Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tempozan

Komputer do 3900zł

Polecane posty

Dobra a czy polecacie zainstalować Vistę czy bardzie XP SP3, chcę aby PC służył bardziej do gier. A koleś w sklepie mi powiedział że XP SP3 nie wykryje tych 4 rdzeni w procku i 4 GB RAM. I powiedział że najlepszym rozwiązniem była by Vista. Aha i czy polecacie dyski twarde 32 MB, po słyszałem że sie tną ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę troche wpadłem, gościu nie miał tego Radka i nie wie na ile będzie musiał czekać także za miast Radeona HD 4890 Vapor-x od Szafira, dał mi Radeona HD 4890 tylko że od Asusa. Robi to wielką różnicę ? aha a za patrona Ramu dał mi Patrioty czy cuś takiego oczywiści 1066 MhZ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i czekaj do usranej .... to jakiś gtx 275 albo jakiś słabszy 260/4850/70 i czekanie na d 11 jak wspomniał michalo a jakie radki masz do wyboru w tym twoim sklepie 4890(firmy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4890 nie ma żadnego. 4870 pewnie by sie znalazł, ale jak coś to bym brał wersje Vapor-x 2 GB. GTX był by dobry według ciebie? Troche to dziwne żeby w hutrowni nie było tych 4890, ale poszukam tej karty w innym sklepie w okolicy, i jeśli będzie kupię ją i zawioze do tego gościa co mi reszte poskładał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji warty zainteresowania jest ten PowerColor:

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...oducts_id=18095

cena atrakcyjna - 725zł a i wydajność nie najgorsza. Jak sam raz na zakup nowej wydajnej grafiki która przy tym nie wymaga dużych inwestycji które trzeba byłoby poczynić w obliczu DX11 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a tu mam pytanie szczególnie do tych panów co zamawiali ze sklepu esc.pl. Czy trzeba odsyłać w razie zepsucia się jakiejść czenści do Gdańska, czy są gdzieś bliżej serwisy ? Kusi mnie zakupienie Radeona 4890 Vapora-x. Można temu sklepu zaufać, mam nadzieję że nic nie ulegnie zniszczeniu podczas przesyłki kurierem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbyś się zapytał od razu w samym ESC jaka mają procedurę reklamacyjną. Masz tu stronkę z danymi kontaktowymi do ich serwisu:

http://www.esc.pl/information.php?info_id=1

powinni udzielić wyczerpującej odpowiedzi :) Co do samego sklepu, jasne można mu zaufać. Jest to normalny sklep o niezłej ofercie i przystępnych cenach. Z Szafirem dobrze byłoby jeszcze nieco wyczekać. Teraz ceny przed HD5xxx będą ładnie pikowały w dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dragon zobacz na to wszystko z esc sorq ,że Ci mieszam

Samsung 750GB 7200rpm 32MB cache SATA-II F1

250zł

EVGA GeForce GTX 275 896MB DDR3 /448bit/ HDTV 2xDVI

830zł

Foxconn FlamingBladE /intel X58/

799zł

Intel Core i7-920 /2.66GHz, 4.8 GT/s, 8MB, LGA1366, 45nm, BOX/

1040zł

Chieftec 600W [CFT-600-14CS] cable management

315zł

Patriot 3GB (3x1GB) 1333MHz CL7 Viper LLK

240zł

Liteon iHAS124 SATA (black)

99zł

Antec Gamer Three Hundred (bez zasilacza)

260zł

Razem: 3833z

czy nie yło by warto pokusić się o takie coś???

a co do grafy to pociągnie wszystko na full

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to weź tego kolegi nie słuchaj za 10 min Ci powiem tylko podskoczę do kolegi ale na 100% gry odpalisz na tej karcie

byłem wszystko śmiga ,że aż miło-koledze się coś pomyliło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja michi93 jest bardzo dobra. Porządny zasilacz, dobre ramy, świetne mobo oraz procek który można ładnie podkręcić. Jak chcesz nieco ściąć koszty to można poszukać jakiegoś radka 4890. Co do karty kolega zapewne się pomylił :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy się tak pomylił. Ogólnie to odpalenie na nowych sterach kilkuletnich gier może być prawdziwą mordęgą. Wierz mi, wiem coś o tym, bo z tego powodu adaś z mojej sygnaturki w ogóle się narodził;), a "nieco" nowszy komp kurzy się aktualnie w kącie. Oczywiście, być może te 3 tytuły akurat uruchamiają się bez problemów, ale z innymi może być znacznie gorzej. Co nie znaczy, że zmiana na jakąkolwiek obecnie produkowaną kartę coś tu zmieni. Ogólnie to najlepiej mieć kilka komputerów, każdy do innej epoki gierkowej;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...