Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

latino88

CDA w .pdf?

Polecane posty

Gość traffic520

Liczy się tylko papier czasopisma w PDF to by był syf i kilo mułu. Na razie nam to nie grozi ale jak to już nastąpi to przestane już się nimi interesować czytanie z kompa ee ee żeby jeszcze szybciej sobie gałki oczne zepsuć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotko i na temat: obecnie nie mamy zadnych planow wydawania CDA w formie innej niz papierowa.

Niestety inii maja takie plany Cormac CD Action można dostać za darmo w sieci jakiś tydzień po premierze wystarczy wpisać w Google. Dziwi mnie polityka Bauer ze nie próbuje ścigać takich występków bo na pewno na tym traci i to wiele. Ściągnięć plików pdf można naliczyć w tysiącach wg mnie nie jeden redaktor za to mógłby sobie kupić włoskie czerwone auto. Jeżeli sytuacja się nie zmieni i ludzie przestana kupować a zaczną ściągać i możecie podzielić los Clicka :sad: a tego by na pewno nikt nie chciał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to Redakcja wypowiedziała się w tym temacie we wstępniaku, za co chciałem podziękować, jako założyciel tematu. Chylę czoła, to znak, że nie jesteście głusi na wszelkie komentarze i potraficie się do nich odnieść. Rozumiem decyzję, jednocześnie ubolewam trochę, co tu dużo mówić. Czasopismo + jego wersja w pdf na płytce byłaby spełnieniem moich cichych marzeń. Kto wie, może w przyszłości coś się w tej materii zmieni ;).

Yilmaz a wyobrażasz sobie 6h grania w dobrą grę? Tak! Ja również. Jak dla mnie argument nietrafiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że takie CDA nie ma sensu... Wtedy straciłoby tak naprawdę duszę...

Mylisz się, przecież wciąż byłaby wersja papierowa. A jak ktoś by chciał, to mógłby zabrać kilka numerów ze sobą na wakacje bez potrzeby taszczenia wszystkich wydań papierowych. Jak dla mnie, to Twój argument jest nietrafiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie z kolei wydaje, ze CDA w PDFie to tylko kwestia czasu. Byc moze dla niektorych jest to 'zabijanie tradycji' itp, co nie zmienia faktu, ze nic nie stoi na przeszkodzie zeby dac ludziom wybor. A coraz wiecej czasopism taki wybor daje (zeby wymienic chociazby Time, BusinessWeek, Forbes, Newsweek). Sam wole CDA papierowe, ale widze sytuacje kiedy wersja elektroniczna ma przewage nad tradycyjna (np wspomniany juz wyjazd).

Analogiczna dyskusja miala i ma miejsce jezeli chodzi o ksiazki drukowane vs ebooki. I jak widac i jedne i drugie jakos sie sprzedaja. Przewage ebook'a nad tradycyjna ksiazka zapewne widzi kazdy latajacy czasami tu i owdzie ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA pdf. ? Jak dla kogo jak kupuje Wasze czasopismo od 2000 roku i jakoś nie narzekam na brak miejsca na przechowywanie starych numerów :) Wszystkie grzecznie leżą sobie pod biurkiem.

A co do pdf. jakbym miał czytać w ten sposób recenzje to bym już dawno oślepł chyba :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA w formacie pdf powinno być na coverze tyle że nie bieżący numer ale np sprzed 5 lub 10 lat. Wówczas systematycznie usuwalibyśmy (ci którzy zbierają numery) z półek te numery które pojawiałyby się na płytce w dziale RETRO-ACTION

Nie pisz postów tak dużą czcionką - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie traktowanie CDA byłoby złe. A co z czytelnikami, którzy nie mają komputera?

Tak tu się zgadzam ja nie mam komputera (ale zbieram) ale kupuje CDA żeby mieć frajde z tego co czytam i o czym cała redakcja za****dala żebyśmy byli zadowoleni drukują to i dają do sprzedaży a my się delektujemy podczas : obrad sejmu :) kompieli i jak jesteśmy chorzy więc CDA pdf jest nie realne . A tera z innej beczki redakcja siedzi przy kompach i zasuwa żeby zrobić CDA pdf ok gotowe jeszcze gry i ok cena np: 7,88 . a piraci patrzą i ok ściągamy drukujemy i mamy cene 5 zł . i taki jest smutny koniec CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...