Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtusz

Kamerka w samochodzie

Polecane posty

Ja zamówiłem kamerkę :) mojemu kuzynowi ostatnio uratowała tyłek koleś cofał i prosto w niego, mój kuzyn od razu Policja ten typ mówił że bez problemu jego wina przeprasza wszystko ok przyjechała policja i BUM koleś mówi że mu w dupe jechał że cała jazda agresywna itp itd xD tak z 15 minut gadał a moj kuzyn z uśmiechem że ma kamerkę i można nagranie zobaczyć xD koleś wymiękł mówi ze pomyliło mu się z innym samochodem xD 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbyś nigdy nie musiał wyciągać żadnego filmiku z takiej kamery. A jak już chcesz zainwestować to w najlepiej w jakiś sprawdzony sprzęt, tak żeby Ci długo posłużył. Sprawdź sobie parametry różnych kamer i producentów. Celuj w coś z dobrej jakości obrazem SFHD lub 4K, GPS, Wifi, zapis prędkości, g-sensor. Lepiej mieć wszystko razem niż żałować że czegoś nie było i mieć problemy. U siebie mam od prawie roku taką kamerkę https://www.ceneo.pl/55323996?se=Lf7GvlVad1j-hwjk5PxSzssuYNmaiX-8&gclid=Cj0KCQjw6MHdBRCtARIsAEigMxHA9EmohJKbbISXXofuWcBnKB8paYyN2Qw4vLDFG7VWry5Wg4xdrPkaAivFEALw_wcB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2018 o 20:47, Dirow napisał:

Najlepiej jakbyś nigdy nie musiał wyciągać żadnego filmiku z takiej kamery. A jak już chcesz zainwestować to w najlepiej w jakiś sprawdzony sprzęt, tak żeby Ci długo posłużył. Sprawdź sobie parametry różnych kamer i producentów. Celuj w coś z dobrej jakości obrazem SFHD lub 4K, GPS, Wifi, zapis prędkości, g-sensor. Lepiej mieć wszystko razem niż żałować że czegoś nie było i mieć problemy. U siebie mam od prawie roku taką kamerkę https://www.ceneo.pl/55323996?se=Lf7GvlVad1j-hwjk5PxSzssuYNmaiX-8&gclid=Cj0KCQjw6MHdBRCtARIsAEigMxHA9EmohJKbbISXXofuWcBnKB8paYyN2Qw4vLDFG7VWry5Wg4xdrPkaAivFEALw_wcB

I jak się ta Twoja kamerka Mikavi PQ3 sprawdza??

Do czego służy ten g-sensor??
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nieźle. Musiałem tylko dokupić kartę SD bo w zestawie nie było. A kamerka bardzo wszechstronna, a co najważniejsze nagrywa trasę wraz z prędkością a obraz możesz ustawić na 4K, więc żaden detal nie umknie. G-Sensor to akcelerometr:), czyli prościej wykrywa się za jego pomocą ruch danego urządzenia. Przydaje się do trybu parkingowego. Możesz sobie ustawić jego czułość. Jak ktoś puknie twoje auto na parkingu, włączy się nagrywanie i cale zajście zostanie zapisane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydatna rzecz, myślę że powinna być montowana w każdym samochodzie. Stanie się coś (odpukać) i masz dowody pięknie nagrane.. No oczywiście może to działać też w obie strony, ale "prawi i sprawiedliwość" zwycięży ;p

Ogólnie fajna sprawa to takie urządzenie 3 w 1, np. XBLITZ Park View, to takie lusterko jakby. Nagrywa przód w FullHD, można też podpiąć tylną kamerkę  i obraz przy cofaniu wyświetla się na tym lusterku, więc do cofania idealne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2018 o 20:57, Dirow napisał:

Jest nieźle. Musiałem tylko dokupić kartę SD bo w zestawie nie było. A kamerka bardzo wszechstronna, a co najważniejsze nagrywa trasę wraz z prędkością a obraz możesz ustawić na 4K, więc żaden detal nie umknie. G-Sensor to akcelerometr:), czyli prościej wykrywa się za jego pomocą ruch danego urządzenia. Przydaje się do trybu parkingowego. Możesz sobie ustawić jego czułość. Jak ktoś puknie twoje auto na parkingu, włączy się nagrywanie i cale zajście zostanie zapisane.

dzięki za wyjaśnienia odnośnie kamerki Mikavi. Fajna ta opcja parkingowa. Pewnie trzeba mieć podpiętą do stałego źródła zasilania czy nie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bateria nie jest akurat taka słaba i tryb parkingowy uruchamiał mi się prawie zawsze na krótko nawet bez dodatkowego zasilania, ale dla pewności wepnij sobie kamerkę w stację bezpieczników, tzw. plus po stacyjce. Wtedy będziesz miał pewność że zawsze zadziała. Druga opcja to dobry i pojemny power bank.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2018 o 23:10, Dirow napisał:

Tu bateria nie jest akurat taka słaba i tryb parkingowy uruchamiał mi się prawie zawsze na krótko nawet bez dodatkowego zasilania, ale dla pewności wepnij sobie kamerkę w stację bezpieczników, tzw. plus po stacyjce. Wtedy będziesz miał pewność że zawsze zadziała. Druga opcja to dobry i pojemny power bank.

dzięki. Święta się zbliżają więc mam już pomysł dla mnie na prezent :) Poproszę Panią Mikołajową o kamerkę Mikavi 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2018 o 21:57, wojtusz napisał:

dzięki. Święta się zbliżają więc mam już pomysł dla mnie na prezent :) Poproszę Panią Mikołajową o kamerkę Mikavi 

i jak się Pani Mikołajowa spisała? Dostałeś kamerkę jeśli tak to pisz jak wrażenia i czy zadowolony jesteś z użytkowania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2019 o 15:09, mbojakr2 napisał:

Kamekra w samochodzie może sie nigdy nie przydać,a raz się zdarzy że akurat będziesz dziękował za to że ją masz :D

moja Mikavi ma funkcję parkingową więc sprawdzi się również jak nie jadę autem bo może nagrać jak coś się dzieje z autem jak stoi na parkingu czy to przed domem czy pod centrum handlowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, że może się nigdy nie przydać ale jak z polisą lepiej mieć niż nie mieć, ja żałowałem że nie miałem jak mnie koleś przerysował na parkingu, auto przestawił mi z pół metra do przodu, kamera na parkingu oczywiscie tego nie nagrała i szukaj nie wiem gdzie i kogo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...