Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thondarr

Muzyka w Cda

Polecane posty

Muzyka, ktorą zamieszczacie nie trafia w moj gust, ale mam pewną sugestie odnośnie formatu mp3. Jak wiadomo jest to format stratny. Nie mam nic przeciwko słuchaniu muzyki typu UMCA UMCA UMCA z empetrojek, ale w przypadku ambitniejszej muzyki lepiej, żeby to był format bezstratny, np. FLAC lub APE (nie mowie już o o nieskompresowanym WAV, bo za dużo zajmuje). Rożnica jest naprawde słyszalna, a objętość nie jest znowu tak duża, zwłaszcza w stosunku do DVD DL. Da się coś z tym zrobić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się może tutaj spytam bo w "pytaniach do redakcji" nikt mi nie chce odpowiedzieć:/

Czy lepiej wysłać do Was muzykę na płycie CD pocztą, czy może być zwykły e-mail?

Wszystko jedno.

Muzyka, ktorą zamieszczacie nie trafia w moj gust, ale mam pewną sugestie odnośnie formatu mp3. Jak wiadomo jest to format stratny. Nie mam nic przeciwko słuchaniu muzyki typu UMCA UMCA UMCA z empetrojek, ale w przypadku ambitniejszej muzyki lepiej, żeby to był format bezstratny, np. FLAC lub APE (nie mowie już o o nieskompresowanym WAV, bo za dużo zajmuje). Rożnica jest naprawde słyszalna, a objętość nie jest znowu tak duża, zwłaszcza w stosunku do DVD DL. Da się coś z tym zrobić??

To juz zalezy od autorow muzyki, my im formatu plikow nie zmieniamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie dać kawałki Justina Timberlake'a? Bo dużo osub go lubi i chetnieby widzieli je w waszej gazecie.

1. redakcja nie może tak O sobie wrzucić jego muzyki z powodu praw autorskich :>

2. Wielu czytelnikom by to nie odpowiadało , ponieważ justina lubi mniej osób niż ci sie wydaje.

3. To jest czasopismo! :dry:

Muzyka na płycie to bardzo dobry pomysł , dzięki niemu poznałem bardzo wiele ciekawych zespołów, których normalnie bym nie poznał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie dać kawałki Justina Timberlake'a? Bo dużo osub go lubi i chetnieby widzieli je w waszej gazecie.

Od kiedy forum Actionum jest miejscem gdzie można wyrazić swoje preferencje seksualne ?

Prawa autorskie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły pomysł.Jeśli już to filmy związane z grami ale nie muzyka.Zapychanie covera i tyle.

Najlepiej jak by dodali Hip-hop, ale to o muzyce z gry to nie jest zły pomysł, a i tak my się tutaj nagadamy a redakcja zrobi swoje ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli muzyka z gier to raczej ta wyzszych lotow, a to oznacza droga muzyka - CDA na to raczej nie pojdzie. To zreszta logiczne i dobre (dla czytelnikow) podejscie, bo dzieki zaoszczedzonym pieniadzom (ktore w tym wypadku poszlyby na droga muzyke) mozna sie pokusic o dodanie lepszego pelniaka.

Moim zdaniem wielka szkoda, ze na coverkach nie ma rapu. Chcialbym posluchac jakiegos dobrego hiphopowego kawalka poniewaz nie jestem jakims fanem rocka lub metalu. Z tych klimatow lubie praktycznie tylko Aerosmith (a kto ich nie lubi?:P). Lubie tez muzyke klasyczna, ale kawalki Zimmera sa chyba poza zasiegiem CDA.xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli muzyka z gier to raczej ta wyzszych lotow, a to oznacza droga muzyka - CDA na to raczej nie pojdzie. To zreszta logiczne i dobre (dla czytelnikow) podejscie, bo dzieki zaoszczedzonym pieniadzom (ktore w tym wypadku poszlyby na droga muzyke) mozna sie pokusic o dodanie lepszego pelniaka.

