Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LittlePony

Dłuuuugaśne gry na wakacje!

Polecane posty

Polecam:

-Morrowinda : długi watek główny, sporo misji pobocznych i ogólnie dużo do zwiedzania i odkrywania

-Lokiego: naprawdę długa gra, jak się lubi h'n's to idealna gdy się ma dużo czasu

-Space Rangers 2: Rebelia: po prostu ogrom możliwości - różnorakie zadania, bitwy planetarne, modernizacja statku, paktycznie w ogóle się nie nudzi:

-GTA: San Andreas : także długa i bardzo wciągająca gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście gry z serii The Elder Scrolls a konkretnie III Morrowind oraz IV Oblivion, i najlepiej na początek wszystkie wątki poboczne gildie organizacje. I w taki sposób macie całe wakacje spędzone w świecie Tamriel:) Miłej zabawy życzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LittlePony

Jak już przedmówca napisał - Oblivion.

Odpal go z jakimiś modami (darmowymi) lub dodatkami, a nie będziesz się nudził przez wakacje.

Może wątek główny jest krótki (sam, bez dodatkowych questów), to z zadaniami pobocznymi daje wiele godzin wspaniałej zabawy.

PS: Teraz w lipcu ukazał się w jakiejś tańszej serii z dwoma dodatkami za chyba 69.90.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Teraz w lipcu ukazał się w jakiejś tańszej serii z dwoma dodatkami za chyba 69.90.

Ano jest. Ja sobie na wakacje zafundowałem killera co do długości czasu grania: NWN2 + wszystkie addony. Polecam, tymbardziej, że w złotej kolekcji można je wyrwać za 90zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King's Bounty Legend! 90 - stronicowy poradnik dołączony do gry opisuje jedynie 30% gry, więc sobie porównaj. A gra jest pierwsza klasa. A.... no i Thiefa (jak już wcześniej wspomniałem) oraz jak masz z kim grać, to Guilty Gear!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowolny RPG... to chyba tyle :)

Aktualnie grywam w Wiedźmina, na xfire mam już ok. 20 godzin, a nie skończyłem nawet II rozdziału, także całość przewiduję na 40-50 godzin. A planuje grę przejśc jeszcze raz, ale zobaczyć inne zakończenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co chciałem sam napisać już ktoś inny to zrobił :P

Czyli:

Morrowind

CoD 4

LOKI

Space Rangers: Rebelia

Battleforge

No i może jeszcze od siebie: Świątynia Pierwotnego Zła i The Last Remnant (ale to już jRPG, no to wiadomo :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoD4?

Temat traktuje o grach długich, a czy ten cod się do nich zalicza...? No chyba że tryb multi, i jeśli sam chcesz w niego grać. Single natomiast to kilka godzin dobrej rozrywki, jeden wieczór powinien wystarczyć. Jeśli FPS, to lepiej zagrać w FC2 - główny wątek to minimum 25 godzin gry, a jest jeszcze całe zatrzęsienie zadań pobocznych, mnóstwo walizek z diamentami i ok 60 taśm szakala. Jeśli się komuś chce... Następna dobra strzelanka to Just Cause. Gra do kupienia za 25 złotych w Kolekcji Klasyki od Cenegi. Sam tytuł zebrał dobre noty w recenzjach, stoi przed nami wielki świat otworem, do wykonania także - mnóstwo zadanek pobocznych. Takie GTA w tropikach. Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcanum.

Trudno dostępna, ale warta kazdej ceny gra-rzeka. Po prostu taki wiekszy Fallout w klimatach steampunkowo-fantasowych. Zarówno orkowie, krasnoludy, gnomy, magia, jak i szalona technologia. System tworzenia postaci nie jest zbyt skomplikowany, a oferuje OGROMNE możliwosci. Mozna tworzyc własnoręcznie rozmaite wynalazki (od udoskonalonych pancerzy i toporow, przez bron palną, przez broń energetyczną aż po mechanicznego pająka), można uczyć sie umiejetnego z nich korzystania, zdobywać nowe schematy, wyuczyc się jednej z wielu szkół magii, zostac mistrzem handlu, mistrzem uzdrawiania, mistrzem perswazji, rzucania, strzelania z łuków, z broni palnej, walki wręcz, przywódcą, po prostu ... wszystkim.

Łakomy kąsek dla każdego fana gier cRPG. IMO Arcanum może smiało pretendowac do tytułu najlepszego cRPG w historii.

Fabuła IMO jest niezła, zadań podobocznych jest od groma, a i humoru nie brakuje (monty python się kłania).

Wadę można wymienic tylko jedną: grafika. Jednak mi osobiście się podoba i nie przeszkadza cieszyć sie ogromnym, rozbudowanym swiatem.

Dialogi są doskonale rozbudowane i świetnie uzależnione od umiejetności bohatera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polece oczywiście Wiedźmina. Fajny jest też Turok - zabijanie dinusiów... ;P Gears of War jest świetne. Ciekawy jest także Crysis Wars - mulitplayer to jest. A na koniec sage Gothic'a - czyli duuuuuużo godzin gry :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Ja sobie aktualnie odpaliłem Wiedźmina. Uwielbiam jego klimat, a teraz w wakacje mam okazję na spokojnie odkryć wszystkie jego tajniki. Przechodzę wszystkie questy poboczne i te zlecane przez przypadkowych przechodniów. Polecam również Gothica II z dodatkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łakomy kąsek dla każdego fana gier cRPG. IMO Arcanum może smiało pretendowac do tytułu najlepszego cRPG w historii.

O tak, grałem, i mam ją z czasów GameStara ( 2005 rok chyba ). Gra jest - bynajmniej dla mnie - trudna, pamiętam że nie mogłem sobie poradzić z przejściem mostu w tym pierwszym miasteczku... Ale potem jakoś sobie poradziłem i doszedłem do ok. połowy gry, grając pod ścisłym nadzorem poradnika :). Ale to było jakieś 3-4 lata temu, także nie wiem czy na wakacje do niej nie wrócić, i zagrać jeszcze raz, ale tym razem ją ukończyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...