Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

Mi osobiście ten Fractal się podoba, z resztą SilentiumPC Regnum L50 też. ( nawet bardziej )

Od razu wzg. brutusa, wszystko wygląda w tej obudowie o wiele lepiej. :tongue: Jak trochę posiedzisz to z pewnością uda się lepiej ułożyć/zamaskować kable.

@BladyPiter

Swoją drogą, jaki design obudowy w takim razie preferujesz ? :smile:

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yojo2

Zapewne, Core 3000 zbytnio przypomina mu budę z Mac'ów Pro - dla mnie to też minus, choć w środku jest lepiej.

No przez to podobieństwo, za bardzo wygląda jakby się miała rozlecieć (przynajmniej w moim odczuciu) :P

@BladyPiter

Kiedyś Ci przejdzie ;) Pooglądaj sobie trochę Obsidiana 800D, a R3 nie będzie Ci się już tak podobał :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomsto100

Już tak się wtrącając... Obsidian 800D to taka prostota frontu. Że Brutus o wiele lepiej wygląda przy tym. :rolleyes: Dlatego BladyPiter, muszę się z tobą zgodzić w tym przypadku.

Fractal Design Define R3 w szczególności Arctic White jest uosobieniem, "prostoty" oraz piękna :tongue: Szkoda że dość drogi. W szczególności ta wersja.

@Crom3ll

Widzę że ładnie Ci się zmieścił pod podstawką na monitor wzmacniacz od głośników. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fredos2001

Tia, niemal jak na miarę strugana ta podstawka:P A obok jeszcze sie zmieścił przewód mini-jack do podłączenia drugiego źródła gdybym miał kaprys coś odtworzyć np. z telefonu :P

@link od yojo2

Wow... śliczny ten komputer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podstawek... brat mi kiedyś "wystrugał" podstawkę pod monitor z drewna. Wszelakie pomiary były robione "na oko". Po złożeniu wszystkiego do kupy się okazało, że pod podstawkę się idealnie mieści talerz na szerokość, jak też szklanka idealnie na wysokość. To się nazywa fart :P

clipboard01gvn.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yojo2

O rolce papieru już nie wspominając :laugh: (o ile mnie wzrok nie myli )

Sam kiedyś podstawkę pod monitor nabyłem za te ~80zł... lecz była używana przez parę tygodni. Jakoś wzg mojego fotela, monitor wtedy stoi ciut za wysoko. Wstawić pod to też się nic nie dało. :rolleyes:

Jednak to nie moja bajka.

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta ciemniejsza strona bycia moderatorem :admin_twisted:

Wracając jeszcze do mojego nowego nabytku.

Nie wiem czym to jest warunkowane, ale w stresie komp jest prawie 5* chłodniejszy niż w brutusie (Wentyle fractala podpięte pod regulator i ustawione na jakieś 70% + UCTB na 90%):D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw fajka wodna [...] Forumowicze mają jakieś mroczne sekrety :teehee:

To żaden sekret, chcesz to Ci wszystko powiem :D

Ja osobiście nienawidzę wszelkiego typu podstawek pod monitor jak i tego panelu(?) co się wysuwa na klawiaturę, wszystko bezpośrednio na biurku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TitoBandito

O, kolejny Qck'owiec ;)

@Czechosław

A to fajka wodna nie była od Ciebie :P ? Ktoś już kiedyś pokazywał.

Ale połączcie sobie to dziwne "paliwo" w słoikach (kiedyś yojo pokazywał wszystkie pc'ty), i papier toaletowy... :P

A propos - chyba wrzucę niedługo zdjęcie swojego "stanowiska"* ;) Tylko muszę odkurzyć (i znaleźć :)) aparat, bo od wakacji się kurzy.

*nie, nie będzie fajki wodnej :P

Ale ciii, bo demoralizujecie tu młodzież. Nawet moderator, jeszcze tu młodzież alkohol zacznie pić, np. jakiś Tonic :P

Się nie wymądrzaj tylko lepiej nad ortografią pracuj :E ~y

EDIT:

Dobra, czepiasz się błądów ;)

Edytowano przez tomsto100
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michi93

A nie przeszkadza Ci to, że klawiatura jest tak nisko względem monitora?

W sumie, to wrzuciłbym zdjęcie stanowiska, ale kiedy wróciłem ciemno było, a chyba każdy wie, jak wychodzą zdjęcia cyfrówką przy sztucznym oświetleniu. A gdzie mam drugi aparat, to ja nie wiem :)

Edytowano przez tomsto100
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clipboard02yw.th.jpg clipboard01cc.th.jpg

Stwierdziłem, że to ostatni moment by jeszcze kupić pamięci DDR2... bo już będzie tylko drożej. ;) Przy okazji lekko ogarnąłem kable - na tyle, ile pozwalał iBOX.

clipboard03hl.th.jpg clipboard05zb.th.jpg

Wraz jest dość słabo, ale komu by tam zależało na porządku w iBOXie :P Ta wiązka z Molexami idąca przez środek obudowy jeszcze zniknie.

I na deser:

clipboard06hs.th.jpg

Przemyślany design :E

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...