Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Imprezy i koncerty

Polecane posty

Gość Deathsane

Co do Mayhem: dla mnie ich najgorsza plyta jest "De Mysteriis..." nie moge sluchac wokali - bez Dead'a to nie to samo. "Grand Declaration..." mi sie podoba, ma swoj niepowtarzalny klimat, ale z wczesniejszymi dokonaniami nie ma to prawie nic wspolnego. Po reaktywacji powinni byli zmienic nazwe -----> bez Dead'a i Euro nie ma Mayhem. I nie chodzi mi o kultowosc, prawdziwosc czy inne tego typu bzdury. Graja inaczej powinni sie nazywac inaczej. Tym bardziej ze nie doszli do tego droga ewolucji tylko zmienilo sie pol skladu. A wspolczesne wykonania klasykow przemilcze...

Ale i tak najlepsza plyta Mayhem jest Live In Leipzig - zabija.

Rzadko ktora plyta brzmi tak surowo i "nienawistnie".

Co do koncertow :

beda grali rowniez w Warszawie, ale chyba sie nie wybiore tym bardziej ze nie tak dawno wydalem 60zl zeby zobaczyc Carpathian Forest (hail) w towarzystwie Anathemy (sic!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dysza666

Otwarcie bram: 15.00

Polski support: 17.00 - 17.30

Support I: 18.00 - 18.45

Support II: 19.15 - 20.15

Metallica: 21.00 - 23.00

polski support - Hunter

zagraniczne - Godsmack i niespodzianka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry. Nie wie nikt kiedy będą jakieś koncerty w kielcach? Ostatni był w listopadzie :( Strasznie nudnawo tutaj. Jeśli czyta to jakiś człon :D zespołu to niech si ę zlituje nad biednymi metalami z kielc i okolic i zorganizuje cos u nas.

Ja bym proponowal sie przejc na dworzec glowny i plac na ktorych macie ogloszenia, bo mimo iz Kielce nie sa specjalnie metalowe, to jak bedzie ogloszenie o jakims koncercie to wlasnie w tych dwoch miesjach, co podalem, bo tak jest w wiekszosci polskich miast. Pozdro - eRyahXa0S/Darth Wojtex

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczecin 29.04.2004, klub Słowianin, grają Pervers (brutal death metal), Bunder Nekromunda (brutal death metal), Sanatorium (grind death) i Disgorge (brutal death metal). Wstęp 12-15 zł. Zapraszam!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odbył się pierwszy koncert Malborskiego Przeglądu Muzycznego. Metalu było raczej niewiele - jedna średniawa kapelka nu, choć fajnie zagrali cover SoaD 'Chop Suey'. Po kolejnych koncertach możemy się jednak spodziewać występów związanych z naszym ulubionym gatunkiem muzyki.

Jakby co - zapraszam do Malborka. :D Imprezy odbywają się w tzw. Osadzie Zamczysko. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.mpm.malbork.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miodek

Z kolei tym razem zapraszam na Metal Fest w Goleniowie (ok. 30 kilosów od Szczecina). Będą Shadows Land, Acid Drinkers, Hunter, Proletaryat, Nikt, Quo Vadis i jakieś goleniowskie kapelki. Impra plenerowa i płatna (5 zł). Dojazd pociągiem lub PKS'em (nie mam pojęcia ile bilet) lub busem ze Szczecina (najlepszy wybór za 5 zł). Zapraszam 22 maja!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dickinson
W Lesznie (między Poznaniem, a Wrocławiem), 27.03.2004r. w D.K. Kolejarz Ul. Dworcowa 4 o godzinie 19:00 zagra TSA. Ceny biletów w przedsprzedaży wynoszą 28 zł, a w dzień koncertu 35.

u nas [w Płońsku] TSA niedługo, ale bilety zapowiadają się na dużo tańsze :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odbyła się kolejna impreza z cyklu "Malborski Przegląd Muzyczny". Metalu znów niewiele, ale i tak wróciłem z paskudnym bólem karku. :) Polecam kapelkę Pogromcy Wdów i Sierot - na www.mp3.wp.pl powinniście znaleźć parę mp3. Brzmi to jak.... punk+folk+heavy metal+hard core. Zwłaszcza kawałek 'Zaraza' wymiata

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miodek

Zapraszam na koncert Anathemy 13 czerwca w szczecińskim klubie Słowianin!!! Bilety w przedsprzedaży po 50 zł a w dniu koncertu po 60 zł. Na koncertach Anathemy jest specyficzny klimat więc zabawa będzie przednia :) Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sorata
A ja chciałbym spytać czy ktoś z tego forum jedzie na koncert Metallicy w Chorzowie ?

