Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fazzi

Wasza Kolekcja Gier

Polecane posty

Gość borzecki95

Mam tego dużo(min. icytower) - szkoda mówić( same piraty)

Też masz się czym chwalić. Otrzymujesz ostrzeżenie za piractwo.-mateusz(stefan)

A ja dorzucę jeszcze drugie + urlop za spam - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeś się chłopie urządził...

Ja najchętniej bym swoją kolekcję uzupełnił o jeszcze kilka tytułów które teraz są niedostępne w sklepach. Ma może ktoś na sprzedaż w rozsądnej cenie System Shock 2, Clive Barker's Undying, Severance Blade of Darkness? Oczywiście interesują mnie tylko oryginały i w dobrym stanie i muszą działać.

Poza tym za kilka dni dostanę moją edycję kolekcjonerską Bioshock 2 bo premiera wypada w dniu moich 24 urodzin (o szczęśliwy to dzień skoro taka gra wychodzi). A następnie po kilkunastu dniach przyjdzie do mnie paczka z AvP 2 a w niej Facehugger (na pewno dam jakieś fajne zdjęcie).

Na koniec powiem jeszcze że strasznie mnie denerwuje to że MW 2 w edycji kolekcjonerskiej wyszła tylko na PS3 i XBox360 a nie ma na PC. Ale jak będę miał kasę to sobie kupię w wersji na PS3 a potem dopiero dokupię samą konsolę :D Trochę ekstremalne ale chciałbym też pograć w Darkness i Soul Calibur IV

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie pochwale się moją kolekcją:

-FIFA 2001

-Woody Woodpecker

-Pro Rally 2001

-Faraon

-Offroad

-Settlers 2 ZE

-Corsairs

-Worms Blast

-Worms 3d

-Athens 2004

-Syrenka racer (razem z kierownicą)

-Toca race driver 2

-Kurka Wodna 2

-Flight simulator 2002

-Colin Mcrea 2005

-Battlefield 1942

-Battlefield 2

-Neverwinter nights Edycja kolekcjonerska (miodzio:D)

Niezbyt duża, ale parę ciekawych tytułów się znajdzie. Respekcik dla niektórych za wspaniałą kolekcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja zapodam część swojej skromnej kolekcji. To nie cała kolekcja, kilka gier jest w obiegu, reszta na półce dalej ale nie chciało mi się ich wyciągać. Jakość słaba bo telefonem robiłem.

zdjcie0359.th.jpg

zdjcie0006r.th.jpg

zdjcie0007w.th.jpg

Doszły 2 nowe gry!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcja:

post-60133-1265400157_thumb.jpg

PS. Aha. Obliviony są 2, bo płyta z tego pierwszego (premierowego) jest uszkodzona. Dlatego byłem zmuszony kupić drugiego, bo uwielbiam tę grę. :D

PS2. Tomb Raider Anniversary to edycja kolekcjonerska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 grosze me do tematu:

und

Jest to kolekcja dość skromna, gdyż nie nadążam już za trendami gier... No i uwielbiam gry starej daty :)

Z pierwszego zdjęcia, ostatnie 6 pozycji zajmują gry dołączane swego czasu do Gazety Wyborczej. W ich skład wchodzi m.in. Ghost Master, Lionheart, Flatout 2, Saga Fallout, Spellforce I ZE, Painkiller, Europa Universalis II i Worms 3D

Miałem również parę gier takich jak Oblivion, Warcraft III i Warcraft II, ale je poddawałem. Oczywiście oryginały Alles.

A na drugim zdjęciu widać mała kolekcję płyt CD-Action... Niestety, wstyd się przyznać, ale miałem jeszcze kolekcję działających płyt z zeszłych dwóch dekad, których... się pozbyłem ;( Wybaczcie!!!

Obok stoją: Świątynia Pierwotnego Zła, BRU.S.A. i Simsy I wraz z pierwszym dodatkiem.

Aha, bym był zapomniał - ja już w Simsy NIE GRAM! NO!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam gratuluje tak wspaniałych kolekcji.Niedługo swoją zacznę uzupełniać, bo narazie składa sie z CoJ-a 1,GTA 4,NFS:Shift i Football menager. Nie mam aparatu wiec ze zdjeciem bezdie ciezko. Ale no coponiektórych kolekcji to tylko pozazdrościć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcja (kolejność - od lewej na półce)

The Settlers

Robin Hood - Legenda Sherwood

Sherlock Holmes i Tajemnica Srebrnego Kolczyka

Pro Rally 2001

Sims 2 (kupione przez moją siostrę)

Sims 2: Zwierzaki (j. w.)

