Skocz do zawartości
Blaznik

Kabarety

Polecane posty

Co sądzicie o Spadkobiercach? Improwizowne skecze z udziałem śmietanki kabaretowej. Co prawda im dalej w las tym troszeczkę słabiej (pierwsze "odcinki" były jednak mistrzostwem) ale w ogólnym rozrachunku myślę, że nadal dają radę. Czekam na wasze opinie.

Edytowano przez Blaznik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moimi ulubionymi kabaretami są:

- Neo-nówka - przede wszystkim za skecze "Niebo" i "Ksiądz i kościelny"

- Łowcy.B - poległem na "Najśmieszniejszy człowiek świata - Pan Tratatata" :D

- Ani Mru Mru - za skecze "Maciej i Smok" oraz "Otwarcie Supermarketu"

A pod koniec wspomnę o fantastycznych monologach Tomasza Jachimka. "DJ prywatnej stacji radiowej" i "Wizyta u Teściów" rozśmieszają mnie do tej pory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione to:

***Kabaret Moralnego Niepokoju ("biblioteka", "wizyta księdza", cykl "rozmowy z Badylem" etc.) - występowali kiedyś w moich okolicach i byłem na ich występie i muszę powiedzieć, że to nie to samo co przy TV czy monitorze!:D

*** Kabaret Ani Mru Mru ("Irlandia", "Tofik", "Otwarcie Super Marketu, "Emeryci" (czy jakoś tak), "Maciej i Smok" i wiele, wiele innych) - również byłem na ich występie. Polecam przejść się każdemu, bo to niezapomniane wrażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof Piasecki to mój faworyt wśród satyryków. Gwiazda Marcina Dańca ostatnio nieco przygasła.

Co do kabaretów, to Ani Mru Mru ("Maciej i Smok" ), Neonówka, Grupa Mocarta i Ireneusz Krosny. Paranienormalni i Kabaret Moralnego niepokoju też czasami coś fajnego wymyślą.

Edytowano przez DarkShadowMW
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kabaret Moralnego Niepokoju - lubię niemal wszystkie ich skecze. Jeśli jednak miałbym wybrać najlepszy to byłby to "Jak Wyrywać Lachony"

2. Neo-Nówka - ulubiony skecz... chyba "Niebo"

3. Dalej to już wszystko po równo. Kiedyś uwielbiałem Ani Mru Mru. Teraz już mnie prawie nie śmieszą. Nieco bardziej lubię jeszcze Jerzego Kryszaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś lubiłem AMM ale dziś mi się tak znudzili że na ich widok przełączam szybko kanał. Tofik, Legenda o smoku albo Chińska restauracja mają już kilka lat... Teraz moim ulubionym jest Neonówka za skecz Niebo(szczególnie ulepszoną wersję patrz Youtube "Niebo wpadka"). Oczywiście nie lubię ich za jeden dobry skecz. Ostatnio na Opolu gdy pokazali swój nowy skecz normlanie nie mogłem ze śmiechu wyrobić! ;] Szczególnie dobry jest Roman Żurek który tak może improwizować że to jest niemożliwe ;PLubię też pojedyncze skecze różnych kabaretów.

Może trochę rozszerzyć topic o jeszcze programy satyryczne takie jak np Szkło Kontaktowe? Fajny program, dobry do pooglądanie po wiadomościach gdy wkurzają Cię ci wszyscy przemądrzali "politycy".

Edytowano przez Napi(o)r
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, KMN wracają do życia. Szkoda, że nie mogę tego powiedzieć o Kabarecie Paranienormalni, który to ostatnio zaczął mnie zawodzić na całej linii. Mimo (a może przez?) nowego członka (Nie nie mówię tu o anatomii!!!), który pierwszy raz pojawił się na bodajże kabaretonie w Dolinie Charlotty. Też odnieśliście takie wrażenie?

Ja za to chciałbym polecić pewien kabaret o którym do niedawna w ogóle nie słyszałem, a który bardzo mile mnie zaskoczył. Mówię o Kabarecie Nowaki. Jeżeli nie kojarzycie nazwy, może waszą pamięć odświeży skecz o Kursie Agresji (nazwy nie znam, ale ci co go widzieli, z pewnością skojarzą). Ostatnio występowali na kabaretonach w Dolinie Charlotty i w Gorzowie Wielkopolskim. A wy co o nich myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie najlepiej trafiają skecze Kabaretu Młodych Panów :happy: oraz pocieszny idiotyzm Łowców.B Za najlepszego komika uznaję i długo będę uznawał pana Artura Andrusa ( rozbrajająca przeróbka Boney M :laugh: )

Kiedyś nie rozumiałem w ogóle Mumio i jakoś dalej ich skeczy na YT nie mogę przetrawić.

Jak dla mnie najlepsza wspólna inicjatywa kabareciarzy to " serial" Spadkobiercy :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodobał ci sięserial "Spadkobiercy"? Oglądnij Whose Line is it Anyway, też improwizują, a talent muszę przyznać spory mają...

Haha, a u mnie (W Legnicy), 10 października będą Łowcy .B! Trzeba szybko wykupić bilet i pójśćz kumplami :) Poza tym, jest jeszcze Kabaret pod Wydrwigroszem + Grupa Rafała Kmity, ale Łowcy lepsi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, fani kabaretu za dychę... trzy strony, 60 (chyba?) odpowiedzi, i NIKT nie wspomniał o kabarecie Elita ani Pod Egidą :( Te dwa kabarety wraz z TEY są najlepszymi produktami pochodzącymi z PRL =] Jan Pietrzak dawał też niezwykłe występy solowe - a jego sposób naśmiewania się z bezosobowej władzy jest przekomiczny (vide skecz o policjancie "Zatrzymało mnie na drodze, jak to ono, nie mówi żadne przepraszam, to czy tamto, tylko od razu krzyzy "Obywatel naruszył, dokumenty! Wzięło te dokumenty, sapie i spisuje. "Imię ojca", mówi. Ja myślę - o, nawróciło się!" itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odkopałem płytę kabaretu OT.TO - "50 Lat kabaretu OT.TO" i na mojej twarzy znowu zagościł uśmiech, a z ust wydobył się rechot. Koncerty życzeń są po prostu nieziemskie - tak samo jak nieśmiertelna piosenka "Wakacje" :) Jednak najbardziej rozbroił mnie fragment "Wiadomości":

Dżingiel: Bleblebleblebleble.

Z kraju: po bezalkoholowym piwie i bezkofeinowej kawie, na rynku pojawiły się bezmięsne konserwy wołowe, bezwonne perfumy dla pań, bezbarwny barszcz czerwony, beztłuszczowy smalec oraz papierosy bez banderolek.

Policja zdecydowała się nie interweniować podczas zajść w Świnoujściu i Praszce, ponieważ burmistrzowie jadący na taczkach nie przekraczali dozwolonej prędkości.

Niech to, znowu się śmieję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...