Skocz do zawartości

CDA 06/2009


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 211
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie spodziewałem się, że do tego dojdzie, ale w tym miesiącu mogę pochwalić Cover DVD. :thumbsup:

Wreszcie pełniak z CD-A (CoJ) którego przejdę do końca. Samo czasopismo (czyli to ważniejsze) również zapowiada się naprawdę nieźle. Tekst o CoJ WK - to co mnie najbardziej interesuje. Resztę oczywiście również przeczytam. Teraz to już tylko jakoś doczekać do wtorku i szkoła do końca roku przestaje dla mnie istnieć. :turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, numemer CDA jest całkiem apetyczny. Po pierwsze recenzje mnie z pewnośćią zainteresują, a zwłaszcza kontynuacje dwóch znanych przygodówek oraz prequel Call of Juarez. Co do pełniaków, ostatnio pogrywam w mutli w Call of Juarez, która mam z czasopisma Click po sieci i muszę przyznać, że dobrze się bawię. Więc jak ktoś skończy tryb solowy niech pobawi się przez internet, zapewniam, że czy to ranem, czy wieczorem chętni do zabawy się znajdą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ciagle w graniu, w menadzera nie gra sie jak w FPS 2 dni tylko ze 2 tygodnie a lepiej z miesiac.

To pojechałeś po bandzie teraz, nazwanie Speedway Ligi menedżerem to chyba DROBNA przesada :biggrin: Oprócz troszkę bardziej niż zwykle rozbudowanego garażu nie mamy tu nic związanego z gatunkiem menadżerów. Grę zakupiłem już dawno ( i w sumie nie żałuję), ale jestem ciekaw jak wypadnie w CDA

O? To trzeba zdopingowac grajacego do stworzenia tekstu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę z recenzji Tajnych Akt 2 - Puritas Cordis. Po tym jak dwa razy ukończyłem część pierwszą (tą z poprzedniego numeru), mam nadzieję, że "dwójka" wypadnie niezgorsza :wink:. I oczywiście najbardziej satysfakcjonujący temat numeru: MW2 :D Na recenzję CoJ2 też bardzo czekam, bo chcę kupić tą grę. Oby CDA poprawiło mój zapał do jej zdobycia :teehee:. Ogólnie numerek super!!! Aha, jeszcze gierki. Sacreda mam (extra), a w Call of Juarez na pewno zagram :woot:. Wyszło wam! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, ten numer naprawde zapowiada sie swietnie!

Zacznimy od samego pisma-Diablo III, Call of Juarez, Modern Warfare 2 i Windows 7-to pojdzie napierwszy ogien, chociaz reszta tez zapowiada sie obiecujaco. Idealnie na szkolną końcoworoczną nudę ;)

Co do pelniakow-nie mam slow. Jak dla mnie to chyba najlepsze pelniaki w tym roku i jedne z najlepszych w historii. Zamierzam zapoznac sie z najnowszym CoJ, a pierwsza czesc zamieszczona w CDA na pewno sie przyda ;) Sacred-nie moge juz sie doczekac, dawno nie gralem w zadnego RPGa :)

Krotko mowiac, na razie, przed przeczytaniem stawiam 9/10, zobaczymy co bedzie we wtorek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Począwszy od zarombistej okładki, poprzez Modern Warfare 2 ( przeszłem dziesięć razy ),

Zazdroszczę... ale to chyba jakąś alfę masz, jesteś testerem? :blink: Albo nie wiesz co piszesz..

Myślę, że miał na myśli pierwszą część Modern Warfare. W innym wypadku po prostu ściemnia:), alo ma jakąś illegal alfę:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42

Ee COJ odgrzewany kotlet był nie tak dawno (z pół roku temu) w Cliku który wtedy ze względu na tą Grę kupiłem Clika U CDA coraz gorzej stoi z pełnikami. Szkoda ja zawsze kupując jakieś pismo zerkam w pierwszej kolejności na pełniaki w CDA było na zawsze najlepsze pod tym względem, a tu tym razem trafił się taki bubel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na numer z niecierpliwością, szczególnie na reckę CoJ2 - naprawdę super, że udało się ją zamieścić tak szybko. Co do pełniaków powiem tak: CoJ to może i odgrzewany kotlet, ale za to jaki - zaprawdę powiadam, cieszcie się, którzy go jeszcze nie spróbowaliście :smile: Ja najbardziej cieszę się z Sacred, w które nigdy nie grałem. A i Helldorado sprawdzę z sympatii do "Komandosów". Pozdrowienia dla redakcji i dzięki za dobry numer :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42
Zdania co do CoJ są strasznie podzielone. :turned:

Dla jednych: świetnie że jest, najlepszy pełniak z tego numeru.

A dla innych: słabo, odgrzewany kotlet, było w Clicku - to lipa itd.

Ale nie nazywajcie CoJ'a bublem :tongue: .

Masz racje z tym bublem to faktycznie przegiąłem sory zabrakło mi określenia. Ale nie zmienia to faktu że jest odgrzewanym kotletem chyba to drugi raz o ile dobrze pamiętam trafił się w CDA odgrzany kotlet(pierwszy był Thief jedynka, ale przynajmniej dla go po paru latach później)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelniaki znow slabe.. tzn. dla mnie slabe, bo mam call of juarez ( click 09/2008 ), a sacreda sobie zdazylem kupic w taniej serii.

Reszty nie opisuje, bo mnie nie interesuje. Mam jedynie nadzieje, ze nastepny numer w koncu jakas ciekawa gierke przyniesie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelniaki znow slabe.. tzn. dla mnie slabe, bo mam call of juarez ( click 09/2008 ), a sacreda sobie zdazylem kupic w taniej serii. [...]

A ja tam w Call of Juarez chetnie zagram. :) Jak dotad nie mialem stycznosci z tytulem, a tu az sie prosi o odpalenie. ;) Nie moge sie juz doczekac!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer oceniany zawartością pisma bardzo dobry choć pełne wersje trochę słabsze Zagram jedynie w Helldorado i Sacreda. :biggrin: Call of Juarez już mam z Click! ale ciągle w niego gram po sieci więc można przypuszczać że liczba graczy się zwiększy. :biggrin:

Numer już 9.06.2009 !! Dostane 29.06.2009 :verymad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...