Sims 2: Podróże (j. w.)

Sims 2: Cztery pory Roku (j. w.)

Beyond Good & Evil

Prince of Persia - Piaski Czasu

Far Cry

Splinter Cell - Pandora Tomorrow

Crime Cities

Half - Life 2

Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku

Counter - Strike 1.6

The Orange Box

Call of Duty 4: Modern Warfare

Battlefield 1942: World War II Anthology

Splinter Cell: Chaos Theory

Rainbow Six: Vegas

Call of Juarez: Więzy Krwi

Worms 4: Totalna Rozwałka

oraz najnowszy element kolekcji, kupiony dzisiaj:

Prince of Persia

oraz mnówstwo gier z płyt z CDA (numery 156, 158-obecny) i innych czasopism.

post-62197-1267261159_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czas na mnie moja kolekcja ma kilka lat i zawsze mam problem z przewożeniem jej. Zwłaszcza że ostatnio adresy zaczęły być kontynentalne a nie krajowe :P

post-55437-1265499452_thumb.jpg

plus gry z psn jak tekken 5 wipe out HD, crash wszystkie części na psp i ps3,

Ze względu iż nie widać napisów to podaje tytuły od lewej

GTA 2 , command & CONQUER, GRAN TURISMO, GRAND THEFT AUTO LONDON, HOGS OF WAR

THE GODFATHER, SPLINTER CELL CHAOS THEORY, METAL GEAR SOLID 2 ,THE MATRIX : PATH OF NEO

TEKKEN DARK RESURECTION, GRAND THEFT AUTO LIBERTY CITY,INNOCENT LIFE (HARVEST MOON), CRASH OF THE TITANS, CALL OF JURALEZ : BOUND IN BLOOD, FALLOUT 3, RACE DRIVER GRID, GRAND THEFT AUTO 4, PES 08, CALL OF DUTY MW 2, CALL OF DUTY 4, DRIVER, NEVERWINTER NIGHTS (DIAMENTOWA EDYCJA), OBLIVION, II WOJNA ŚWIATOWA,

HOMEWORLD 2, MAX PAYNE, FAHRENHEIT, X3 REUNION, 3 CDACTIONY, EARTH 2160 I RESZTA CD ACTIONY Z FALLOUTEM :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 grosze me do tematu:

und

Jest to kolekcja dość skromna, gdyż nie nadążam już za trendami gier... No i uwielbiam gry starej daty :)

Z pierwszego zdjęcia, ostatnie 6 pozycji zajmują gry dołączane swego czasu do Gazety Wyborczej. W ich skład wchodzi m.in. Ghost Master, Lionheart, Flatout 2, Saga Fallout, Spellforce I ZE, Painkiller, Europa Universalis II i Worms 3D

Miałem również parę gier takich jak Oblivion, Warcraft III i Warcraft II, ale je poddawałem. Oczywiście oryginały Alles.

A na drugim zdjęciu widać mała kolekcję płyt CD-Action... Niestety, wstyd się przyznać, ale miałem jeszcze kolekcję działających płyt z zeszłych dwóch dekad, których... się pozbyłem ;( Wybaczcie!!!

Obok stoją: Świątynia Pierwotnego Zła, BRU.S.A. i Simsy I wraz z pierwszym dodatkiem.

Aha, bym był zapomniał - ja już w Simsy NIE GRAM! NO!

Ładna kolekcja.;)

@rehak14 - też ładna.;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka tam moja kolekcja:

Enjoy :)

No nie taka tam skromna :) Podał byś jeszcze liczbę bo mi się nie chce liczyć.. a jako malkontent najlepiej z wydzieloną liczba tytułów które się powtarzają (bo takowe zauważyłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam, że i ja pochwalę się swoją kolekcją. Zdjęcia może niezbyt dobrze zrobione, ale co tam.

Paru gier nie ma, między innymi Divine Divinity, które mi gdzieś wyparowało, oraz simsów 1, ale tam nie ma się czym chwalić ; D

Kilka gier jest ojca, głownie strategie, bo sama jestem w nie dosyć kiepska : P

http://img502.imageshack.us/gal.php?g=part2g.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...