Ja jade a wszystko dzieki mojemu Kochanemu Wujkowi który zasponsorował 4 bilety( dokładnie mnie sobie kuzynowi i bratu ) :P:P

Fajnie miec Wujka co słucha Metalu nie :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade a wszystko dzieki mojemu Kochanemu Wujkowi który zasponsorował 4 bilety( dokładnie mnie sobie kuzynowi i bratu ) :P:P

Fajnie miec Wujka co słucha Metalu nie :twisted:

Ano fajnie, mój wujek też słucha metalu i fundował bilety na koncert Iron Maiden :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borys
Dobra, dobra panie i panowie, a czy ktoś był na koncercie Fantomasa????? Jeśli tak to czekam na opis wrarzeń! Ja mogę powiedzieć tylko że szczena mi padła. Mike patton jest jak zawsze genialnym aranżerem i kompozytorem, a Dave Lombardo... heh szkoda gadać- Miodzik :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, też wybrałbym się na Metalisię, ale nawet jeśli przekonałbym rodziców, to miałbym problem z zebraniem ekipy. :( No ale trudno się mówi, może za kilka lat. :)

Kiedyś już wspominałem o Malborskim Przeglądzie Muzycznym oraz jego metalowym członie (fu) - Dniach Metalu. Tak się składa, że w tym roku imprezę ubarwi... Enter Chaos! Nie wiem jak Wy, ale mnie wyjątkowo podjarała ta informacja, jako że zazwyczaj nie mieliśmy tu doczynienia ze zbyt znanymi formacjami. Koncert będzie miał miejsce w dwa wakacyjne wieczory - 2 i 3 lipca, o ile mnie pamięć nie myli. Wjazd wolny, zapewne do dyspozycji będzie też tanie pole biwakowe. Więcej info na www.mpm.malbork.pl . Zapraszam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już wspominałem o Malborskim Przeglądzie Muzycznym oraz jego metalowym członie (fu) - Dniach Metalu.(...)

I po co wspominałeś? Teraz moi rodzice zmuszeni są wysłuchiwać kolejnych prośb swojej córeczki co do planów wakacyjnych :twisted:. A to, że będzie Enter Chaos, bardziej mnie motywuje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już wspominałem o Malborskim Przeglądzie Muzycznym oraz jego metalowym członie (fu) - Dniach Metalu.(...)

I po co wspominałeś? Teraz moi rodzice zmuszeni są wysłuchiwać kolejnych prośb swojej córeczki co do planów wakacyjnych :twisted:. A to, że będzie Enter Chaos, bardziej mnie motywuje :D

Oooo... zapraszam, zapraszam. :) Płomyka w prawdzie nie będzie, ale może to i lepiej. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mieście co roku odbywa się Metalowa Twierdza :) NIe zjeżdżają się może jakieś znane zespoły, ale za to amatorskie kapelki nieźle wymiatają :). W zeszłym roku było genialnie, tydzień mnie bolał kark w tym roku będzie bolał dwa tygodnie bo imprezka będzie dwu dniowa :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo... zapraszam, zapraszam. :) Płomyka w prawdzie nie będzie, ale może to i lepiej. :twisted:

Kurde...ale schiz... ja to mam talent :D Bójcie się, bo rodzice się zgodzili i na 99% [jak transport nie nawali] będę :D

Yeeeeeeaaaaah! Czyli najpewniej spotkamy się jeszcze przed konwentem. :) No i dobrze, będzie super. :)

Odpowiem bardzo inteligentnie: jade! (muszę).

Masz na myśli Dni Metalu? Yeah, byłoby super! :)

A tutaj macie oficjalną informację odnośnie Dni:

Malborski Przegląd Muzyczny - Dni Metalu

Malbork / Osada Zamczysko

2-3 lipiec 2004

wstęp free !!!

Przez dwa dni w malborskiej osadzie Zamczysko niepodzielnie królować będzie muzyka metalowa. Zarówno fani heavy, jak i thrash, power, death i black metalu będą zadowoleni.

Zaprezentuje się około 12 zespołów. Zagrają m.in.:

Abused Majesty (black), Atlantik (heavy - BUŁGARIA), Cremaster (death), Enter Chaos (progresive melodic death), Forecast (black/death), Hekatomba (heavy), Miecz Wikinga (heavy), Phantasmagoria (heavy/thrash), Serpentia (death), Sonheillon (evil heavy), Spiral Madness (death & roll) oraz Supreme Lord (old school death).

Cały czas rozmawiamy z wieloma bardzo ciekawymi zespołami, także zagranicznymi. Mamy też w razie problemów niewiele ustepującą zaproszonym uczestnikom rezerwę.

nocleg na polu namiotowym tylko 5 zł

tanie jedzenie i piwo

nie opuśćcie tego wydarzenia. w pierwszy weekend lipca malbork metalem stanie. stawcie się !!!

... i przekażcią tą informacje komu tylko możecie.

O tyle to ciekawe, że w przeciwieństwie do poprzedniej edycji pojawią się kapele niezwiązane z black/death.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...