Skocz do zawartości

Gra, która jest dla Was niezniszczalna


Ferrou

Polecane posty

Dobre MMO w postapokaliptycznym świecie. Dobra grafika, ciekawe questy oraz dobrze zoptymalizowana do mojego starocia smile_prosty.gif

Hmm...Jest takie coś! Fallen Earth się nazywa. Co prawda grafika nie powala ale gierka jest dostępna za free na Steamie.

A tu masz Gameplay z komentarzem (j.ang):

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 month later...

jest tylko jedna gra do której wracam co ok 2 lata i cały czas jestem nią oczarowany- Baldur`s Gate II + Tron Bhaala. Gdybym miał szukać kolejną to pewnie byłaby to pierwsza część Mafii-wspaniała historia, klimat i wiele ciekawych rzeczy prędzej nie stosowanych w grach (jak choćby mandaty za przejechanie na czerwonym świetle czy nadmierną prędkość)+genialna jazda ekstremalna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dishonored poniewaz przeszlem ja na kazdym poziomie trudnosci oraz ze wszystkimi mozliwymi poziomami chaosu

A to wcale nie malo razy

Wow dużo by wymieniać tyle gier się ukończyło ale jakąś listę zrobiłem :

Far Cry 3 - 5 razy dotąd do monitora przykówa mnie niesamowity klimat Rook Island

Minecraft - 47 razy jeśli zabicie Smoka Kresu można nazwać przejście gry ;)

The Sims 3 - 5 razy wymarła wieeelka rodzinka dynastja można by rzec nawet

Company of Heroes I - 3 razy zrobiona kampania na wszystkich poziomach trudności

Wszystkie te gry umieściłem na mojej liści ponieważ uważam ze są one jak stare Adidasy - nie do zdarcia.

Tytuły te mają to coś i polecam je osobą które szukają czegoś więcej niż bezsensownego nawalania w klawoature :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic I,II i III- dla mnie to jest seria najlepszych rpg ten cały klimat, no i fabuła i rozwój postaci mi się podobał chodzić do trenerów ;p

Twierdza i Twierdza Krzyżowiec- pamiętam te nocki zarwane z kumplami, każdy powinien znać ten tytuł kto jest fanem strategii.

The Settlers IV- co tu dużo mówić, najlepsza część ze wszystkich według mnie.

Do tych gier chętnie wracam i będę wracać, żeby czerpać z nich przyjemność jak wcześniej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Heroes of Might and Magic III- nasuwa się samo ;)
  • seria Tony Hawk's Pro Skater ( od jedynki na psx/n64 po Thps4)
  • Star Wars Knights of the Old Republic- mój ulubiony rpg: świetna fabuła, dobry rozwój postaci, sensowne dwa zakończenia i wszystko dawno dawno temu w odległej galaktyce :)
  • Fallout
  • Gothic
  • Pokemony z gbc/ gba
  • Super Mario i jego koledzy z nesa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał grę gdzie przenosimy się do różnych okresów w czasie i do innych rzeczywistości np. do średniowiecza, do świata fantasy (średniowiecze + magia, smoki itp.) gdzie rozgrywka przypominała by skyrim czy gothic, do czasów współczesnych, gdzie gra byłą by jak call of duty (czyli strzelana ogólnie mówiąc) i wyścigi w samochodach (podczas jazdy kamera była by za samochodem, normalnie to FPP), do czasów odkrywania kosmosu (własny statek, odkrywanie planet, wojny w kosmosie), jakiś świat postnuklearny, apokaliptyczny, jak fallout czy stalker. No i wiele innych, i do tego fabuła łączyła by te rzeczy w spójną całość, np. pogoń za jakimś czarnoksiężnikiem, który ucieka przez inne wymiary, lub inne coś, nie wiem, możliwości jest trochę. Może za 10 lat taka będzie, lub sam sobie spróbuje zrobić, kto wie? icon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie części "Fire Emblem" na GBA. Ile razy bym do niech nie podchodził, ile razy kompletnie by mnie one nie zniszczyły, tyle razy będę do nich jeszcze wracał. Dosłownie nie do zajechania! A teraz planuję kupić 3DS XL specjalnie dla najnowszej części tej serii, która z resztą dostaje niewyobrażalnie dobre oceny wśród recenzentów. Ciekawe czy sprosta moim oczekiwaniom :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała lista:

- Sequel "Ghost Master"

- Odświeżona wersja "Impossible Creatures"

- FPP slasher umieszczony w uniwersum "Shingeki no Kyojin" wiem o flashówce, jest fajna, ale chcę czegoś profesjonalnego

- Gra, której projekt sporządziłem kiedyś w gimnazjum. Mount&Blade jest bardzo blisko, ale brakuje mu realizmu. Mój projekt zakładał między innymi permanentne rany (zranione w walce oko wpływałoby na nasze postrzeganie świata i statystyki), levelowanie działające na podobnej zasadzie co w serii TES, czy możliwość posiadania potomka, który stałby się naszą postacią po śmierci poprzedniego bohatera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza Mafia to dla mnie jedna z najlepszych gier w historii, genialna historia i niesamowity klimat sprawiały, że pomimo wysokiego jak na dzisiejsze czasy poziomu trudności przechodziłem ten tytuł z ogromną przyjemnością, byleby popchnąć fabułę do przodu. Druga część moim zdaniem została zbyt uproszczona. Kto nie grał w jedynkę, ten powinien jak najszybciej nadrobić zaległości :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...