BIOS{Dual}, i jest przyzwoicie chlodzona. Cena jest nizsza jako ze jest na prostszym chipsecie{nie znaczy mniej wydajnym} pozbawionym zintegrowanej grafiki, ponadto plyta nie jest tez przystosowana do CrossFire, ktory pozbawiony jest zreszta wiekszego sensu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej to znowu ja;] Mam jeszcze małe pytanko odnoscie visty wiem ze nei ma sensu w nia inwestowac ale mam takie pytanie Czy miedzy home premium a basic sa jakies odczuwalne róznice jesli chodzi o gry i multimedia? Gorsze sterowniki czy ja wiem co?Bo na razie na w7 mi kasy nie styknie wiec os chciałbym na klika lat i sie wacham miedzy home premium a basic.wie ktos cos?...;]

a i jeszcxze z innej beczki: ile powinno byc miejsca miedzy kompem a szafa i biurkiem?p bo ja mam go tak wcisnietego jest gdzies 5 cm pzrestzreni i tak mysle ze moze mi wentylacja nawalic znazcy byc za mało wydajna co myslicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tempozan

Po pierwsze: podane do publicznej wiadomości wysokie ceny Win 7 dotyczą wersji BOX. Vista BOX kosztuje dokładnie tyle samo, natomiast wersje OEM zarówno 7 jak i Visty będą/są znacznie tańsze i ich ceny będą podobne. Więc nie masz racji.

Po drugie: za przyznanie się do kradzieży ( :pirate: )czeka cię wkrótce kara. :laugh:

A tak na marginesie - ja swojego Win 7 RC ściągałem pod Linuxem i pod tymże Linuxem założyłem konto Windows Live ID, więc nie tylko nie potrzeba do tego legalnego systemu, ale w ogóle Windows nie jest potrzebny.

Po trzecie: odpowiedź już dostałeś, a skoro nie umiesz jej docenić to więcej nie będę sobie zawracał tobą głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[size="4]nIESTETY NIE DOSTAŁEM PZRECZYTAJ MOJEGO POSTA 10 RAZ A MOZE GO ZROZUMIESZ

a PROPO KRADZIEZY MASZ RACJE ALE SIE NAWROCILĘM I JAK WIDZISZ DAM ZA VISTE 400 ZŁ

TYLKO NIE WIEM CZYM SIE ROZNI JESLI CHODZI O GRY PREMIUM I BASIC TO JEST MOJE PYTANIE

ps sorka ale mi sie caps właczyl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mamy piękną słoneczną sobotę więc po co sobie psuć taki dzień sprzeczkami? @tempozan ściągnij sobie win 7 tak jak inni juz wspominali potem zakupisz 7 i będzie cacy. Proste i logiczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...