Moim zdaniem wielka szkoda, ze na coverkach nie ma rapu. Chcialbym posluchac jakiegos dobrego hiphopowego kawalka poniewaz nie jestem jakims fanem rocka lub metalu. Z tych klimatow lubie praktycznie tylko Aerosmith (a kto ich nie lubi?:P). Lubie tez muzyke klasyczna, ale kawalki Zimmera sa chyba poza zasiegiem CDA.xD

Voila. Za miesiac na coverze hip-hop. My nie kierujemy sie swoimi gustami, wrzucamy po prostu dobra muzyke malo znanych ludzi. A ten hiphop zdaniem Huta jest OK - wiec bedzie. I to sporo, bo blisko 10 utworow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałoby się u Was wybłagać jakichś kawałków Reggae? Jakiś miejscowy soundsystem

na 100% by się zgodził. Nie każdy lubi "ciężkie" brzmienia, ja np. wolę pozytywne klimaty :)

Jestem jak najbardziej ZA hip-hopem, chętnie posłucham.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voila. Za miesiac na coverze hip-hop. My nie kierujemy sie swoimi gustami, wrzucamy po prostu dobra muzyke malo znanych ludzi. A ten hiphop zdaniem Huta jest OK - wiec bedzie. I to sporo, bo blisko 10 utworow.

Dzięki Smugg na ten moment czekałem, HH na coverze! Właśnie o to miałem prosić a tu taka miła niespodzianka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w sumie ta muzyka jest obojętna (praktycznie jej nie słucham, nie przeszkadza mi jednak skoro mało miejsca zajmuje), ale mam propozycję. Tak jak w Clicku były różne nuty z gier tak i wy moglibyście wrzucać taki "audioplayer" do Cover DVD. Podczas instalacji czy przeglądania płyty mogłaby nam towarzyszyć muzyka, na przykład tych bardziej nieznanych zespołów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się pomysł dodawania muzyki do CD-A bo po pierwsze - pomagacie wybić się nowym, a po drugie - nieraz trafi się coś całkiem strawnego.

O ile na początku byłem nastawiony do tego sceptycznie, tak od kiedy wrzuciliście muzykę inną niż tylko rock/metal, zacząłem odsłuchiwać niektóre kawałki z covera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Jakiś czas temu, bo rok, czy dwa wstecz, znalazłem na jednej z płyt cd-action, w bonusie, pewne utwory. Były one utrzymane w podobnym stylu jak na przykład "Water Theme", czy "Sand Theme" z Heroes IV. Pamiętam, że gdy się odpalało je, to wyskakiwało małe okienko z pokazem slajdów, na których były pokazane polany, albo pola bitew. Wszystko utrzymane w charakterze kojarzącym się z fantasy. Z poziomu tego okienka można było przełączać utwory, których było, o ile dobrze pamiętam, nie więcej niż palców u jednej ręki zdrowego człowieka. Zawsze włączałem te utwory, kiedy przychodził czas na sesję rpg i budowały one wtedy niesamowity klimat.

Jeśli ktoś z Was ma chociaż najmniejszą wskazówkę, która mogłaby nakierować mnie na trop tych utworów to proszę, nie zwlekajcie z podzieleniem się nimi.

Dziękuję i pozdrawiam

Tarades

Ah i przepraszam bardzo, jeśli swoją wypowiedzią buduję off-top i śmiecę, ale szczerze nie wiedziałem gdzie zamieścić to pytanie, a temat, który próbowałem stworzyć nie pojawiał się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem podziękować za niedawną porcję elektroniki. Dzięki temu wielu może się dowiedzieć że muzyka elektroniczna to nie tylko "techno" (specjalnie w cudzysłowie), żeliki i tapeciary ale również wiele ambitnych gatunków i wykonawców :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajemy to, co możemy dostać od muzyków za darmo. Nie będziemy przecież wydawać kasy po to, żeby na płycie czasopisma o grach dać kilka empetrójek Sabatonu, AC/DC, TSA czy Dżemu. Więc - nie, absolutnie nie dałoby rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...